Doba korone

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

mengela

Well-known member
Donator foruma
Zatvorimo se u kuće, eto Bože preko vode, veselo, veselo!
Tako nam i treba, politika podpirava i hrani se podjelama! Nikom nije u interesu katarza i suočavanje s prošlosću! ...A kosti predaka vrište!
Covid je ****c, šta čovjek čovjeku uradi..
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Nikom nije u interesu katarza i suočavanje s prošlosću!
I ta sučeljavanja s prošlošću, šta virdi, kome. :) Umori i iscrpi čovika zaništa. Po novome samo u budućnost gledan i sebe u budućnosti u DS4, kako ga pristišćen po gasu i šaltam u krivinama. :D
Evo vam još teorija zavjera. Francuska uvodi tzv zelene putovnice za cijepljene.
Šta nas briga. Ako se servisna knjižica može uredno poštambiljat, riješit ćemo i knjižice cijepljenja. :D
 
Posljednje uređivanje:

Automatic

Well-known member
Evo korona me totalno sj.. Jedva ostao živ, znači postoji, moji imali male simptome ali mene sam Bog spasio. Nebi želio nikome takvo iskustvo a smijao sam se iz toga. Uglavnom vratila me na forum pošto sam auto u toj frci mjenjao za dva (naravno citra), a kasnije kupio još jednog da se nađe.
 

charllie

Active member
To oni kazu da je korona,puno ljudi im vjeruje,gripa inace pogodi nekog s slabim imunitetom jace,osim toga zagadjuju zrak(truju) namjerno,tu je nezdrava prehrana,voda a ktome psiholoski strah djeluje vrlo pogubno na zdravlje ljudi.
Ovo su moja misljenja,svak odlucuje za sebe,ukljucite mozak budite sumnjicavi na svaku informaciju,surfajte i nemojte se bojati,prijatelji i ljubav ce vas prije izlijeciti nego nihova pikica.
 

Automatic

Well-known member
koje citrone si nabavio
C6, C4, C2
To oni kazu da je korona,puno ljudi im vjeruje,gripa inace pogodi nekog s slabim imunitetom jace,osim toga zagadjuju zrak(truju) namjerno,tu je nezdrava prehrana,voda a ktome psiholoski strah djeluje vrlo pogubno na zdravlje ljudi.
Ovo su moja misljenja,svak odlucuje za sebe,ukljucite mozak budite sumnjicavi na svaku informaciju,surfajte i nemojte se bojati,prijatelji i ljubav ce vas prije izlijeciti nego nihova pikica.
Sasvim krivo, s ovime se nisam susreo u životu a omao i gripu i upalu pluća itd, jednostavno pluča zabrejkaju, znsći ko da ti netko stavi dvije slamke i diši kroz njih. To traje tri dana, četvrti dan izmeš dah ali nema kisika ko da si vakum potegao, ja bi to nazvao bojnim otrovom a ne virusom, u takvoj situaciji sjvatiš da izgledi za preživit su ti nikakvi ili jako mali, gušiš se a svestan si da nema lijeka
 
Posljednje uređivanje:

mali_BB

Active member
ja bi to nazvao bojnim otrovom a ne virusom, u takvoj situaciji sjvatiš da izgledi za preživit su ti nikakvi ili jako mali, gušiš se a svestan si da nema lijeka
Zato sasvim legitimno neki govore da se uopće ne radi o virusu. Osobito zato što je jako sumnjivo izoliranje tog virusa. Meni je rođak umro, oko 57 godina, radio u bolnici u kirurškoj ambulanti. Njih 4 u kući nikome ništa, samo on bolestan. On je imao diabetes i presađeni bubreg. Prvo bio negativan na koronu pa pozitivan. Poslije smo čuli da kolege iz bolnice govore da je na kraju umro od bakterijske upale pluća. Povezuju to s dugotrajnim nošenjem maske. Bio je jedan primarius iz srbije gostovao u nekoj emisiji i govorio protiv maski. Da bakterijama iz usta nije mjesto u plućima. Puno tu stvari ne štima. Jako puno. Tko preživi pričat će.
 

Automatic

Well-known member
Zato sasvim legitimno neki govore da se uopće ne radi o virusu. Osobito zato što je jako sumnjivo izoliranje tog virusa. Meni je rođak umro, oko 57 godina, radio u bolnici u kirurškoj ambulanti. Njih 4 u kući nikome ništa, samo on bolestan. On je imao diabetes i presađeni bubreg. Prvo bio negativan na koronu pa pozitivan. Poslije smo čuli da kolege iz bolnice govore da je na kraju umro od bakterijske upale pluća. Povezuju to s dugotrajnim nošenjem maske. Bio je jedan primarius iz srbije gostovao u nekoj emisiji i govorio protiv maski. Da bakterijama iz usta nije mjesto u plućima. Puno tu stvari ne štima. Jako puno. Tko preživi pričat će.
Nikakve bolesti nisam imao, nisam masku nosio, pio kavu na terasi, izbjegavao gužve, imam astmu ali ima i moj bratić goru a nhemu nije bilo ništa, mojima ništa, to jr otrov napravljen po genskoj mapi i jednostavno traži na tebi što ne valja, kroz 3 dana sam bio ko slijep u magli, pa za par dana kad tu nije udarlio udarilo na bubrege, živo sranje, eto frend mi se bori za život bio zdrav dipao iz njemačkr i drugi dan na respirator, ja uvjeren da nas truju nekim umjetnim virusom
 

Cutac

Prèkaroš
jednostavno traži na tebi što ne valja,
Pa to svi virusi rade, njihova svrha je da izvuku zadnju bjelancevinu iz tvog tijela, tipicni parazit.
A svrha imuno sustava je da se rijesi virusa. Tko ima jaci sustav, prezivi, tko nema, umre. I tako vrsta napreduje i evoluira i tako je od Velikog praska i tako ce biti dok je i najmanje amebe na Zemlji.
Tko jači, taj kači, oduvijek bilo, oduvijek će biti.

A zapušteno tijelo donosi veći rizik od smrti, u kombinaciji sa genetikom. Neki dan je bilo obiteljsko okupljanje, ujak mjerio tlak, imao 220 sa 150, tako ima već 10 godina. Jedino što ga drži na životu je jebena genetika, netko drugi, što bi se reklo, kilav, ne bi takav izdurao 6 mjeseci.

Netko po zimi padne u lokvu i umre, netko padne i šmrca dva dana.
 

szahtila

Well-known member
To oni kazu da je korona,puno ljudi im vjeruje,gripa inace pogodi nekog s slabim imunitetom jace,osim toga zagadjuju zrak(truju) namjerno,tu je nezdrava prehrana,voda a ktome psiholoski strah djeluje vrlo pogubno na zdravlje ljudi.
Ovo su moja misljenja,svak odlucuje za sebe,ukljucite mozak budite sumnjicavi na svaku informaciju,surfajte i nemojte se bojati,prijatelji i ljubav ce vas prije izlijeciti nego nihova pikica.
Čitam, i ne vjerujem što čitam. Pa valjda čovjek zna šta i kako mu je bilo
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Još teorija zavjere. Kao što neki govore od početka. Certifikate of vaccination ID = COVID
https://m.vecernji.hr/premium/u-2021-podijelit-cemo-se-na-cijepljene-i-necijepljene-ove-druge-ceka-izolacija-1456735
Meni to nije neobično ni posebno nenormalno. 2003. smo moja gospođa i ja posjetili Južnu Ameriku, sjeverni dio. Peru, Kolumbija, Venezuela. Dok smo vadili vize, odmah su mi rekli da u Kolumbiju, niti u tranzitu, ne možemo bez potvrde o cijepljenju protiv žute groznice. Otišli u Mirogojsku, platio, primili cjepivo, priložili zahtjevu za vizu i dobili je. I to je to. Prijatelj koji je 2012. putovao u Mali je isto išao u HZJZ za cjepivo protiv Malarije, isto ne možeš ući u državu bez potvrde o cjepljenju. Svijet se mijenja. Prije je pojam obavezng cijepljenja bio "rezerviran" za uvjetno rečeno egzotične zemlje. Sad kad su epidemije došle do Zapada i protumjere, koje već poznajemo i prihvaćamo zdravo-za-gotovo, iz ranije spomenutih primjera, onda je to naglo "urota". :)
 
Posljednje uređivanje:

mali_BB

Active member
Da. U isto obitelji ne obole svi. Ja bi volio zaista shvatiti vas koji ovo ludilo grčevito branite. Gledam ovu kampanju cijepljenja. Nigdje ni traga drugom mišljenju. Jednoumlje. Samo čekam žutu zvijezdu na sebi, sad će biti u digitalnom obliku.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Ja bi volio zaista shvatiti vas koji ovo ludilo grčevito branite.
Ne branim ja ništa. Iako sam se odlučio cijepiti, bio bih protiv samo da je ono mandatorno uz prinudu. Prinuda tu ne funkcionira.
Nitko te ne tjera na cjepivo. Sad, hoće li se moći u birtije bez njega - o tom potom. Osobno ja ne bih vjerovao režimskim medijima. Sve Styrino jest.
Osim toga, izbori će kad tad. Imat ćeš sigurno neku političku opciju koje će biti protiv tih potvrda i iskaznica. I tad će ti opet 70 posto birača ostati kod kuće, jer "ne mogu ništa promijeniti" i opet imaš sve isto. SDP i sateliti Možemo, luđaci iz RF, i HDZ i satelita DP, Most, HNS, Čačić...
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh