Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
yuga je bila goli k.... za ovo danas.... znači, ja ne mogu iz zadra do šibenika kod rodbine, ali mogu do varaždina ako gori iman uplaćeno u hotelu i tamo zarazit druge ili sebe dok se duržim s hrpom nepoznatih ljudi! Hvala "struci" i "znatvenicima". Posebno onoj Abramov, Papaku, Beri i Mumiji.
 

Franz

Well-known member
yuga je bila goli k.... za ovo danas.... znači, ja ne mogu iz zadra do šibenika kod rodbine, ali mogu do varaždina ako gori iman uplaćeno u hotelu i tamo zarazit druge ili sebe dok se duržim s hrpom nepoznatih ljudi! Hvala "struci" i "znatvenicima". Posebno onoj Abramov, Papaku, Beri i Mumiji.
Šta te briga. Ko hoće, zaobići će sve kontrole i patrole. :) Ja vikendom redovit bicikliram između Zagrebačke i Krapinsko-Zagorske. Ni u teroji ne mogu svaki puteljak i makadam zatvoriti. :)
 

Mirage

Well-known member
Šta te briga. Ko hoće, zaobići će sve kontrole i patrole. :) Ja vikendom redovit bicikliram između Zagrebačke i Krapinsko-Zagorske. Ni u teroji ne mogu svaki puteljak i makadam zatvoriti. :)
Upravo to pa ja sam z prvoj izolaciji putovao kroz dve županije izbjegavajući punktove na kraju je i policija znala kuda idu ljudi da ih obiđu.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Šta te briga. Ko hoće, zaobići će sve kontrole i patrole. :) Ja vikendom redovit bicikliram između Zagrebačke i Krapinsko-Zagorske. Ni u teroji ne mogu svaki puteljak i makadam zatvoriti. :)
a biciklom. nemam ja kondicije za 300 km na bicikli se odvesti kroz borovu šumu i makiju. :) morao bi motor u pogonit, a već je konzerviran za zimski san.
 

mali_BB

Active member
Birali ste ovu politiku, europske i svjetske poslušnike i sad uživajte u odabiru. Odabrali ste ih na ovaj ili onaj način. I nemojte se zavaravati i biti jedni od onih što govore "kad ovo prođe". Pajdaši dragi, nema ovome kraja a nema bome ni povratka. Nasjeli smo i to je to. Zaboravite i zakopajte dosadašnji način života i prirpemite sebe, djecu (koju već i treniraju) za novo normalno.
 

markan1000

Well-known member
Birali ste ovu politiku, europske i svjetske poslušnike i sad uživajte u odabiru. Odabrali ste ih na ovaj ili onaj način. I nemojte se zavaravati i biti jedni od onih što govore "kad ovo prođe". Pajdaši dragi, nema ovome kraja a nema bome ni povratka. Nasjeli smo i to je to. Zaboravite i zakopajte dosadašnji način života i prirpemite sebe, djecu (koju već i treniraju) za novo normalno.
nisam ni blizu Zagorac, ali ova mi je draga:
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu

Samo opušteno, proći će i ovo i posložit će se. Svijet je i bez ovoga išao ubrzanim tempom u p.m.
Ovo je možda to sve skupa malo usporilo. Ili ubrzalo, ovisi koga se pita.
Ja želim vjerovati u prvu opciju, tako mi je lakše. I baviti se svojim svakodnevnim problemima, kako natjerati klince na spavanje i kako što brže ujutro spremiti za vrtić, odrađivati svoj posao i živjeti iz dana u dan.
Da mi je zbog ovoga egzistencija ugrožena, vjerojatno bi drugačije pjevao. A ovako mi se živo hebe moram li negdje staviti masku. S dragim ljudima se ionako nesmetano cijelo vrijeme družim po doma, osim lokala sve radi, jedino mi tenis fali. Doma imam sređenu situaciju i ne moram od žene bježati u birtiju.
I najvažnija stvar za kraj, usred prvog lokcdowna sam dobio bebu, ovaj rad od kuće mi je omogućio da u tom malom biću uživam kao što inaće nikad ne bi imao ni blizu priliku. I kad tako gledam na pozitvne stvari koje je ovo sranje donijelo, odmah mi je lakše.
Uostalom, korona je dsad odnijela troje ljudi koje sam poznavao, ne starčadi, nego radno sposobnih ljudi koji su prehranjvali svoje obitelji. Tako da i s te strane ne mogu reći da je sve ovo uzalud.
 

Franz

Well-known member
Već slabije pratim to o koroni sve, ali ovo je fora. :) Ne znam je li fake news kao ono s Maradonom. Ne da mi se gledati cijelu presicu.

 

mali_BB

Active member
Već slabije pratim to o koroni sve, ali ovo je fora. :) Ne znam je li fake news kao ono s Maradonom. Ne da mi se gledati cijelu presicu.

Što je najgore nije fake news. Prave vas/nas budalama 9mjeseci i neće stati i bit će sve gore. A tko god misli da mu egzistencija neće biti ugrožena dok se drugima ugrožava ista je također u zabludi. Društvo se s razlogom zove društvo jer jedni o drugima ovisimo. Ja isto tako mogu reći BMK ja radim u zdravstvu meni je sigurna plaća. Ali to nije tako. Urušavanjem relanog sektora nema love ni za mene. Šta mislite odakle se zdravstvo financira?! Od zubić vile?
 

szahtila

Well-known member
Što je najgore nije fake news. Prave vas/nas budalama 9mjeseci i neće stati i bit će sve gore. A tko god misli da mu egzistencija neće biti ugrožena dok se drugima ugrožava ista je također u zabludi. Društvo se s razlogom zove društvo jer jedni o drugima ovisimo. Ja isto tako mogu reći BMK ja radim u zdravstvu meni je sigurna plaća. Ali to nije tako. Urušavanjem relanog sektora nema love ni za mene. Šta mislite odakle se zdravstvo financira?! Od zubić vile?
Pitaj Vilima Ribića (ako radiš u Hr), on će ti objasniti kako se financira javni sektor
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh