Moj C4-II 1.6 Hdi 92KS. Babilon-crvena.

ZlatkoC4

Well-known member
Imas u ovlaštenom, trijes kuna,
u ovlaštenom cca 50-55kn

tako da dvomim se između sharka ili ove varijante
za po gradu i glavne ceste radi dobro ako si malo sporedno onda se duža antena pokazala boljom iz prakse testirao obje. a shark mi nije izgledom nešto .

bilo bih naj-bolje kao što si rekao ugraditi u krovu i miran :cool:
 

Phantom

Drajver
ma oko mene su brda, čak i ova velika lovi tako tako...:D, jedino kada se popnem gore, e onda ti lovi i radio krk, narodni, talijane :D
elem, budem pogled'o na citroservisu
 

ZlatkoC4

Well-known member
čak i ova velika lovi tako tako
onda ti nema smisla staviti kratku ako imaš problema sa ovom velikom. trebaš naći onda onu poprečnu u krov što ide ispod tapacirunga krova.

Iako mislim da kako si ti u brdima da bih ti bilo najbolje složiti USB sa MP3 i uživaj. A ako ti se baš sluša brbljanja iz radio studia vozi sa sobom neku žensku i ne bude ti radio trebao :D
 

Cutac

Prèkaroš
Meni Antena i Gold FM rade sa dugom super u Sisku. Kad stavim kratku, oko zgrada mi Antena krči, a Gold nekada zna automatski ponovno tražiti, uopće nema prijema.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Meni kratka antena radi dobro i hvata većinu toga lokalnog ali ima rupa kad sam na putu VK-VG-PU dok velika pokrije i to.

Oko zgrada krči u Sisku prvo ne valjaju mostovi sad antene, zgrade pa čovječe morate se iseliti od tud užurbano :D
 

Phantom

Drajver
slažem se, radio ja slušam samo da saznam gdje je radar na cesti, :cool:, tako da ovu kraću budem kupio ako budi imali kod citroena u novem mestu, prošli puta sam gledao i nisam zapazio:whistling:
 

Phantom

Drajver
evo, zvao sam citroen novo mesto, :hm: kaže imaju ove velike, malih nemaju nisi ih ikad imali, svašta...izgleda da ću morat ili u zg, ili žicat kojeg forumaša da mi kupi pa paket pošalje, plaćam 6pack piva usput :)...
 

Cutac

Prèkaroš
Velebitsko :D

Makar mislim da bi ti bilo bolje potražiti neku drugu, sa ovom ništa ne hvata.
Aj budem ti snimio video razliku :)
 

Phantom

Drajver
ma meni je to više estetskog značaja...ljepše jel sa manjom antenom...

a bilo bi još ljepše kada bi imao parica pa stavit i ove dvocijevke



a ako ne koristiš antenu jel, eto imaš kupca :grin:, plaćam u ojrima...hihi

sori zlatko spemam ti malo tvoju temu ;)
 

Cutac

Prèkaroš
Moj čovjek :D
Ja ću ti staviti top kroz ovu crnu plastiku na dnu branika. Ali prije ga moram spustiti jer je previsok :D

Ne bi auspuh trebao biti preskup, za ovo tvoje bi samo trebalo staviti dužu krajnju cijev i Y nastavak. 500 kuna, ne bi smjelo više.
A meni treba dodatno samo rupu probušiti :whistling:
I onda kad rupa bude, crna plastika ide u glossy lak.
A pod haubom i dalje 100 konja :oops:

Ajd idem sad snimiti razliku s antenama pa stavim.

Palo mi je na pamet, nek se ovo prebaci u moju temu da Zlatku ne spamamo.
Sorry Zlatko ;) :)
 

Phantom

Drajver
Ne bi auspuh trebao biti preskup, za ovo tvoje bi samo trebalo staviti dužu krajnju cijev i Y nastavak. 500 kuna, ne bi smjelo više
ma da, slažem se samo puno stvari imam u igri, prvo mi je 17ke ljetne alu felge kupit+gume...

pa chiptuning napravit aBd ode sa 92hp na 110...tek onda auspuh je u igri...

A pod haubom i dalje 100 konja
tjuning brate :confused: 100 na 120
 

Randy5

Active member
Još jedan spam, ali... sviđa mi se Tvoj novi avatar. Možda je već neko vrijeme aktualan, ali većinom se spajam na mobilnu verziju, pa... pohvala :palac-gore:

A sad administratori mogu počistiti Tvoj C4 :D
 

ZlatkoC4

Well-known member
Kako me modovi uopće ne doživljavaju nema veze.

evo da samo dodam da auto točim i vozim bez problema sad je vraćen ljetni set alu felini sa gumama. i što reći tjeram dalje.
da stavljam slike guma i felni nema potrebe sve to već ima u mom postu od prije i naravno opet temeljno očišćen zimski set i spremno čeka jesen :grin:

uskoro ide zamjena ulja i filtera jer još malo će okrenuti 10tkm od zadnje promjene.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ponedjeljak ujutro u ranih 5h probudi me neka buka ono moje čere iz Pule došle da me iznenade i boome im uspjelo :surprised:dovezao ih budući mi zet, ali su odmah isti dan morali za Pulu :(jer Utorak ujutro već rade. A kako sam ja također išao iz Vinkovaca za VG pa me je onda zetonja pratio do VG ionako ne zna put. Već su se pogubili i kad su dolazili :D kupio je nedavno novu Škodu :hm: benzinjara. Rekao sam mu pa gdje ćeš čovječe Škodu i benzinjaru u isti koš evo okrenuo je 3000km i sad već guta knedle koliko je čest gost na Inama :grin:

ruta od Vk do VG ima 272km meni potrošnja bila 3,9L a njemu 10,5L cijelo vrijeme je vozio iza mene. s tim da mu je to ujedno i trenutno najmanja potrošnja. motor 1,2 turbo sportska neka verzija ima samo taka dva u PU. Vuče auto dobro i sve to ali stalno mu prazan rezervoar.

Tako ti je to moj zete kad ti nećeš Citroena. A u Kutini na pješačkom me za 1cm skoro puko po guzici. :D Koja je to faca bila njega.
C4 se ukopa kad dirneš kočnicu dok škodi treba malo više i to je osjetno barem meni bilo kad sam je isprobao a i on kad je probao C4 je rekao da ne može vjerovati da auto tako ide dizel i da tako koči da se ukopa. :dada:

A C4 što reći toči i vozi. :arrryeah:
Jutarnja kavica u Ponedjeljak ujutro u Vinkovcima
[/url

[url=https://postimg.org/image/5pj4s4jst/]



Ovo je slikano u Ponedjeljak u 19:45h u Novoj Gradišci


click image uploadcertificity.com
 
Na vrh