Moj Citrac C4 2.0 HDi

mariola

Active member
Pozdrav ekipa,
vec neko vrijeme sam clan foruma i pratim ga skoro svakodnevno al eto, jos nisam predstavio nase cetverokotacno samokotrljalo :) pa da i to rijesimo:

Dakle, C4 2.0 HDi, 136 razigranih zivotinjica pod haubom a usminkan sa Exclusive opremom. Nema cega nema.
Godiste je 2007. a ja sam mu treci vlasnik. Projahao je do sada (pojma nemam tocno) nesto vise od 140 000km a od nekih vecih kvarova izmjenjen mu je samo turbo loader (kosta ko sv.petra kajgana).
Kazu striceki u servisu da mu je interval za zupcasti remen na 190 000 pa cemo ga tad i mjenjat (a mozda i malo prije).
Auto je...nemam rijeci, odlican, udoban, ne trosi puno (nekih 5,5 -6 l). Isli smo s njim dva puta za Hrvatsku (zivimo u Njemackoj) i prevalio je turu od 1500 km u komadu bez ikakvih problema (lazem, zadnjih 100tinjak km klima nije htjela hladit ko i obicno. Al nakon 15ak min stanke opet je radila normalno, nista strasno.)
Eto to bi bilo to ukratko, i par slikica ;)
Pozdrav i do tipkanja.









Poruka Moderatora:
Fotografije izravno dodane u post. ;)
http://www.citroenforum.hr/citrocafe-177/upute-postavljanje-slika-na-forumu-2392/
 
Posljednje uređivanje:

mariola

Active member
Steta da. A zasto ih nema?
Doduse i ovom mom pise u papirima da je proizveden za njemacko trziste tako da...vjerovatno je to to.
Oprema je za to godiste stvarno fascinantna:
Abs/Esp, tempomat/limitator, BiXenon sa funkcijom pracenja volana, preklapajuci retrovizori, parkirni senzori i sprijeda i straga, senzori za kisu, senzori za svjetlo, retrovizor unutra sa funkcijom samozatamnjenja, isofix za djecju sjedalicu, alcantara sjedala, dvozonska autom.klima...ma tonu toga, stvarno je autic ko bomboncic :)
 

mariola

Active member
Hahaha njemacka sine, nema ogranicenja.
Ide on i puno vise :)
A ovo smo se vracali iz hrvatske pa sinovi htjeli vidit koliko ide citrac :D
p.s. ustvari htjeli vidjet kak je to vozit se prek 200 na sat
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Steta da. A zasto ih nema?
A došle osmanlije u ove krajeve prije parsto godina... i od tad se nikako oporavit :D

Ali barem je veselje kad se uoči taj raritet na cesti, nešto kao kad vidiš Rollsa... odmah se primjeti, komentira :grin:
 

mariola

Active member
Hvala dececi :)

@bjelivuk da da ovo ti je dva u jedan :D

@Ivan222 znaci morat cu malo cesce za HR, ili kad ga budem prodavao prvo oglas ovdje na forum zalijepit :)

A ova treca slika, to mu je (kratki) frend kraj njega, njih se dvojica svaki tjedan jednom ovak sretnu na parkingu pa se malo iscakulaju :D
 

mariola

Active member
Kupim zimske slape i dam ih smontirat na ove felge...kad je auto bio gotov kaze mi covjek ajd sad nadji sta kaze kompjuter jel pritisak u gumama dobar. ????ha????
Nemam ja to.
Da kak nemam a u felgama senzori za tlak.
Ooooo svasta cu ja jos saznat 😂
 

Krky

Lakerski profesionalac
Bolje da nemaš tu igračku..
ako ti koji ode, svijetli ti žaruljica i bode u oko, i lakši si za 700kn..
 

mariola

Active member
Krky ja uopce nemam tu mogucnost ocitavanja tlaka u gumama na kompjuteru. Nigdje to ne postoji.
Pitaj boga...to je netko valda kupio felge/gume koje su imale te senzore vec u sebi i smontirao na auto. Takvog sam ga kupio.
 

mariola

Active member
Veselo jutro.....:disgusted:
Krenem na posao i na pol puta - piiiip - pogled na ekran: "Depollution system faulty"
O pas ti mater na plot natero!! Koji mu je sad da ne kazem jel....
Prije 10 mjeseci promjenjen novi turbo, nadoliven aditiv i ne znam jos kog su vraga radili u servisu...al da mu je opet neki klinac, je.

Ajmo znalci, sto bi moglo bit prije neg ga otpeljam u petak na servis, cisto da znam na sta da im ukazem, mada ovlasteni je servis to bi valda trebali znat....
 
Na vrh