Forumska obilježja

ZlatkoC4

Well-known member
Ako netko ima viška naljepnicu ja bi kupio, kome i koliko prebaciti novaca, već dugo čekam na to, moram mijenjat neka stakla pa nikako to obaviti a nisam htio dok ih ne zamjenim, a s obzirom da ih skoro pa nema onda bolje uzeti dok ih ima još.
Može poruka na PM:)
Ja sam svoju drugu več obečao zmixu. Ali čemo nabaviti nove naljepnice. Iste. Več sam pitao za izradu pa ču javiti ovdje na Forumu čim dobijem sve informacije.

Također bih molio sve forumaše da se izjasne tko je sve zainteresiran za naljepnice i koliko kom. Ova naljepnica je dužine 20cm, ljepi se izvana.
Da bih ih realizirali.
a kako to izgleda na autu evo ponovno slika.
 

ExOduS442xb

Racing
Ja sam zainteresiran samo ne znam, gdje bi ju stavio, imam spojler na gepeku, jedino na sredini zadnje šajbe:disgusted:
Ili možda na vratima:wtf:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Također bih molio sve forumaše da se izjasne tko je sve zainteresiran za naljepnice i koliko kom.
Ponavljam i zamoljavam,
Ništa ne radit bez konzultacije sa Saletom..logo je njegovo idejno riješenje i polaže autorska prava na isti :whistling:
 

igor

New member
Dobro, Sale javi se zbog korištenja loga foruma u svrhu izrade vezenog na majicu.
I imaš li možda taj logo u nekom večem formatu može i jpeg ;)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ponavljam i zamoljavam,
Ništa ne radit bez konzultacije sa Saletom..logo je njegovo idejno riješenje i polaže autorska prava na isti :whistling:
Onda što reči Admine Sale možemo li izraditi još istih naljepnica sa logom foruma za naše Forumaše.:grin:
 

vborovic

C5 modifikator
Ne bi me čudilo da Sale već proizvodi navedeno u kućnoj radinosti, pa bude samo izašao sa cjenikom van kroz koji dan, s obzirom kolika je potražnja ... možda budu i kalendari u ponudi ... :D ...
 

AX-ja

èudo jedno
Ljudi,
Nemojte nepotrebno komplicirati :mad:
Ako su ovo forumske majice, onda samo logo foruma..nikakvi ševroni i ostali bakrači
Po meni, najbolje bi bilo polo majica i izvezeno logo..Nek Igor i LaMarche naprave prijedloge i kolko bi izašlo i amen...:angel:

I da, prije ikakve akcije, treba pitati Saleta u vezi loga foruma...on je osmislio i polaže prava na isti :cool:
upravo tako
ako je ta majica za prezentiranje foruma
onda ne treba nis drugo osim logo foruma,koji po meni ne treba bit prevelik
na onom primjeru kosulje je sasvim u redu.

te majice nazovimo ih oficijalne majice foruma (ako se gazda slaze)
po meni moraju bit sve jednake,a ne da netko ubaci ovo,netko ono.
jer to ce na kraju izgledat ko cirkus.

jednostavne,pristojne majice s logom foruma.
 

ZlatkoC4

Well-known member
te majice nazovimo ih oficijalne majice foruma (ako se gazda slaze)
po meni moraju bit sve jednake
Ne mogu sve biti jednake kako bih dedu ugurao u s ili m veličinu:D

Bjelo siva polo sa logom foruma je :palacgore:

A budemo vidjeli što nam admin reče. Hoče li on da mu promoviramo forum ili ne.
 

La Marche

Iskreni optimist
1. Ako se koristi samo znak citroenforum (što bi u principu bilo sasvim dovoljno), onda treba kontaktirati autora znaka (zato sam to pitanje i postavio u ranijem postu), te s njim provjeriti da li je zaštićen i ima li ga se odobrenje koristiti.
Dodatno, treba preko hrvatskog zastupnika stupiti u kontakt s firmom Citroen (hr.zastupnik zna kome se točno treba obratiti, ja ne znam) i zatražiti odobrenje da se logotip CITROEN koristi i u tom samom znaku citroenforum, ukoliko to već nije ranije odobreno.

2. Za znak Citroen i(li) DS, treba preko hrvatskog zastupnika stupiti u kontakt s firmom čija služba (hr.zastupnik zna kome se točno treba obratiti, ja ne znam) će vrlo vjerojatno reći da se može koristiti, ali ne u tom obliku i poslat će neke svoje standarde odnosa veličina, te nekoliko preporučenih dimenzija.

To dvoje može obaviti netko tko je registriran kao predstavnik citroenforuma (predsjednik, tajnik i sl.). Postupak provjeren s jednim od motociklističkih europskih brandova prije nekoliko godina.

@mirda, koji valjda nije dobro čitao moj raniji post :), ja se u samu realizaciju majica/košulja neću dalje uključivati, pa neka to napravi Igor, jer ja ne mogu dati tako jeftinu ponudu.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Evo dok čekamo našega administratora da se javi. Ja sam se raspitao i ovdje u Vinkovcima za tiskane majice, kape i Naljepnice sve sa logom foruma.

Majica 50kn.
Kapa sa šiltom 45kn.
Naljpnica za auto 10kn.
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Nemam pravo glasa ali ako ne smeta iznjet cu misljenje.
Ako covjek dozvoli bilo bi ok da bude kompletan logo kao na forumu,na autu ne vidim ili stvarno nema ono crno polje u kom pise citroen forum Hrvatske.

Kao ova fotka mi se svidja,samo da bijela boja bude,prozirna.
 

AX-ja

èudo jedno
Majica 50kn.
Kapa sa šiltom 45kn.
Naljpnica za auto 10kn.
ja stvarno ne znam koliko se krecu te cijene.
ali vjerovatno kad bi napravili neku odredjenu kolicinu i cijena bi se korigirala.
ne moze bit isto za 1 i za 100 majica.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Nemam pravo glasa ali ako ne smeta iznjet cu misljenje.
Ako covjek dozvoli bilo bi ok da bude kompletan logo kao na forumu,na autu ne vidim ili stvarno nema ono crno polje u kom pise citroen forum Hrvatske.
http://i.imgur.com/VlCDzWN.jpg
Kao ova fotka mi se svidja,samo da bijela boja bude,prozirna.
član si foruma i imaš pravo glasa. ova linija da se i izradi ispod citroen forum naziva se na večini podloga od zatamljenog stakla ne bih vidila.
jedino što bih trebalo crveni dio di piše Forum možda okružiti bjelim rubom da dođe do izražaja.

ali vidičeš uživo na kavici u Babinoj gredi pa čemo prokomentirati što i kako.
Logo foruma je u orginalu crno crveni ali to se ne bi vidilo na tamnim staklima ato i je izvučena bjelo crvena.

ja stvarno ne znam koliko se krecu te cijene.
ali vjerovatno kad bi napravili neku odredjenu kolicinu i cijena bi se korigirala.
ne moze bit isto za 1 i za 100 majica.
ove cijene su bazirane na količini od po 30kom. od svakog artikla.
ako se ide na 50 kom onda cijena još pada.:grin:
 
Na vrh