Moj C4-II 1.6 Hdi 92KS. Babilon-crvena.

Runner

Member
Ja danas dobio poštom dopis, odmah zvao PSC Slavonija, prvi slobodan termin je 19.1. :wtf:
Ali reko ajd... Ako sam čekao dosad, čekat će se još malo...
 

dado8

Member
Super info... I ja sam dobio poziv ali je problem što više nisam u hr već u Luxembourgu. A ovdje Citroena skoro pa i nema..😂.Nazvat ću sutra i pitati neki luksemburški ili francuski servis.... valjda se može riješiti i ovdje..
 

ZlatkoC4

Well-known member
A ovdje Citroena skoro pa i nema..
vjerojatno te tu onda svi u čudu gledaju :grin: kakav to auto voziš :D
možeš to i tu odraditi u ovlaštenom. a i da poslje napraviš neće se ništa desiti. moj je prošao više od dvje god pa nema za sada naznaka za prohrđavanje haube
 

dado8

Member
Da.... otkada sam ovdje u (par mjeseci) vidio sam samo dva c4 i jedan c5. S tim da je jedan c4 moj 😂😂😂 a c5 policijski u nekom selu.... tu i tamo koji ds, ostalo uglavnom audi i BMW....
Vjerojatno ću to rješavati kad dođem na godišnji. Ako u međuvremenu ne kupim novi auto....
 

GocC4

Member
Kod sebe sam primjetio na prednjem djelu haube s unutarnje strane da se počela loviti hrđa na samoj sredini,isto je bilo i prijatelju na njegovom c4 linija prije i nisu mu priznali u servisu
 

vborovic

C5 modifikator
@ Zlatko - ti si dobar sa ovima u CIB-u, nisu ti rekli, dal je to samo u HR opoziv radi haube, ili se to događa na širem području?
 

ZlatkoC4

Well-known member
ili se to događa na širem području?
I danas sam bio u Cibu ali tek sad vidim tvoje pitanje. raspitati ću se.
Kod sebe sam primjetio na prednjem djelu haube s unutarnje strane da se počela loviti hrđa na samoj sredini,isto je bilo i prijatelju na njegovom c4 linija prije i nisu mu priznali u servisu
Još uvjek pozivaju a pozivi ne idu prema tome tko je koliko puta bio u nekom servisu nego po VIN broju koji im šalje citroen.

s tim da je problem da onaj tko je kupio polovan auto a nije zaveden u citroenu kao novi vlsnik oni dopi će poslati prvom vlasniku i onda ovisi o njemu dali će dostaviti kontakt citroenu od novog vlasnika.
 

ZlatkoC4

Well-known member
nema prijenosa na iduće vlasnike kroz PSA centralni registar
Šteta što to ne ide putem recimo porezne. Ovako ja npr prodam auto citroen to niti nezna a taj koji ga kupi nikad neode u ovlašteni i tu se gubi trag. oni pošalju neki dopis meni ja jednostavno to u smeće i onda ispadne da se vlasnik nije htio javiti na poziv o nekom opozivu servisu ili sl.

A da ide iz porezne kod plačanja vozila odmah svakom ovlaštenom po marki vozila obavjest tko je vlasnik i adresa to bih onda isključilo ovake moguče nesporazume.
onda lako ispadne da se ti nisi odazva na preventivnu akciju i onda ti recimo hauba procvjeta i odbiju ti promjeniti je jer se nisi odazvao prevntivnom servisu iste.

Jel se toliko kvari?
Ma ne išao sam sa našim forumašem Ssocapi jer je napokon dobio C4- Picasso 2010 da ga preventivno pregledaju, zamjenu ulja i još nekih zanimljivih stvari ćete saznati ali kad on otvori temu. te smo naravno nas dvojica zalili Picasso kad neče nitko drugi od vas.:cool:
 

vborovic

C5 modifikator
Joj, porezna ... :D ... neki mi samo netko od njih kvalitetno objasni zašto se ne bi porez na auto plaćao odmah prilikom registracije auta ... ako to ne znaju riješiti, kak će tek ove složenije situacije ... LOL
 

ZlatkoC4

Well-known member
kak će tek ove složenije situacije
joj pa tek su naučili da je 2+2=4 a sad kad im dodaš na to % u pdv pa trošarine itd to je već puno za njih. a problem je koristiti se i gotovim programima jer baš taj sat nisu bili na nastavi :D
 

dado8

Member
Samo informacija za one koji se nađu u istoj situaciji kao ja (auto kupljen nov u hr, a zatim se preselio van); na primjeru Luxembourga; zahvat se može obaviti bez ikakvih problema i ovdje. Ljubazni i veoma expertni, čišći i uredniji servis u životu nisam vidio... pomislio sam da sam u sterilnoj ustanovi a ne u radionici.
 
Na vrh