Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Mislim da ga koristiš i samo koristiš, a ne koristiš i razmišljaš šta ćeš mu uraditi sledeće. ;)
To je dosadno :D



Meni to izgleda smiješno
Kombinacija malog grada, bicikla, rada od doma i previše auta rezultira time da uglavnom vozim aute jer mi je žao što stoje.
Doslovno imam raspored kad nekud idem. Sad ovaj, stajao je ovoliko, pa sad ovaj, u gradu je toliko... :D
 

Ruske

Active member
imas priliku ga prodat za dobru lovu vjerovatno, posto lik napinje...kad ga budes htio prodavat, dobit ces 2000 eur. bez pretjerivanja. pa ce ti biti zao sta ga nisi prodao fanatiku za 4000
 

Cutac

Prèkaroš
Te 2 tisuće eura mi u tom slučaju ne igraju nikakvu razliku. Za 2 bih ga prije parkirao u garažu na selu da, ako treba, strune tamo, tak da opet nije problem. A za 4000 eura ne mogu dobiti ništa ovakvo, takda opet...

Rekao sam, taj ili ide u prešu ili ostaje u mint stanju kod mene.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Te 2 tisuće eura mi u tom slučaju ne igraju nikakvu razliku. Za 2 bih ga prije parkirao u garažu na selu da, ako treba, strune tamo, tak da opet nije problem. A za 4000 eura ne mogu dobiti ništa ovakvo, takda opet...
To sam isto i ja pomislil. Al sam rekel ne bum niš komentiral, nit je moj VTS nit moji penezi. :) I da ne te 4 dodaš još dve, opet nemreš kupiti niš ni približno C4 VTS-u i da je još u top stanju kaj tvoj.
 

Cutac

Prèkaroš
A i ne treba mi niš drugo sa 4 cilindra. Dobro leži, dobro se čuje, konja na pretek. Da uzimam neku novu jurilicu, obavezno atmosfera i barem 6 cilindara i da se vrti bar do 7200-7400 okretaja.
A tak neš se ne uzima ak 2000 eura igra neku značajnu razliku. Znači ak bi prodaja VTS-a omogućila da tak neš kupim, znači da i ovako nemam dovoljna primanja za tako nešto.

Jedini minus kod VTS-a, meni osobno popriličan, je što niti jedan tapetar ne želi promijeniti kožu i alkantaru na sjedalima.
Ovak izgleda, alkantara je pocufana, koža malo ispucala tu gdje se savija. Neki će reći da sam lud, okej, ali meni to smeta.
1621979049458.png
 
Na vrh