Električno otvaranje/zatvaranje vrata prtljažnika

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
U ponudi imaju podizače za, ako dobro shvaćam, samo za modele auta koji takve podizače inače imaju u tvorničkoj ugradnji, ali u dodatnoj opremi, odnosno skupljim paketima opreme.
 

Cale81

Active member
Komplet dijelovi sa senzorom pokreta nogom(koji nisam htio ugraditi) 4600 kn , carina,porez i usluge špeditera 1500 kn i ugradnja 1000 kn
Taj senzor za zatvaranje nogom je najbolja stvar u uvoj priči s el otvaranjem prtljažnika. Kad imaš pune ruke, mahneš nogom ispod i auto se otključa i otvori prtljažnik. Isto kada uzmeš sve stvari iz prtljažnika, mahneš nogom i prtljažnik se zatvori i auto zaključa a ti si sa punim rukama već na pola puta do kuhinje😉
 

markan1000

Well-known member
Čak i obian keyless sustav je tako korisna stvar za ne vjerovati, pogotovo kad imaš klince. Dok ga nisam imao nisam uopće imao predodžbu koliko je to korisno, recimo dok nosaš dijete u jednoj ruci, i neku vrećicu u drugoj, da ne moraš po džepovima ili torbici tražiti gdje ti je ključ, nego samo primiš kvaku i voila.
Tako da vjerujem da bi i ovaj nožni senzor gepeka bio heben.
Komplet dijelovi sa senzorom pokreta nogom(koji nisam htio ugraditi) 4600 kn , carina,porez i usluge špeditera 1500 kn i ugradnja 1000 kn.
Svaka čast, ovo je stvarno zakon, ali za moj gušt cca x2 previše love. Ali to sam samo ja. Meni je iskreno dovoljno da keyless senzor postoji i na gepeku (a postoji) i da dok imam klinca u rukama da mogu bez ključa otvoriti gepek. A podizači gepeka su ionako dovoljno jaki da se gepek dalje sam podigne do kraja.
 

Mirage

Well-known member
Ovaj drugi način mi puno bolji ja ne bi nikada dao te pare ali istina sve to pomaže, a svatko ima svoje veselje.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Nakon nekoliko mjeseci traženja konačno ugrađeni električni podizači vrata prtljažnika.
Svaka čast! Trebalo je to sve izgooglati i ugraditi...
Definitivno bih i ja to jednog dana ubacio na svoj DS5, ali tvornički nije postojala ta opcija, pa vjerojatno ne bu išlo.
Pitanje: za onu tipku na 5. vratima kojom ručno aktiviraš zatvaranja gepeka; je li trebalo mijenjati čitavu unutarnju plastiku, ili postoji neka predviđena (neiskorištena) rupa za taj gumb? Žicologija je već bila provučena, ili je trebalo dovlačiti?
 

sir.Oliver

Well-known member
rupu trebaš napraviti . kablove moraš povući samostalno . a ako nije postojala u nekim višim opcijama opreme , ne mora odmah značiti da je nemoguće montirati je .
recimo da niti jedna elysée nema , niti je imala električno otvaranje vratanca ulivnog grla . ( moja ima ) isto tako imam i električno otvaranje ( deblokadu ) prednje haube . nema više povlačenja ručica . sve ide na dugme .
 

Djuka12345

New member
Svaka čast! Trebalo je to sve izgooglati i ugraditi...
Definitivno bih i ja to jednog dana ubacio na svoj DS5, ali tvornički nije postojala ta opcija, pa vjerojatno ne bu išlo.
Pitanje: za onu tipku na 5. vratima kojom ručno aktiviraš zatvaranja gepeka; je li trebalo mijenjati čitavu unutarnju plastiku, ili postoji neka predviđena (neiskorištena) rupa za taj gumb? Žicologija je već bila provučena, ili je trebalo dovlačiti?
Za tipku na petim vratima kao i za tipku na poklopcu osigurača kod lijeve noge vozača se dobije sa kompletom dijelova i jedno malo krunsko svrdlo koje služi baš za izradu tih rupa tako da sva plastika ostaje originalna a sve žice se trebaju provlačiti.
Na njihovoj stranici netko je postavio pitanje da li je moguće naručiti proizvod ako se marka i model auta ne nalazi na popisu dostupnih (slika)
 

Prilozi

Na vrh