Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
1. Ne čini mi se realno uspređivati 2008. i danas. Danas je gospodarstvo ugašeno u jedan dan. Dignuta je ručna. 2007-2008. je gospodarstvo propalo, jer je istrulilo. Nije ista stvar. Ima šanse za reboot.

2. Prijetio sam da su danas prošla "dva najkritčnija tjedna koja su pred nama", pa su nastupila nova "dva najkritčnija tjedna koja su pred nama".
Di je problem? Šta je nejasno? :)
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Kod nas je svaka nedelja kljucna, ne znam se koja je opasnija :D. Evo kod nas u demokraciji, id juce u 17h do ponedeljka u 5h,nema napolje.
 

charllie

Active member
Evo sutra se cijepim protiv Korone.Stari narodni lijek jednog austrijskog pcelara.Copis pcelu i stavis na ruku(npr. iznad sake)drzis je dok ne otpusti citav zalac i cekas negdi minutu dok zalac pumpa otrov(boli nekih 10sek)zatim ga izvadis.To ponovis jos dva puta u razmaku dve nedelje.To vec primjenjujem dobrih 10 let i nema gripe,no upozorite nekog da vas ima na brigi,mozda ste alergican na pcele mada je mala vjerojatnost.🏋️‍♂️
 

Mirage

Well-known member
Copis pcelu i stavis na ruku(npr. iznad sake)drzis je dok ne otpusti citav zalac i cekas negdi minutu dok zalac pumpa otrov(boli nekih 10sek)zatim ga izvadis.To ponovis jos dva puta u razmaku dve nedelje.

Ako me je danas ubolo barem 15 komada i tako već dobra dva tjedna (svaki dan) znači da meni korona ništa ne može.




I ja to radim dobrih 10 let, izgleda da je ona alergična

Ovo mi se više sviđa
 

Pavel

Lepi™
Lijepo vas je opet sve čitati tu na okupu. :D

Ja ne mogu raditi od kuće zbog prirode posla, a moram raditi (kontrola leta - moraju avioni letjeti :) ). Ali radim malo skraćeno i u nekom izmijenjenom režimu.
Tko bi rekao na malom forumu da će se naći dvojica kolega (jedan doduše ex). :D Pozdrav od bivšeg oblasnog radarskog iz ACC Zagreb. Nisam više u branši (bio dok nisam kupio C5, hahaha) ali pratim stanje. Lijepo je promet pao..

Vidim da se malo rastezalo oko ekonomske situacije. Mislim da nije toliko loše koliko se to razvlači. Pouzdano znam u Sisku da su vlasnici kafića dogovorili s konobarima otkaze. Idu na biro, država plaća troškove radne snage, kad sve prođe vraćaju se nazad i to je to. Ionako su nam šetališta puna, kad bi sutra kafići proradili sve bi bilo puno.

Ova kriza će više pomesti "balkanske poduzetnike" koji su koristili svaku priliku da izvuku novce iz tvrtke. Naravno bit će i onih kojima će ozbiljno biti ugroženo poslovanje ali svatko tko je ulagao u tvrtku ili čuvao dobit kroz rezerve će to preživjeti. Problem je što (barem na našem području, Cutac isto zna), velik broj poduzetnika je vukao novce van i kupovao skupe automobile. Sad im je žao radnika..Prodaš fino RS5 i platiš radnike do kraja godine. :)

Nego bitnija tema, C5 će uskoro prevaliti 300.000km. Zasada dobro služi, zadovoljan..Iduće godine idemo po nešto drugo.

Čuvajte se korone,
lepi pozdrav.

Pavle
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pouzdano znam u Sisku da su vlasnici kafića dogovorili s konobarima otkaze. Idu na biro, država plaća troškove radne snage, kad sve prođe vraćaju se nazad i to je to.
Dio neto plaće i doprinosa se sufinancira samo ako radnik ostane u radnom odnosu. Ako su na birou, onda dobivaju samo naknadu za nezaposlene.
Da nebi bilo zabune :)

Svaka čast C5ici ;)
 

Pavel

Lepi™
Dio neto plaće i doprinosa se sufinancira samo ako radnik ostane u radnom odnosu. Ako su na birou, onda dobivaju samo naknadu za nezaposlene.
Da nebi bilo zabune :)

Svaka čast C5ici ;)

Tako je, na to sam mislio..Dobivat će naknadu za nezaposlene (prosjek zadnjih plaća). :)
 

Milosh

Test
Tko bi rekao na malom forumu da će se naći dvojica kolega (jedan doduše ex). :D Pozdrav od bivšeg oblasnog radarskog iz ACC Zagreb. Nisam više u branši (bio dok nisam kupio C5, hahaha) ali pratim stanje. Lijepo je promet pao..
Eto ko bi rekao, prosto ne mogu vjerovati! :D I ja sam isto oblasni radarski, BH ACC, inače IANS i MUAC pa LYBA škola. 😅
 

Pavel

Lepi™
Eto ko bi rekao, prosto ne mogu vjerovati! :D I ja sam isto oblasni radarski, BH ACC, inače IANS i MUAC pa LYBA škola. 😅
FPZ Zagreb, pa EPN Švedska i povratak u ACC Zagreb. Pratim i dalje stanje i vidim da je veselo. :D
 

Dalibor

Dado Tornado
na predsjedničkim i unutar stranačkim izborima pokazalo se koja strana koliko nosi, sad se ide i na simpatije "manje domoljubnih hrvata"
 

szahtila

Well-known member
Sviđao se nekome ili ne ovaj lik,slagali se oko njegovih stavova ili ne ,ovo je bilo u najmanju ruku degutantno.Prije svega prema medicinskom osoblju koje mu je spasilo život i koliko vidim uspješno se brinuli o njemu 5 mjeseci i doveli ga u "ispravno" stanje,tako i prema svima preminulima od ili sa koronom imali 25 ili 95 godina.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh