Mobiteli - iskustva i preporuke

Cutac

Prèkaroš
Ja evo gledam, gledam i sve mi se čini da ću uzeti Nokiju 7 Plus.

Jedino nema bežično punjenje, a to bih rado imao za auto.
 

Milosh

Test
Ja evo gledam, gledam i sve mi se čini da ću uzeti Nokiju 7 Plus.

Jedino nema bežično punjenje, a to bih rado imao za auto.
Bežično punjenje u autu je fora ako napraviš svoj punjač ugrađen u neku površinu u autu (i koji se pri tome ne vidi), ali realno je smisleno samo za duža putovanja (zbog brzine punjenja).
 

Mirage

Well-known member
Šta ovdje samo ivan222 i ja ne vidimo svrhu ekrana većeg od 4’. Ja sam trenutno na iPhone se i neznam šta ću kad crkne jer mi je sve preko 4’ previše a i moj stil života bi ga slomio za 3 dana
 

visaluteju

Well-known member
Šta ovdje samo ivan222 i ja ne vidimo svrhu ekrana većeg od 4
Donekle sam uz vas, do duse meni je 5 inca ok. Ovi od 5.5 - 6 su mi preveliki. Znci kad ga stavis u dzep od farmerki i hoćeš da čučneš ili će pući telefon ili farmerke ili nešto treće :) Dok razgovaraš a puše jak vjetar mjenja ti pravac kretanja jbt :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znam, zato je super. Sporo puni pa se baterija ne zagrijava toliko jako kad koristis navigaciju.
Šta ne mora ležat onda dole negdje di je već taj ''bežični punjač''? Kako ćeš navigirat s tim?
 

Cutac

Prèkaroš
Kupio Nokiu 7 Plus.
Već dva sata se pali, više updateova je dobila ona u dva sata života, nego Z5 u 3 godine :D
 

Cutac

Prèkaroš
Ne znam jesi skontao kamera ima optički zum
Da, fora:)

Fale mu RGB ledica(mislim da ću moći bez nje), tipka za kameru(to me dosta smeta) i Sony Music aplikacija.
Inače, sve super koliko sam uspio probati do sada. :)

Baterija je super, tri sata sam na Redditu i Youtubeu i baterija je pala za 16%!!
 

visaluteju

Well-known member
Ekstra. Evo preporuka aplikacije umjesto facebook oficijelne koju nikako ne volim jer em zauzima previše prostora em troši bateriju kao luda + neophodan je messenger koji isto trako troši i bateriju i rom - aplikacija se zove FRIENDLY i meni zauzima oko 100 MB sa podacima i keš podacima. Fb i messenger su mi znali uzeti zajedno 2 gige i vise. Friendly ima sve funkcije i u sebi integrisan i sistem za poruke jedino ne podrzava pozive.
 

Milosh

Test
Ekstra. Evo preporuka aplikacije umjesto facebook oficijelne koju nikako ne volim jer em zauzima previše prostora em troši bateriju kao luda + neophodan je messenger koji isto trako troši i bateriju i rom - aplikacija se zove FRIENDLY i meni zauzima oko 100 MB sa podacima i keš podacima. Fb i messenger su mi znali uzeti zajedno 2 gige i vise. Friendly ima sve funkcije i u sebi integrisan i sistem za poruke jedino ne podrzava pozive.
Hvala ti u ime ženinog telefona. :D Ja ne koristim FB.
 
Na vrh