Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Sale

cfh
Uredništvo foruma
Šta, opet će blokirati županije? **** ja onoj bijeloj ljigi mater.
Jel to konkretna info ili se samo priča? Odvratno je to da se takve odluke donose ad hoc, selektivno, bez ideje i plana. Kako grah padne. Normalne vlade barem imaju ljetvicu od 1-5, prema broju zaraženih, pa se točno zna kad se proglasi određeni stupanj što se isključuje i ograničava.
Npr.

image.png
 

Cutac

Prèkaroš
Jel to konkretna info ili se samo priča?
Čuo neki dan od jednog lege koji je u civilnoj zaštiti, a danas mi je cura rekla da je čula od nekoga da će 21. uvesti i da će za vrijeme blagdana biti zabranjeno kretanje između županija.

Ali to je krajnje kretenski, baš sam pogledao brojke, već par dana je više oporavljenih nego novooboljelih, ne znam od kud izvlače te sulude ideje.
 

charllie

Active member
Ma zivjeli meni splicani iljadu godina 🍾 ,tako i treba,dosta nam je fasizma,dobro nas lazu i mediji i politicari,no jednom ce posustat i narod doci pameti.
 

charllie

Active member
Ima jos gorih objava cak i istinitih,ljudi su bolesni bili i bice jer imaju slab imunitet. U njemackoj 450 000 manje hospitaliziranih po bolnicama za razliku od prosle godine,uz to su u ljetu smanjili broj kreveta za intezivnu njegu a htjeli zatvoriti 3 bolnice a istodobno najavljivali moguci drugi val na jesen.
Pa ko da im vise vjeruje,bratic mi je rodjen i zivi gore.Leti par puta godisnje poslovno za Kinu,pitaju ga kinezi sada u cudu kakav mi to imamo problem s koronom,zar se nismo toga rijesili.
Kod mene se sira familija skoro kompletna rijesila te "posasti"( neki od jucer s blagim simpt.,danas vec bolje)i stvarno mi neide u glavu da su nekoji ljudi toliko preplaseni.
No sdruge strane ,kad vidite kako ova propagandnamasinerija radi ja se i ne cudim ljudima ali ih zalim.
Slijepi smo pored zdravih ociju,ovo je taktika koju sam zamijetio u jednoj Misicevoj emisiji(Na rubu znanosti),dva koraka naprijed,jedan nazad.
Tako nas neprimjetno stezu i uvode fasizam,ukidaju normalitet(slobode) i to a vidite i sami nemoralni ljudi,cestiti ljudi nebi nas nikada ovako tretirali oni drze do ljudskog i svojeg dostojanstva i misljenja.
Ja takodjer ne osporavam nicije misljenje i strah ali vas pokusavam ohrabriti,citajte ljudi,pamtite,razmisljajte,jacajte imunitet,pobijedite lijenost(prvo zapocnite malim koracima) koja i mene muci.
Bilo bi neposteno da nam bolji i sigurniji zivot dodje na pladnju,meni je takodjer tesko nositi se sovom situacijom,no prestao sam se bojati i brinuti i stoga mi je sada puno lakse.
Jucer sam stalno takodjer tipkao mob. ko robot,tad sam shvatio da debelo grijesim(razlika je u znati i shvatiti)otisao u podrum i zmontiral str.bojler koji posel sam odgadjal za stalno kasnije,navecer sam se sazelil ponedjeljka i radnog mjesta.
Tak, da je istina da rad oplemenjuje covjeka,ja bi dodao i ozdravlja.
Stari Marx je zapisal da je covjek drustveno bice,ne zaboravite to.A to ne znaci da zaboravimo razgovarati,nedruziti se,prestati njegovati prijateljstva,pa necemo valjda uciti samo od tv-a.
Zapitajte se,vi koji ste vjernici,zasto nas je bog stvorio,pa rekao je idite i mnozite se,nije rekao da se skrivamo i bojimo.
Mozda je i ova korona njegovo djelo,sad imamo vremena da se zapitamo kakav smo to svijet stvorili,gdje su nestale ljudske vrijednosti,gdje smo izgubili razne oblike ljubavi,zato je moje misljenje da nam je ovo sansa,prekretnica i zato se ne bojim.
 

Cutac

Prèkaroš
Koliko je provjerena ta informacija?
Rekao mi je tip koji zna da bih mu jaja navukao da me sa tim zajebava. Tak da, relativno dosta. Ali kaže da uvijek može biti da neće to napraviti jer lako moguće da će ljudi popizditi.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Šta se gleda? Ostaješ u koncernu?
DS4. Od pogona samo čađare.

Rekao mi je tip koji zna da bih mu jaja navukao da me sa tim zajebava. Tak da, relativno dosta. Ali kaže da uvijek može biti da neće to napraviti jer lako moguće da će ljudi popizditi.
Liku je kodno ime Pitija? :) Ići ćeš, vratiti se, nećeš u ratu poginuti. / Ići ćeš, vratiti se nećeš, u ratu poginuti.
Sve može, samo zarez premjesti. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Jedno je efikasnost i provedba, a drugo propisivanje ograničenja.
Ja se slažem da je kretenski i znam da ću dobiti propusnicu sa nekim random objašnjenjem, ali i dalje ću se bakćati sa time.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh