Forumska obilježja

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Kod tih sponzoriranja redom ti se svode ponude na postotak popusta za članove klubova. Takva je praksa, a cash ti nitko ne daje.
da, da. Pun inbox takvih ponuda za 'sponzoriranjem' foruma. Svima im se lijepo zahvalimo. :weeabooface: Dojma sam da se te 'cijena s popustom za članove' ne razlikuje od one 's police' u dućanu. :angel: Vjerojatno ima i poštenih igrača, ali ne želim forum bude posrednik u tim 10%-igrama. :)
 

vborovic

C5 modifikator
Ima dobrih ideja i to sve na forumu vezano uz "brendiranje", ali prvo, forum smo, nismo udruga građana niti ikakvi paravni oblik ... nitko od nas ovdje nema prava na forumska obilježja, osim njegovih vlasnika/autora (admini ili netko koga oni zastupaju) ... drugo, moje mišljenje barem, nismo "intelektualci" da moramo biti obučeni u košulje .. negdje ćemo se naći tako obučeni, kako je La Marche predložio par rješenja (da se razumijemo, super izgledaju, bez rasprave), drugi budu mislili da smo pobjegli iz nekog Citroen laboratorija gdje se novi koncepti razvijaju ... :D ...

Mislim da je najbolje da se samo baziramo na Citroen logo na prsima i bok (svaki svoju boju, veličinu, polo, dugi rukavi, svejedno) ... a tekst citroenforum, kada se rasčisti tko i što može i smije ...
 

Franz

Well-known member
Kompromisno rješenje između T-majice i košulje je bijela majica s kragnom na kojoj piše cfh ili što već. :) Naprimjer:
 

vborovic

C5 modifikator
Moglo bi se pitati preko nekog Citroen zastupnika (mogu ja ak nitko drugi ne želi) ili Citreon Hrvatska direktno, dal bi bilo moguće dobiti neki popust na narudžbi 10-20 majica ... napišemo želje, i da vidimo koliko bi nas koštalo ... dobije se kvalitetan proizvod, original ... gledam malo po boutique webovima, npr:

http://boutique.citroenracing.com/product.php?id_product=5278

To bi bilo cca. 260 kn standardna cijena po komadu ... za takav proizvod bi ja toliko izdvojio ... dal bi i drugi, ne znam, ne mogu biti toliki optimist ... postoji valjda i obična (ne racing) serija odjeće u ponudi, trebalo bi još malo prokopati po internetu
 
Posljednje uređivanje:

markan1000

Well-known member
svakako bijele polo majice, s recimo crvenim obilježjima, fantastične za šetnju, kavu, izlete, susrete, stvarno nosivo u puno prilika. košulje su prekrasne,ali imam doma tako npr. heineken košulju, koja je krasna i kvalitetna i sve, pa mi ne pada na pamet obući je negdje.
 

La Marche

Iskreni optimist
Možda je zanimljivo, iako malo off-topic:
Novi IDENTITÉ VISUELLE DE LA LIGNE DS kaže da DS logo uvijek mora biti kombiniran sa Citroenovim logom,
poštujući neka navedena, nama ovdje nebitna, pravila međusobnih odnosa.

Eksplicitno se zabranjuje upotreba DS znaka bez Citroenovog.
Možda se iz toga da vidjeti da ne žele ni u budućnosti baš sasvim izdvojiti DS liniju.

Dodatno je zanimljivo da u sastavu DS znaka ne smiju biti brojevi (npr. 3, 4, 5)

Ako ima neko bolje mjesto za ovaj post, molim gazdu da ga premjesti.
 
Na vrh