Iskustvo s C-Elyseeom

Peski1986

New member
Vi čekate, a kamoli ja xD kaj malo dijete za božić haha :grin::grin::grin:
Nadam se da bude u 3. mjesecu tu, da nem moral čekati 4. al opet, onda dolazi taman oko rođendana pa bi bil super poklon.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Vi čekate, a kamoli ja xD kaj malo dijete za božić haha :grin::grin::grin:
Nadam se da bude u 3. mjesecu tu, da nem moral čekati 4. al opet, onda dolazi taman oko rođendana pa bi bil super poklon.
uvjek dođu ranije nego je rečeno. Uvjek dadu duži rok nego što je, zbog mogučih komplikacija u tvornici i transportu.

Tako da če te samo iznenaditi kad ti jave stigao je. još malo pa uživancija.:grin:
 

goranpo

Member
Eto danas sam preuzeo svoj Elysee, napravio cca 150 kilometara i auto na prvu ispunjava sva moja ocekivanja, mjesta ima na pretek, potrosnja je odlicna, udobnost je super. Mana ovako na prvu su po meni zvucnici koji bi ipak trebali biti bolji. Uglavnom jedan jako dobar i komforan obiteljski auto, nadam se da ce me sluziti kao xsara bez problema 10-ak godina.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Eto danas sam preuzeo svoj Elysee, napravio cca 150 kilometara i auto na prvu ispunjava sva moja ocekivanja, mjesta ima na pretek, potrosnja je odlicna, udobnost je super. Mana ovako na prvu su po meni zvucnici koji bi ipak trebali biti bolji. Uglavnom jedan jako dobar i komforan obiteljski auto, nadam se da ce me sluziti kao xsara bez problema 10-ak godina.
Evo stigao je ranije kao što i rekoh. Èestitam na prinovi i želim ti tisuče ugodnih kilometara.
U tom cjenovnom rangu je auto odličan i služiti če te uz redovna održavanja.

Sad guštaj.
ps. ne zaboravi uskoro slikice i prve dojmove otvoriti u moj Elysee. Da se i mi divimo.
 

goranpo

Member
Hehe, Zlatko zamjenio si me za Peskija cini mi se, ja sam ranije znao da 7.3. idem po Elyseea jer sam uzeo rabljeni 2 godine star, a isticalo mi je orocenje 6.3. pa me auto cekao! Slike ce biti, ja sam na prvu jako zadovoljan, trebao mi je veci i komforniji auto od Xsare i to sam i dobio, iako mi malo zao Xsare no dva auta mi nisu potrebna pa mora na prodaju.
P.S. Hvala Shicy!!
 

ZlatkoC4

Well-known member
Hehe, Zlatko zamjenio si me za Peskija cini mi se, ja sam ranije znao da 7.3. idem po Elyseea jer sam uzeo rabljeni 2 godine star, a isticalo mi je orocenje 6.3. pa me auto cekao! Slike ce biti, ja sam na prvu jako zadovoljan, trebao mi je veci i komforniji auto od Xsare i to sam i dobio, iako mi malo zao Xsare no dva auta mi nisu potrebna pa mora na prodaju.
P.S. Hvala Shicy!!
Biče da sam vas zamjenio jer znam da jedan čeka novi auto. :grin:
Ali svejedno sve ostalo stoji i za tebe sretno:grin::aplauz:
 

Peski1986

New member
Èuo sam se s Goranom iz Savske i rekel mi je da 16.3 dolazi auto... dakle, 19. bi mogao biti u mojim rukama \o/
I čestitke goranpo... ima da se pomažemo ako kaj zaškripi mada se nadam da ne bude
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Eto danas sam preuzeo svoj Elysee, napravio cca 150 kilometara i auto na prvu ispunjava sva moja ocekivanja, mjesta ima na pretek, potrosnja je odlicna, udobnost je super. Mana ovako na prvu su po meni zvucnici koji bi ipak trebali biti bolji. Uglavnom jedan jako dobar i komforan obiteljski auto, nadam se da ce me sluziti kao xsara bez problema 10-ak godina.
Èestitke na kupovini :aplauz: i da te služi kak treba :cool:

Uskoro očekujemo temu u "Moj Elysee" :whistling:
 

Peski1986

New member
trebal je u pon stići ali ipak se malo odužilo, tak da u ovaj pon idem po njega... onda, čim uhvatim vremena budem stavil slike i dojmove.
kak je tvoj za sada?
 

goranpo

Member
Ma ja pre zadovoljan, bio sam na registraciji pa sam zamolio frajera na tehničkom da ga ispregleda iz kanala kako treba pošto je ipak rabljeni i kaže tip da je kao novi, kao jedino su pakne potrošene na pola ali to je i za očekivati na 57 tisuća. Auto je super, sjedi-pali-vozi! Po putnom računalu prosječna potrošnja je 4,8 l što je sasvim zadovoljavajuće. Stavio bi ja slike ali nešto me komp zaje... kad hoću dodat prilog na mailu, forumu, bilo gdje onda se zblesira. Kad se dokopam laptopa stavit ću, a tebi sutra sretno!!
 

Peski1986

New member
drago mi je to čuti ;) ako ne sutra u utorak već budem probal i ja slike staviti
samo da me ne za:cenzura::cenzura::cenzura:u pa da sutra nikaj s toga, al trebalo bi biti :D

prvi dojmovi: Odlični :) kasnije budem napisal nekaj više, a sutra budu i slike, a bogme je vrijeme da i promjenim sliku profila :p
 

Peski1986

New member
tek sad vidim da mi je obrisalo post :/

pa da napišem opet:
"prvi dojmovi: Odlični kasnije budem napisal nekaj više, a sutra budu i slike, a bogme je vrijeme da i promjenim sliku profila :p"
 
Na vrh