Moj VTS :)

Cutac

Prèkaroš
Ovom jebenom ušljivom govnetu curi benzin na iberlaufu iz rezervara. A ne prodaje se posebno, nego cijeli rezervar.
Nabijem ga na ****c
 

Ruske

Active member
vrijeme za prodat to govno i prec na nesto ozbiljnije i jace...
meni je vts bio najgori i naj kvarljiviji auto...sa najvise musica sitnih i vecih...
jebem mu pa clio 1993 mi bio pouzdaniji i bez ****arija
 

Ax boy

Well-known member
vrijeme za prodat to govno i prec na nesto ozbiljnije i jace...
meni je vts bio najgori i naj kvarljiviji auto...sa najvise musica sitnih i vecih...
jebem mu pa clio 1993 mi bio pouzdaniji i bez ****arija
Clio 1.2 cca 99/00''ta. Pičio uuuz dobro održavanje do 300****isuća najmanje.
Međutim ako auto počinje ozbiljno zezat s kvarovima to je već problem. Možda da, noviji auto... 😀 😀
 

Cutac

Prèkaroš
Meni ne treba više sporta za ceste, niti više snage.
Treba mi VTS koji nije star 15 godina.

A iberlauf je za povrat zraka iz rezervara kad se toči. A kad se natoči pun, bude benzina i u toj cijevi.
 

Cutac

Prèkaroš
Zalijepio sam to koljeno Loctiteom koji je otporan na kemikalije(i benzin), pa ćemo vidjeti kako će se ponašati. Ako bude delalo, budem sam riješio rezervar, mislim da ga se da skinuti sa mostom gore. Ako ne, onda ću nekome, pa promijenim selene mosta pritom.
Znači to je ovo
1619982154647.png

A crijevo je ovo gore lijevo, znači samo za zrak iz tanka.
1619982175984.png
 

Cutac

Prèkaroš
Trenutno nemam karticu jer mi je krepao čip, ali kad dođe nova naručujem 3D printer. Taman sam mislio tako napraviti prototip ovog okvira.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ali, mogu svejedno dati napraviti kuglu, a kožu spustiti skroz dolje, da šipka mjenjača viri.
Taman to mislio napisati... spusti kožu, ispoliraj štangu i gore kuglu, moglo bi biti dobro :)
 

Cutac

Prèkaroš
spusti kožu, ispoliraj štangu i gore kuglu, moglo bi biti dobro
Hehe

Kugla ne može ostati original jer ima plastiku ispod, a ne želim ju odrezati. Original koža i kugla idu u ladicu.
Htio sam uzeti od Civica kuglu, ali je M10, a ova šipka je 11mm, plus kondom, pa je na cca. 15.
Jedino da uzmem Hondinu, pa proširim rupu.
Kondoma dva imam negdje, ne znam gdje, možda ih pronađem. A kugla je 10 dolara iz kine, plus što ima 5 brzina gravuru.
I umjesto kože, alkantaru.

A šipka je savršena jer na jednom dijelu mijenja smjer za nekih 20ak stupnjeva.

Uglavnom, kroz mjesec dana možda bude nešto.
 

Cutac

Prèkaroš
Danas je opet naišao doma onaj čovjek kojemu se sviđa VTS. Opet pita jel na prodaju, komentira kako je dobar, kako su mu felge super:love::love:
Dobar čovjek, lijepo je kad se tako preko auta upoznaju ljudi. Jedino mi je žao što su minimalne šanse da bih ga uopće prodavao, pa moram čovjeka razočarati.

U drugim novostima, oring iz lidla riješio curenje ulja na senzoru bregaste, riješeno je i curenje benzina. Sad je sve riješeno na autu, ne znam šta da radim.
Sve sam bliže vađenju solenoide bregaste, ali ne vjerujem da bih nešto pozitivno postigao.
Za cca. 2500 kilometara idu nove svjećice(Denso neke vulgaris, sa njima najbolje radi), za 4-5 tisuća je na redu ulje, ...
Puj puj, da ga ne ureknem, sad jedino mogu raditi izmjenu zupčastog. Ali bezveze mi je, star je 5 godina i ima 40-ak tisuća kilometara. Za rigorozne uvjete je 120 tisuća i 10 godina.
Nije ni skupa izmjena, nego ne želim da se drka bezveze.

A radi mi se neš, ali nemam šta...
 
Na vrh