Kvaliteta goriva

Gdje toèite gorivo?

  • INA

    Votes: 8 14,5%
  • Crodux

    Votes: 20 36,4%
  • Tifon

    Votes: 9 16,4%
  • Lukoil

    Votes: 6 10,9%
  • Petrol

    Votes: 12 21,8%
  • Ostali

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    55

RI-C3

New member
mislim da se zove Q Max,ma naravno to je sve samo šminka,izmišljaju toplu vodicu da ludima malo zamažu oči:)

Ja točim najviše na europetrolu jer mi je tu najbliže i usput ,ali inače ne primjetim neku razliku kada točim i i na drugim crpkama.

Ide moj C3 samo toči i vozi,ali voli ga popiti majku mu njegovu pogotovo zimi:D
 

dejan

New member
mislim da se zove Q Max,ma naravno to je sve samo šminka,izmišljaju toplu vodicu da ludima malo zamažu oči:)

Ja točim najviše na europetrolu jer mi je tu najbliže i usput ,ali inače ne primjetim neku razliku kada točim i i na drugim crpkama.

Ide moj C3 samo toči i vozi,ali voli ga popiti majku mu njegovu pogotovo zimi:D
:palac-gore:

Ja gledam sam da je novija bencinska-manje kondenza.
 

SPS

New member
Pozz, evo da se uključim malo u raspravu. Imao sam prilike doći do nekih ajmo reć provjerenih saznanja. Europetrol dok je bio u vlasništvi stanovitog gazda Joze je imao gorivo tako tako. Dasnas kada je vlasništvo 100% slovenija, i zove se Petrol, gorivo je itekako kvalitetnije. zašto jer dolazi direkt njihovo iz slovenije. sve ostale pumpe, uključujući i omv kupuju u RH na bazi slobodne trgovine. što to znači ono koje je u trenutku najpovoljnije se kupuje. ja točim samo na petrolu i zadovoljan sam sa gorivom.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Točim jučer na Mikolu u KC, i vidim tip sa tdi golf 5-ticom drži 5l karnistar u ruki, naslonjen na auto ko da je pijan, a pištolj u otvoru za rezervoaru i pomalo si tip fučka severininu štiklu, točim ja, toči i on, ja ne kužim kvaku i ignoriram ga, natoči on do vrha i prazan karnistar baci u gepek i zajedno krenusmo na blagajnu..
vračam se prema autu i pogledah neprimjetno koliko je natočil posto je tak dugo točil a samo 150kn platio, malo bolje pogledam piše 31l 150kn.. A gore više, piše Euro Luel :D:D
žal mi je ko pesu kaj to nisam sa mobom posnimal..
 

La Marche

Iskreni optimist
I meni.
A ona na kojoj tankam gotovo svaki put i za koju bih glasao ima 0%.
Nagađam da je ta u staroj anketi imala drugo ime, pa je sad zgurana pod "ostale"?

Tu "netko", "ponekad" za "nečije" interese manipulira "nečijim" glasovima na najuglednijem forumu u zemlji.
(prema istraživanju na uzorku 5 forumaša sigurno bi bio najugledniji forum)

P.S.
Bog te vidio, na što nam se srozalo novinarstvo...
Kao moja gornja sprednja od rečenice često zaista zvuče rečenice po našim novinama i portalima, a od reporterskih 5 "W" (da podsjetim: who, where, what, when, why) samo je mjesto poznato.
 

Dalibor

Dado Tornado
još uvijek naginjem izbjegavati starije INA crpke, ali u zadnje vrijeme zbog cijene 100-tke točio sam ininu 98-icu i moram je pohvaliti.

ne znam radi li se 98-ica još uvijek u sisačkoj rafineriji, ali gorivo je ispravno, potvrdio moj C3


------------------------------------------------------------------------------


Kad je već tema uskrsnula, da li bi tko znao staviti novu anketu, da vidimo gdje se sad najčešće tanka.
I onda napravite anketu bez najkvalitetnijih postaja u zemlji
Ja sam glaso u prošloj anketi a glas mi već aktivan u ovoj novoj.
Nagađam da je ta u staroj anketi imala drugo ime, pa je sad zgurana pod "ostale"?
Poruka Moderatora:
ANKETA gdje forumaši najčešće toče gorivo može se pogledati ovdje:


http://www.citroenforum.hr/citrocafe-177/na-kojoj-benzinskoj-crpki-tocite-gorivo-5625/
 

mamut

C5
Donator foruma
ajde da dignem temu iz mrtvih, anketa mi pokazuje sve 0 pa me zanima kakvo je sad stanje

ja točim na ini, BS Class, čisto jer mi je usput s posla
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma


Kolika vam je doseg od punog do rezerve na 2.2 Hdi, posljednji model C5?

Prvo se moram ogradti da sam se s Èermakom sreo zadnji put prije 15 godina. Nemam s njim neki aktivni kontakt. :) Mislim i da Tifon nije više njegov. Èisto da, oni koji me znaju, ne misle da prodajem neku reklamu ovdje. :)

Otkad točim tamo, na jendoj pumpi u Zagorju, range mi je preko 1000+ km od punog do rezerve. Njihov premium diesel. Na INA-i oko 800 km. Slučajnost? Teža noga na gasu kad natočim na INA-i?

Vaša iskustva?
 
Na vrh