• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

fullcool

New member
Re: Citroeni u oglasima

E,onda reci Pandurevićevoj kćerki da je auto u Varaždinu u rukama dva citroljubca :wub: hehehe!!!

E,o tom spačeku sam ja pisal da sam ga videl na autocesti! ;)

Sad planiram otvoriti pogrebno poduzeće.. pa ako ko treba uslugu,za početak u fušu.. nek se javi!!! ROFL ROFL
kćerka se udala pa je sad ne viđam.

nisi pravi pogrebnik, nemaš gljivu na krovu:D
 

Sale123

New member
Re: Citroeni u oglasima

ovakvog zelenog sam viđao po gradu, al sam mislio da je dizel, bio sam iza njega:D
i vukao se po cesti morao sam ga obilazit a ja bio sa kombijem:whistling:

ne izgleda mi baš najbolje.
Normalno da se vukao po cesti... ako mu slučajno stisneš malo jače gas nastane vir u rezervaru ROFL

i meni se čini da izgleda ofucano!!!
 

1587 VTS

New member
Re: Citroeni u oglasima

saxo vts 8v - kaže čovjek da ide za 11tkn, al vjerujem da bi se dalo još spustiti, treba mijenjat prednje kočnice, složiti auspuh i spreman za tehnički

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-saxo-1.6-vts-oglas-2500441
Odakle odjednom toliko saxa 1.6 8v na forumu ovih dana :confused: :D To su sve auti iz uvoza, kod nas se takav nije mogao kupit. Za nase trziste je postojala verzija ph2 1.4 8v VTS i 1.6 16v VTS.
Inace odlicna prilika.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni u oglasima

bio je prije 1000 eura, sad piše da mu je motor neispravan, jel neko zvao možda, o čemu se radi?
bila je tema na outlaws forumu, prodaje se već sigurno 2 godine.

ne sjećam se više detalja i iako treba računati kako bi se neke stvari trebale srediti, recimo prvo bi stavio ševrone na masku, ali za te novce, tko želi activu, nek ne traži dalje.
 

Sale

cfh
Uredništvo foruma

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni u oglasima

500 EUR + koliko bi još trebalo uložiti?
ako bi išao raditi neki veći servis sigurno bi trebao računati sa još 500€, jer pitanje koji bi bio vlasnik tog auta i kako se održavao, ako je nešto od potrošnih skupljih dijelova rasulo računaj sa recimo još 200€...

to je motor 2.0 sa 8 ventila, tako da vjerojatno turbo nije neki extra nabrijani (išao je u xantiu i 2.0 16V jednake snage ko ovaj turbo) i ipak ne diže neku veliku snagu (15 konja u odnosu na obični 2.0 8V) tako da možda i nije u lošem stanju.

ali treba pogledati... računao bi bez registracije 1500€ i auto ko grom, ako još nešto treba možeš i u hodu...

treba viditi što mu znači ono neispravan motor...

ovo je recimo 2.0 16V 150KS, šteta ga vidjeti u ovakvom stanju...
http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-xantia-2.0-16v-vsx-oglas-2572638
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh