Kupovina C4P/Spacetourer

nero81

Active member
Donator foruma
Sad pitao salon sta je sa time i odgovorili da ga prodali jucer :( ajme kako bi psovao sad. Rekli da nije kilometraza stavljena na nulu nego da u serviau niau ulisali jer au samo nadodali adblu...
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Neprakticno mi to. Treba to ic vidit, uzet... daleko je
[/QUOTE

A čuj,ima ljudi koji dovezu za tebe!Uzeti direktno od čovjeka koji možda ima servisnu,i cijelu povijest vozila,ili od autokuče koja ti eto tako šturo izbaci neke brojeve,i još u preprodaji extra zaradi!Uvijek je rizik.....
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Neprakticno mi to. Treba to ic vidit, uzet... daleko je
Ja sam svoj DS5 kupio "na neviđeno" iz Njemačke. Od Citroen auto-salona koji ga je prodao novog (na leasing) i servisirao 4 godine.
Doduše, mjesec dana je trajalo dogovaranje, provjeravanje, telefoniranje (na njemačkom), razmjena informacija, slika, kopija računa, Diagbox izvještaja, provjera na CarVerticalu te u HR ovlaštenom servisu itd...
I bilo je sve OK!
:cool:
 

Prilozi

nero81

Active member
Donator foruma
Uh nemam mjesec dana. Danas otisao c4.
Pred cva 2 tjetna sam kontaktitao maritea auto da mi nadju nesto u nemacka ali jos nista. A trebam drugi auto cim prije. Zato mi slo-hr samo igraju ulogu. Zapicim se jedan dan i pogledam pat komada
 

nero81

Active member
Donator foruma
Nije mi jasan taj co2
Grand spacetourer 2021 1.5 130konja start stop eat8 128co2
Isti taj motor na drugim oglasima 103co2
Na googlu baca sve i svasta
 

nero81

Active member
Donator foruma
Ne, automatik pise 128. Mislim da je zato jer od 2021 se gleda po wltp ili kak9 vec, a prije toga po necem drugom
Ne znam kako editirat post. Da, istina, na sluzbenim stranicama je 135 za automatski, na oglasu su napisali 128.
Opet ja :) ima netko masazu sjedala na picasu? Vrijedi to sta ili se niti ne osjeti?
https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=18889175

Mi se samo cini ili su vrata od suvozaca druga nijansa? Tamnija.?
 
Posljednje uređivanje:

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ne, automatik pise 128. Mislim da je zato jer od 2021 se gleda po wltp ili kak9 vec, a prije toga po necem drugom
Ne znam kako editirat post. Da, istina, na sluzbenim stranicama je 135 za automatski, na oglasu su napisali 128.
Opet ja :) ima netko masazu sjedala na picasu? Vrijedi to sta ili se niti ne osjeti?
https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=18889175

Mi se samo cini ili su vrata od suvozaca druga nijansa? Tamnija.?
Možda samo zbog kuta slikanja!Zar Spacetourer nije samo "Grand" tj.največi!Ovo je u biti C4 Picasso
 

Cale81

Active member
Ne, automatik pise 128. Mislim da je zato jer od 2021 se gleda po wltp ili kak9 vec, a prije toga po necem drugom
Ne znam kako editirat post. Da, istina, na sluzbenim stranicama je 135 za automatski, na oglasu su napisali 128.
Opet ja :) ima netko masazu sjedala na picasu? Vrijedi to sta ili se niti ne osjeti?
https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=18889175

Mi se samo cini ili su vrata od suvozaca druga nijansa? Tamnija.?
Masaža je taman. Imaš dva stupnja (jaće i slabije) uvijek istom brzinom i taman kada ti dosadi automatski se ugasi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nero81

Active member
Donator foruma
Možda samo zbog kuta slikanja!Zar Spacetourer nije samo "Grand" tj.največi!Ovo je u biti C4 Picasso
Ime picasso je zamijenjeno sa spacetourer u obje verzije. Htio sam grand ali zbog malog izbora stavio i kratku verziju u jednazbu
 

nero81

Active member
Donator foruma
Evo sta mi carfax izbacio za mog favorita. A niau ninpodatke o autu tocno napisali. "Moj" je 2.0 hdi 163konja
A za drugi auto mi carfax uopce ne prepoznaje vin dok autodna prepoznaje
I na vinspy mi nije naslo nista a na carfax je naslo tu jednu stetu. Carvertical je preskup
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Opet ja :) ima netko masazu sjedala na picasu? Vrijedi to sta ili se niti ne osjeti?
Nezz kako Picasso ima, al na mom C4 II, imaš masažu...koja je zapravo samo tiskanje naprijed nazad lumbalnog dijela, tako da mislim da ti više vrijedi imati grijanje sjedala, čini mi se kao bolja opcija od te masaže... :D
 

nero81

Active member
Donator foruma
Nezz kako Picasso ima, al na mom C4 II, imaš masažu...koja je zapravo samo tiskanje naprijed nazad lumbalnog dijela, tako da mislim da ti više vrijedi imati grijanje sjedala, čini mi se kao bolja opcija od te masaže... :D
Imam grijanje na c3 i smatram to jednom od najnepotrsbnijih stvari u autu. Prije mi guzica zagrije nego grijaca, a i ne zivim u sibiru...
 

diegos

Well-known member
To sam i ja mislio dok nisam kupio auto s grijanjem siceva. To, xenon i retrovizor s automatskim zatamnjivanjem... Da čovjek ne povjeruje kako su te sitnice dobre :) Ne bih to dao za nikakav virtual cockpit, ambient light i slične entertainment gluposti 😆
 
Na vrh