Gume i felge za C4 II

Doomsday

U prolazu...
Et bi ja manji... bolje da je manji za par brojeva nego veći. Ovako postoji šansa da unutra zapinje kotač
Pa ako je bolje da je ET manji, onda je ova felga što je kolega gleda OK, ET25, a po defaultu bi treba bit veći, ET32, ili...?

Valjda...

:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Napisao je da mu je origigi et 25, pa se po tome ravnam

.....

Aha... ja se pogubio. Treba prvo provjerit 100% orginalni et. Ako je org 32, trebalo bi bez problema ići et25
 

ACM1899

New member
Pozdrav ekipa, još sam u procesu kupovanja alu felgi, nisam ni sanjao da će to biti takav problem.
One koje mi se svide većinom ne odgovaraju (problem su rupe, razmak ili ET), imate kakve preporuke gdje, kako kupiti? :(
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa pretražuj prvenstveno po podatcima koji ti odgovaraju (et, rupe, promjer). Imaš na oglasima dosta toga, ima i par stranica s novima...
 

Cutac

Prèkaroš
205/55/16, sta da mu uzmem za zimu?
UG8 je izdrzao 6 zima, zadnju zimu su bile malo preklizave po mokrome.

LM001 Evo se super pokazao na VTS-u, preporuka necega jeftinijega ili da idem na to?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja sam definitivno odustao od jeftinih zimskih, mislim da se baš tu trba isprsit. Jedino premiumi voze po mokrom kako spada.
Ja moram dvije uzet, bit će ili Conti ili Dunlop.
 

Cutac

Prèkaroš
Milosh, hvala :), ali skuplja je od LM001, a upitno je je li bolja.

Ja sam definitivno odustao od jeftinih zimskih,
Krivo sam se izrazio, ne gledam cijenu nego je LM001 100 kuna jeftiniji od Conti, Dunlop i GY, a meni super.
Ako me na VTS-u nije izdala, bome neće ni na c4. Jednom sam prešao granicu ali se guzica brzo vratila, a bilo je potrebno puno da ju pređem.
Mislio sam, jel ima neki jeftiniji skriveni dragulj? :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nexen, Yoko, Sava, Hankook... neke su bolje, neke lošije, al s ni jednom nisam bio 100% zadovoljan na mokrom. Svakako nisu dragulji :D
 

Cutac

Prèkaroš
al s ni jednom nisam bio 100% zadovoljan na mokrom
Onda ništa :)

Svi takođe hvala Savu UHP2.
Kao što Ivan kaže, ljetna, možda ju nekada probam :D
No hvale i Savu Eskimo HP2, no po testovima je zadnja po mokrome, dok je Bridgestone prvi ili među top 3, to mi je preveliki skok za 400 kuna po setu.

No dobro, Bridgestone znači.
 

visaluteju

Well-known member
Ja trenutno (cijelu ljetnu sezonu) tjeram zimske tih dimenzija unjesto ljetnih, cisto da doderem jer je dobra sara. Nisam imao problema. Kupi feluge koje su namjenjene za c4II 15ke (6.5Jx15 ET29 4x108) da ti ostanu pa kupi sledece gume u dimenziji 195 ostalo se podudra (65 /15)
 

Zoran Kord

New member
Bio sam u ovl.servisu u Mostaru. Kaže čiko da su originalne felge 15—ke za moje auto 6.5 j15 ch4—27 i da na te felge ide guma 195/65/15, ali da nezna da li na te felge može guma 185/65/15. Može li mi netko odgovorit može li se na gore navedene felge montirati guma 185/65/15? ☺
 
Na vrh