Home Made tuning C-Elysée

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Cool :cool: Jeftino i izdržljivo... Jedno vrijeme sam mislio nešto slično slagati od viška laminata, al nije stiglo na red
 

sir.Oliver

Well-known member
još nije gotovo . treba još malo doraditi otvore i zalijepiti tepih ( original ) . a kada sam već radio , dodao sam i okice za fiksiranje predmeta , kako ne bi letjeli po gepeku . dopunit ću slike kada završim . inače , stavio sam šperku od 8 mm ( poklonu se u zube ne gleda ) , inače , dovoljno bi bilo i 4 mm ....
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
upravo tako . pošto je Francuz štedio , te nije stavio podnicu po cijelom podu , zadnji dio je bio prekriven samo tepihom , a kada se stavljalo nešto manje ( ja konkretno konzerve carnexovih gotovih jela ) nikako nije stajalo , već se ponašalo kao pijan pored plota .... naljutilo me i rešio sam napraviti punu podnicu , a usput i okice za kačenje , recimo mreže , ili gurtne , pauka ......
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U tom slučaju si odlično riješio problem.

Ja bih to osobno više iz zezancije, pošto nemam takvih problema. Ali da se svašta složiti. I lijepo i/ili praktično.

4



Impregnacija, lazura...kbk, koliko drži drži, godinu dvije bi svaki laminat izdržao. Ali nije problem ni drugi materijal kvalitetno obraditi ako se ozbiljno radi.
Ispod nebi micao tvornički tepih i izolaciju, pa ni tu nema nekih promjena... naravno, može se stavit sloj armaflexa ispod, zašto ne.
Kao što je i sir.Oliver napravio, mogu se pričvrstit kopče, vodilice... napraviš si sistem za fiksiranje po želji.
 

pokra89

Well-known member
A jeste li razmišljali o stiroporu desetki na vanjsku fasadu, pardon, karoseriju? Toplinska izolacija čudo!

A za prozore pvc nije loše rješenje.
























Sorry, bilo jače od mene
 

sir.Oliver

Well-known member
kada nam pokažeš da si to uradio na vlastitom , porazmislit ćemo , isplati li se to .

neznam što je tu čudno što sam " doradio " nešto , što je striček Francuz zaboravio ?

opaska ti je " na mjestu " .....:mad:
 

pokra89

Well-known member
imaš temu pa pogledaj, ako te vec zanima.

recimo zivcirala me prazna rupa na prostoru predviđenom za rezervni kotač. pa sam je popunio

Prazno


Puno


po meni ekstra modifikacija.

jel ok?
 

MR47

Member
Da li je ovo tvornička izolacija ili je rađeno?Hm,da mislim na ovaj tepih ili spužvu,jer ja imam samo policu preko lima,nekak imam osjećaj da fali nekaj.
 

pokra89

Well-known member
@sir.oliver Eto vidiš, meni se ne sviđa tvoja daska u gepeku, tebi se ne sviđa kako sam ja riješio rupu u gepeku i sad ja ispadam neozbiljan a ti ozbiljan. E jbg
 

sir.Oliver

Well-known member
ako ti se ne svidja , nemoj čitati . ja sam samo pokazao kako sam ja rešio nedostatak čvrste podloge u celom gepeku . uzgred , nije daska , nego šper ploča . kada nalijepim original tepih , nitko neće ni znati što je ispod .

a onaj komentar o stiroduru desetki , to je totalno " non sens " ( čitaj " za:cenzura::cenzura::cenzura:avanje " ( izvinjavam sa za uporabu vulgarizma , ali nisam našao pogodniji izraz ) .... ) ni meni se mnogo toga ne svidja , ali ovako " pametnim " komentarima ne izražavam svoje mišljennje . svako problem rešava kako zna i može . zanima me , jesi li ikada sjeo u " elisée " ? kada bi je imao , nebi postovao ovako " inteligentne " komentare . od mene samo toliko . dalje neću više ništa komentirati . izlišno je .... AD ACTA !!!
 

Mirage

Well-known member
Meni je praktično moj stari je imao na partneru sličnu stvar kad izvadi siceve da mu je pod cijelom površinom u istok razini na to je još stavio linoleum
 

Cutac

Prèkaroš
Najte se prepirati, ovo je prijateljski forum.

Mr47, da, nema izolacije ispod tepiha na c4. Osim na jednom :whistling:

Ovo drvo razumijem tek kad kazes da je podnica gepeka obicni mlitavi tepih. Ja sam mislio da si izbacio tepih i stavio letve. :D
 
Na vrh