Kupovina saxa

gox

New member
Dajte deda, čovjek kaže kako je, tj. na temelju svog iskustva što mu je bilo. Glupo je da se svađamo bzvz, iskustva su raznolika i eto, odlučuje kupac što će i kako će. Već sam sve naveo u svom prvom postu tak da mi se neda opet sve pisat :whistling:
 

Dalia

New member
Bok svi , ja imam saxo 1,5 diesel. 2001 god. ( bez klime)
Jako smo zadovoljni njime. idemo na redovite servise u ovl. servis, mijenjali smo kako što dolazi na red.
Otišla mi je stražnja brava i pumpica za vodu- vjerojatno se zimi smrzla.
Jedino mi se počeo paliti i gasiti check engine povremeno, auto radi normalno. Detektirana je greška( ne znam više koja) , rekli su da ne bi zasada ništa dirali.
Imate savjet?
 

Krky

Lakerski profesionalac
Oooo pa vidi, još jedan ili jedna? Sugrađan(ka) :D izgleda da bum imal skim iti našim dragim prigorcima za vikend:D
ma što god jesi samo ti to teraj, kam ideš, kod krivaka?
ovo ti se malo zenzori blefiraju, to nek te niš ne brine, i na novom je tak, kaj nebi na starima 10 let.. vremenski uvjeti dijeluju na senzore pa blefiraju da je neki dio riknul..
daj nam par fotkica od saxa..
 

RI-222

Member
kupio sam ax-a sa 1.5 diesel motorom od saxa,navodno je motor ostao bez vode i zaribao,rekli su mi da se ne moze ni upaliti,ja sam ga upalio i radi normalno,nisam ga jos stigao zagrijat kako treba,dok radi cuje se zvuk kao jace lupanje ventila oko glave motora:confused:

dali mozda znate mane motora pa da ne rastavljam bez veze?
 

deda

New member
Ak je zaribao zbog pregrijavanja,imaš dvije mogućnosti oštečenja ili obe zajedno;zavućeni klipovi i vodilice ventila,kada se ohladi motor će radit,ali lupat.
 

Dalia

New member
Bok, krky vidim i ti iz KC. Idem u vrbovec u ovlašteni, ovi kod nas su mi se zamerili.
možda se i srećemo u gradu, moj je srebrni.
 
Na vrh