Moj VTS :)

Ruske

Active member
neznam sta vi radite sa 60kn. ja za 10kn operem cijeli auto kako spada, a na jednoj praoni gdje program jako puno traje, dovoljno mi i 4kn za oprat lagunu (mk2 sedan)
 

dinko1981

Well-known member
5kn za ispranje topla voda+sampon, 2kn cetka +sampon, 2kn ispiranje cista voda. Ako se bas osjecam rastrosno ubacim i 2kn prije zavrsnog ispiranja za kao neki vosak
 

Ruske

Active member
pospricam felge sa sonaxom, ubacim 5kn za pjenu, zaustavim program na pola, ako sam dovoljno brz ostanu i 3kn, prodem auto s krpom od mikrovlakna, nastavim program na ispiranju, ubacim iducih 5kn za zavrsiti ispiranje...
ako sam od volje prije nego nastavim ispiranje nakon sapunjanja, izaberem vosak, pa kad zavrsim nabrzaka s njime, nastavim sa obicnom vodom
10kn skroz dovoljno
kad mi se licka auto detaljno, onda odem do roditelja, spojim miniwash i nema me 3h :D
 

Cutac

Prèkaroš
Fitbit Charge 3. Kupio ga 2019. u 11. mjesecu. U 3. mjesecu 2020. dobio novi ekran radi linija mrtvih piksela i od tad je bez greške. Nosim ga skoro pa non stop, na plivanju, kad radim na autu. Ne nosim ga pod tušem, pod curom i nisam ga nosio kad sam dimnjake radio.
Zadovoljan sam, da krepa, iste sekunde bih novi naručio, bez razmišljanja. Prati korake, puls, aktivno vrijeme, spavanje, sve živo, plus što vidim poruke, ne moram mobitel vaditi. I s druge strane, kad mi mobitel ostane zametnut, vidim ako netko zove ili ako dobijem poruku na koju bih trebao odgovoriti.
 

Cutac

Prèkaroš
Hahaha

Evo gledam dijelove što sam dobio.
Stabilizator na c4 je 22mm, našao kataloški, ubacio, uzeo febi koji mi je izbacio, to su mi i poslali.
Stabilizator na c4 je 22.5mm, našao kataloški, ubacio, uzeo febi koji mi je izbacio, to su mi i poslali.

Ali je selen iz 22.5mm vrećice manji nego onaj iz 22mm vrećice. Triput provjerio, nisam pomiješao vrećice. Svašta...
 

Cutac

Prèkaroš
Sad sam se igrao sa ovim. Kocnice nisam radio, ali sam zamijenio ulje na c4 i napokon sredio ono sto je zvrndalo na 3000 okretaja.
Znaci preko grane je neki debeli pleh, znaci nije ni pleh, al ajd. Debela izolacija, nije savitljiva. Ona je pricvrscena sarafima za neke zabice. I na jednom sarafu se klimala. I prvo sam se polomio da probam dotegnuti saraf, ne ide. Sta cu sad, ajmo podkajlati.
Uzmem paljenu zicu, kita, pretanka. I fino uzmem neku jako krutu zicu, mrvicu deblju od ove. Probam, super, ne klima se. A kak cemo da ne ispadne?
Savinuo ju tako da sa jedne strane drzi kao opruga, a sa druge ju zakacio za neku rupicu na nosacu.
I voila, tisina! Ja sam mislio da je to zvrndalo samo na 3000, ali sad cujem da je stalno lagano se culo, auto zvuci kako treba!
Vozam se zadnjih pol sata po centru i dizem ga preko 3000 medju zgradama i uzivam :D
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Fitbit Charge 3. Kupio ga 2019. u 11. mjesecu. U 3. mjesecu 2020. dobio novi ekran radi linija mrtvih piksela i od tad je bez greške. Nosim ga skoro pa non stop, na plivanju, kad radim na autu. Ne nosim ga pod tušem, pod curom i nisam ga nosio kad sam dimnjake radio.
Zadovoljan sam, da krepa, iste sekunde bih novi naručio, bez razmišljanja. Prati korake, puls, aktivno vrijeme, spavanje, sve živo, plus što vidim poruke, ne moram mobitel vaditi. I s druge strane, kad mi mobitel ostane zametnut, vidim ako netko zove ili ako dobijem poruku na koju bih trebao odgovoriti.
Ja nosim Amazfit bip, vec preko godinu dana, i bas sam zadovoljan. Nije potpuno vodootporan, vec ip67. Ali sam se tusirao sa njim i radi :D. Dobro mi je sto ima always on display.
 

szahtila

Well-known member
Ja nosim Amazfit bip, vec preko godinu dana, i bas sam zadovoljan. Nije potpuno vodootporan, vec ip67. Ali sam se tusirao sa njim i radi :D. Dobro mi je sto ima always on display.
IP 67-potpuna zaštita od prašine i zaštita od vode dubine 0,15 do 1 metar u trajanju do 30 minuta
 

Cutac

Prèkaroš
Meni se pak svidja sto se ovaj gasi sam :D

E da, kad mi je auto nagnut(tipa penjanje u dvoriste), zadnja desna opruga se cuje. Nije pukla i nosaci su citavi, ali se cuje onako twang kad se auto jace nagne, kad se zadnji desni kotac rastereti. Zasto bi to moglo biti? Nije se prije culo.
 

Cutac

Prèkaroš
124 tisuće kilometara, X-Cess 5W-40 gen2 i MoS2 u motor, Motylgear 75W-80 i MoS2 u getribu.
Za sad se getriba čini boljom, lakše ide hladan u drugu i nema onog nekog osjećaja preskakanja kad se ubaci u brzinu. Nije bilo izraženo niti išta, ali sada ga nema. Unutra je bio Total Gear8 sa MoS2, stavljen prije nekih 40-45 tisuća, ako se dobro sjećam.

Filter ulja je bio daleko pretegnut, svog sam ga isavijao i toliko sam vukao ključ da sam sebe dizao sa poda. Bio je stegnut do mjere da sam mislio da ću potrgati hladnjak ulja ako nastavim vući.

Još su ostale kočnice, to ne znam kada ću. Možda onaj tamo tjedan ću imati vremena. A budući da sa unutrašnje strane ne koči po punom disku, čak razmišljam da odvezem mehaničaru jer ne znam kad ću to riješiti.

1612692008273.png
1612692021337.png
 
Na vrh