• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

1587 VTS

New member
Re: Citroeni u oglasima

Kako je prazan unutra ovaj vulgarise C3 s Pack opremom :wtf: Gornji dio table mu je isto drukciji nego na skupljim varijantama, vidi se poklopac od zracnog, bice je u ovoj opremi od krute plastike :confused: Dok mi se npr. osobno vise sviđa ova kombinacija instrumenata narancasto - crvena, bojom se uklapa s ostatkom interijera, oni bijeli mi ne pasu s narancastim ostatkom prekidaca i displeja, ko nasađeni iz drugog auta, al moze bit stvar ukusa..


Koliko sam upucen legendarni 1.1i se vise ne ugrađuje u C3, povucen je iz sluzbenog cjenika i konfiguratora :confused:
Dobre su mu i gume ;)
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Re: Citroeni u oglasima

U mene na poslu smo se nas petero usuglasili da niko ne bi vozija auto s ovako krnjavim paketom opreme. :D



To šta nitko od nas usuglašenih ne može kupiti skupljeg je druga priča. LOL

A, vidi felge, bogati. Ka nož na mesoreznici.



To digneš na klocnu, u prvu da se kola vrte i možeš tanke fete mortadele kidati na njima.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni u oglasima

pa francuzi su poznati kao gurmani :D
ne znam koliko poželjno za ove zg ceste 225/45x17 :D
za švicarsku da, ali za hrvatsku :D

evo slike c3 oprema medveščak, izgleda okej....... 10500€ na njuškalu :D
 

1587 VTS

New member
Re: Citroeni u oglasima

Medvescak je vise nego ok, mene bi s 1.4 HDi motorom za udobnu i stedljivu voznjicu gradom skroz zadovoljio ;) Jedino bi iz Pack-a ukrao narancaste instrumente i crvene kazaljke :D
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni u oglasima

Evo.. ja znam za dva BX-a karavana u okolici Varaždina! Jedan je za 700E regan,a drugi je za neku siću.. ali nije na oglasniku,nego sam ga slučajno našel pa sam pital čiču! izgleda da je prvi vlasnik.. i mažen je i pažen! znam i za dva xm-a! A znam i gdje u nabavu za xm-a.. poznam neke stare citroenomanijake iz okolice Varaždina i po međimurju koji su nekad slagali citroene ali se više time ne bave! Pa ako ko treba nešto za xm-a.. :)
 

maxx

Member
Re: Citroeni u oglasima

Koliko sam upucen legendarni 1.1i se vise ne ugrađuje u C3, povucen je iz sluzbenog cjenika i konfiguratora :confused:
Dobre su mu i gume ;)
uvjek sam se pitao,kako taj c3(stari model,a pogotovo ovaj novi)ide s tom mašinom 1.1?jel drugačiji prijenos nego kod saxa ili je u biti sve isto,ipak je ovo teži auto od laganog saxa pa vjerovatno ga je teže i pokrenut:cool:
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni u oglasima

možda se stisne puce "šport" pa otvrdne :D

uvoz iz njemačke... možda bi se tu moglo rušiti cijenu ;)
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni u oglasima

ma njuškalo uopće nije fora :D kada sa njim njuškam cijelo kompjuter uspori... auti.hr bolji, samo što imaju manje auta u ponudi :weeabooface:
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni u oglasima

možda bi mjenjao xantiu za xm-a karavana, ako koga zanima nek se javi
Teško ćeš naći Xm karavana! Ja sam se sav ubio prije nego sam ga našo! Znam za dva komada od istog vlasnika,ali treba uložiti dosta u njih.. oba dva su dizel,jedan u boljem stanju kaj se tiče hidraulike i motora,ali treba mjenjati desna vrata i desni blatobran i dobro ga oprati! a drugi je dobar za dijelove,jer dugo nije radio! :D
 

fullcool

New member
Re: Citroeni u oglasima

Teško ćeš naći Xm karavana! Ja sam se sav ubio prije nego sam ga našo! Znam za dva komada od istog vlasnika,ali treba uložiti dosta u njih.. oba dva su dizel,jedan u boljem stanju kaj se tiče hidraulike i motora,ali treba mjenjati desna vrata i desni blatobran i dobro ga oprati! a drugi je dobar za dijelove,jer dugo nije radio! :D
koje motore imaju, kolko traži za njih?
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni u oglasima

2.2D! Tražil je 11000kn.. s tim da je to bilo u 7.mj 2010 i jedan je još bil regan nešto sitno! A sad ako ih još ima sigurno je cijena niža i to mnogo! Jer taj auto nema vrijednost kao takav na oglasnicima,jer nije ''das auto''!
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh