Kupnja C-Crossera

Ja 140 km/h nisam nikad niti vozio Crossera. Zato je meni potrosnja puno manja.
Magistralom idem 70 km/h, autoputem 110 km/h. Nesto gradske voznje, ali relacije od par kilometara dnevno. Takav mix je dovoljan da prosjek bude ispod 8 litara po racunalu.

Sesta brzina mi nije potrebna. S obzirom na stil voznje.

Kad na isti nacin vozim sluzbeni Polo 1.0 benzin, potrosnja mi je oko 4,5 po njegovom racunalu.

Znaci, moja potrosnja je do nacina voznje.
 

RenatoG

New member
Bude ti se ugušio. Moraš ga povremeno "raspuhati". U rijetkim trenucima mi komp pokazuje ispod 12 u prosjeku. Većinom je to 14, 15 a u zbilji 16. Ok stil vožnje, gdje se vozi utječe... Ali baš toliko? 🤔
 
Da malo ovo osvjezim, jer sam prije kupovine Crossera tu napisao da se plasim troskova odrzavanja. Dakle, odrzavanje u ovlastenom servisu, cijene sasvim umjerene, nista spektakularno skupo.
A i nema nekih kvarova.
Sve u svemu, financijski odlicna kupovina. Omjer ulozeno-dobiveno je po meni izuzetan.
 

charllie

Active member
Kolega jel to benzinac,mene mehanicar odvratio od njega jer su vecinom sa plinom pa ode glava veli on.Cekam da ovo sranje s moronom prodje pa bum tad odlucil.
 
Kolega jel to benzinac,mene mehanicar odvratio od njega jer su vecinom sa plinom pa ode glava veli on.Cekam da ovo sranje s moronom prodje pa bum tad odlucil.
Da, benzinac je.
Ali bez plina.

Ja nisam niti razmatrao plin, jer mi Crosser treba uglavnom za hobi i rekreaciju. Pa mi je sadasnja potrosnja od 8,5 litara OK. To je potrosnja koja pise na racunalu.

Ali su i meni u servisu rekli da je super sto nemam plin, jer on dobro funkcionira samo kod odredjenih nacina ugradnje koji su skupi pa ih malo tko tako ugradjuje.
 
Na vrh