Grand spacetoure 1.6, 120, 2019

nero81

Active member
Donator foruma
Malo si razmisljam zasto na mom GP nema natpisa od iza? Ne pise ni c4 ni picasso. To netko skinuo ili su dolazili i u tim vatijantama?
A drugo, negdje sam vidio da picasso zna imat bocicu za miris ispred panoramskog ekrana. Moj nema. Se mozda nalazi negdje drugdje ili to od oprreme ovisi?
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Malo si razmisljam zasto na mom GP nema natpisa od iza? Ne pise ni c4 ni picasso. To netko skinuo ili su dolazili i u tim vatijantama?
A drugo, negdje sam vidio da picasso zna imat bocicu za miris ispred panoramskog ekrana. Moj nema. Se mozda nalazi negdje drugdje ili to od oprreme ovisi?
Natpisi kontam vjerovatno skinuti, ili mijenjana vrata gepeka🤔! A zar miris nije dolazio u starijim varijantama, do određenog godišta, ni moj 2017 nema.Sa izmjenom sata, navigacije i sl, i to je nestalo.
 

Pankoz

Active member
To za miris predpostavljam da se vodi kao dodatna oprema koju je birao prvi vlasnik,tj onaj što je konfigurisao svoj automobil.
Ni ja ga nemam a baš mi se čini kao dobra stvar.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Jucer na vecer kvalitetno oprao sofersajbu jer mi se svijetla preljevala, pogotovo po noci. Jutros ista prica. Pogledam prema suncu a staklo izribano ko brusnim papirom da su ga cistili. Citam sad da se moze ispolirat. Probao netko? Vj je dosta jeftinije nego novo staklo
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda je vrijeme? Bar vidit di je cijenovno u odnostu na poliranje <-> nova šajba :D
 

nero81

Active member
Donator foruma
Zna netko di je na gp "rupa" u staklu da prima enc?
Danas uzeo novi enc jer se stari istrosio i nece mi otvarat rampu. Moram ruku van kroz prozor da uhvati. Probao i kod retrovizora i u gornji lijevi kut... nista.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Da, tamo gore, oko retrovizora, bi trebao biti, gdje je staklo zacrnjeno.
Ostali dio vjetrobrana ima razne antirefkeksne slojeve/zaštite pa ovaj (slabi) ENC često ne uspije primiti signal od antene na rampi…
 

nero81

Active member
Donator foruma
Ovih par dana zivkao i slao mailove i nitko se nece uhvatit poliranja iako na webu pise da se bave i time.
Jedna ponuda mi je 850eur za novo staklo, a druga 550eur. Sad pretrazujem karambolirane aute ili cu trpit i vozit. Ili uplatit kasko...
 

szahtila

Well-known member
Ovih par dana zivkao i slao mailove i nitko se nece uhvatit poliranja iako na webu pise da se bave i time.
Jedna ponuda mi je 850eur za novo staklo, a druga 550eur. Sad pretrazujem karambolirane aute ili cu trpit i vozit. Ili uplatit kasko...
Što ćeš kad uplatiš kasko, razbiti staklo?
 
Na vrh