Grand spacetoure 1.6, 120, 2019

Cale81

Active member
Ima predviđeno mjesto iza 3 reda sjedala za rolo, ali nije baš najbolje zamišljeno.
Znam da ima ali nikako nije praktično
Ima :) mada nemam taj kit. Imam onu anoreksicnu rezervnu. A te podnice nisu bas prakticne. Vise za nesto svercat
di stoji ta rezervna guma? Meni navodno zbog paketa opreme nema uopće mjesto da se stavi 🤷‍♂️
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
I moj je došao bez rolice, u početku sam je kao tražio po oglasima, sada mi i ne fali jer ako je treći red sjedala u akciji onda je treba negdje zbrinuti (tako je vjerojatno i ostala negdje po šupama) jer smeta za ulazak. Stakla su dosta tonirana tako da sadržaj gepeka nije baš na izvolite.
Zar nema pretince ispod nogu srednjeg reda? Tu inače stoji komplet za krpanje i kompresor.
Evo ako imaš možda nekoga u blizini,moš reči gratis....,ali osobno preuzimanje!Ili im ponudi cca 50,pa če sigurno poslati!

https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/kofferraum-abdeckung-fuer-citroen-c4-grand-spacetourer/2597544019-223-2777
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Treba se registrirat da bi ih kontaktirao? Ne nalazim email...
Da, registriraš se i imaš opciju da pošalješ poruku. Staviš na Firefox "translate page" addon/dodatak i automatski ti prevodi stranicu. A ja pri pisanju poruke šaljem na engleskom, i na njemačkom. Preko google translate. Sa engleskog na njemački bolje prevede. Ako zapneš, javi.... pa mogu poslati upit za tebe
 

Prilozi

Pankoz

Active member
Evo ako imaš možda nekoga u blizini,moš reči gratis....,ali osobno preuzimanje!Ili im ponudi cca 50,pa če sigurno poslati!

https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/kofferraum-abdeckung-fuer-citroen-c4-grand-spacetourer/2597544019-223-2777
Ovo je džab džabe,rešavaj to što pre jer zaista izgleda skrnavo bez te roletne gepeka.
Nego pomenuste da ima predviđeno mesto za tu roletnu kada se izvade dodatna sedišta.Ja to nikako ne uspevam uglaviti da ostane u automobilu,pa uvek moram da je ostavim kod kuće.
Gde se to može ubudžiti da ostane u autu?
 

nero81

Active member
Donator foruma
Zna se desit da mi se auto nece zakljucat, ili npr bunker otvorit. Ne reagira na kljuc. Tako je na oba kljuca i nove su baterije. Keyless sustav. Moram dat kontakt ili upalit-ugasit auto i onda zakljuca. Greska ili mi je nesto promaklo?
I nemam spacetourer vec picasso
 

Pankoz

Active member
Nešto nije u redu,jer treba da dodirom na senzor kvake ako je ključ u džepu auto se otključa.
Isto tako na komandama od ključa,uopšte ne treba da bude dat kontakt da bi se auto zaključao.
 

nero81

Active member
Donator foruma
Napokon rijesio uvoz, registrirao i danas napravio servis.
Kaze majstor da sam dobar auto odabrao. Mijenjao je samo ulje i filtere. Remen je mijenjan na 135000km i izgleda nov tako da nisu lagali, nekakav unutrasnji remen da cemo mijenjat na 160000 kako ide po intervalu, diskovi i plocice kao nove... stavljene nove goodyear allseason gume, narucen miniwash :) zeni narucio toster za bozic :) ima se moze se. Valjda nece bit dodatnih troskova brzo. Eventualno me akumulator moze zapast
 

szahtila

Well-known member
Napokon rijesio uvoz, registrirao i danas napravio servis.
Kaze majstor da sam dobar auto odabrao. Mijenjao je samo ulje i filtere. Remen je mijenjan na 135000km i izgleda nov tako da nisu lagali, nekakav unutrasnji remen da cemo mijenjat na 160000 kako ide po intervalu, diskovi i plocice kao nove... stavljene nove goodyear allseason gume, narucen miniwash :) zeni narucio toster za bozic :) ima se moze se. Valjda nece bit dodatnih troskova brzo. Eventualno me akumulator moze zapast
Neka te dugo služi, bez ekstra troškova
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
…stavljene nove goodyear allseason gume, narucen miniwash :) zeni narucio toster za bozic :) ima se moze se. Valjda nece bit dodatnih troskova brzo. Eventualno me akumulator moze zapast
Sebi si naručio miniwash, a ženi toaster??
Nadam se da pravobraniteljica za ravnopravnost spolova ne zalazi na ovaj forum..
 

nero81

Active member
Donator foruma
Sebi si naručio miniwash, a ženi toaster??
Nadam se da pravobraniteljica za ravnopravnost spolova ne zalazi na ovaj forum..
Moras igrat pametno. Da imas koristi i ako se uloge zamijene. Ne bi imao nista protiv da ona pere ,a ja da si radim sendvice :)
Screenshot_20231128_223337_Chrome.jpg
 
Na vrh