• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

fullcool

New member
Re: Citroeni u oglasima

2.2D! Tražil je 11000kn.. s tim da je to bilo u 7.mj 2010 i jedan je još bil regan nešto sitno! A sad ako ih još ima sigurno je cijena niža i to mnogo! Jer taj auto nema vrijednost kao takav na oglasnicima,jer nije ''das auto''!
ne sviđa mi se baš obični dizel, nema sigurno nikakve opreme, obično je turbo išao sa svom opremom a obični bez opreme
 

Sale123

New member
Re: Citroeni u oglasima

ne sviđa mi se baš obični dizel, nema sigurno nikakve opreme, obično je turbo išao sa svom opremom a obični bez opreme
U ovakvim slučajevima kad je vozilo starije bolje je uzet auto sa manje opreme i bez turbine, ima se manje stvari za pokvarit i lakše (jeftinije) ga je za održavat.
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni u oglasima

Da,nije imao toliko opreme koliko ima moj.. :hm: ali slažem se sa Saleom što se tiče održavanja i turbine!! Jer meni kad krepa prvi xm,odmah ubacujem unutra motor 2.2D! a ovaj koji će krepati će poslužiti za drugog Xm-a! Zasad su oba dva 2.1TD! Ti karavani su u slavoniji! ja sam isto svog kupio u slavoniji.. U Slavonskom Brodu :p
 

fullcool

New member
Re: Citroeni u oglasima

Da,nije imao toliko opreme koliko ima moj.. :hm: ali slažem se sa Saleom što se tiče održavanja i turbine!! Jer meni kad krepa prvi xm,odmah ubacujem unutra motor 2.2D! a ovaj koji će krepati će poslužiti za drugog Xm-a! Zasad su oba dva 2.1TD! Ti karavani su u slavoniji! ja sam isto svog kupio u slavoniji.. U Slavonskom Brodu :p
da nije tvoj od pandurevića?
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni u oglasima

Jep! Ja sam ga kupio od nekog Tonija uzgajivača njemačkih ovčara.. on ga je imao 3 mjeseca! A prije ga imao neki grobar.. A ako se sjećam dobro pisalo je Pandurević u knjižici! E,sad.. neznam dal je možda Pandurević grobar?
 

1587 VTS

New member
Re: Citroeni u oglasima

A prije ga imao neki grobar..
Ahahaha, stari zamalo sam se izvrnuo sa stolice procitavsi ovo ROFL Samo da nije mrtvace prevozio unutra, a sudeci po opcoj velicini (duzini) citraca, moze stat sanduk bez problema :grin: Neka, salim se ja, xm mi je uvijek bio "posebna velicina", a karavan nikad nisam uzivo vidio.. Vjerojatno cu prvi put kad se nađemo na izletu :cool:
 

fullcool

New member
Re: Citroeni u oglasima

Jep! Ja sam ga kupio od nekog Tonija uzgajivača njemačkih ovčara.. on ga je imao 3 mjeseca! A prije ga imao neki grobar.. A ako se sjećam dobro pisalo je Pandurević u knjižici! E,sad.. neznam dal je možda Pandurević grobar?
to je taj, drugih karavana nije ni bilo koliko ja znam.
 

fullcool

New member
Re: Citroeni u oglasima

Jest,taj je! Pročital sam u knjižici.. Pandurević je bil vlasnik! Poznaš ga?

pogledajte ovaj ''das auto'' oglas.. LOL
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii-gl-td-oglas-2693790
ROFL još da mu dam i 1000€.. HAHAHA ..nebi ga ni da mi on da 500€!
ne znam njega, al znam kćerku njegovu.

Ahahaha, stari zamalo sam se izvrnuo sa stolice procitavsi ovo ROFL Samo da nije mrtvace prevozio unutra, a sudeci po opcoj velicini (duzini) citraca, moze stat sanduk bez problema :grin: Neka, salim se ja, xm mi je uvijek bio "posebna velicina", a karavan nikad nisam uzivo vidio.. Vjerojatno cu prvi put kad se nađemo na izletu :cool:
ni mnogi drugi ga nisu vidjeli u "živo" a vozili se jesu u njemuROFL

evo jedan zanimljiv opis karavana, počinje sa opisom vožnje minija, a dalje opisuje kako je istom rutom poslije vozio xm. i tibi doživio nešto tako da sjedneš u xm. evo pa čitaj:
http://www.ukcar.com/road_tests/citroen/xm/Xm.htm

"this is a car so long the weather is probably different at either end"

iz teksta ROFL
 

1587 VTS

New member
Re: Citroeni u oglasima

pogledajte ovaj ''das auto'' oglas.. LOL
http://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-iii-gl-td-oglas-2693790
ROFL još da mu dam i 1000€.. HAHAHA ..nebi ga ni da mi on da 500€!
Ahahahah, dobra, dobra, citajuci oglas pomislio sam da je mozda objavljen na 1. april, al onda sam ipak skuzio da je rijec o "das autu" LOL Vlaj vlaski, treba on zamjenu za kombajn! Ma da mi ga neko pokloni, ne bi sjeo u to narodno ruganje od auta :disgusted:

Jel znate za onaj:
"Tata, kad cemo mi kupit novi golf VI?"
"Kad izađe novi golf IX, sine.."


ROFL

"this is a car so long the weather is probably different at either end"
:D :cool:
 

gox

New member
Re: Citroeni u oglasima

Danas vidio jednu dijanu u utrinama...sreo i vlasnika pa sam mu rekao da sam na citroenforumu koliko god to njemu značilo, stariji čovjek..tamo negdje kao deda :p :p :p

Auto je na prodaju, cijena 40 000kn, auto uređen ove zime...Kontakt 098 44 608

Evo slika:















 

1587 VTS

New member
Re: Citroeni u oglasima

Bravo Gox :stovanje: Neces se samo ljutit na jedan ispravak koji meni puno znaci: rijec je o SPACEKU, dijana je malo drukcija, a original je samo jedan i neponovljiv.. Dobro ga je covjek sredio :wub::wub::wub: Sta mu bi da ga prodaje, samo da ne dođe u krive ruke jer ce to onda bit svetogrđe :hm: Uf, da mi je para, odmah bi ga maznuo :D
Ovo je "Club" iz 1976, to je bila kao neka "sminkerska" verzija spaceka - malo kasnije su izasle verzije "Dolly", "Cocorico" i "Charleston" s kojim je i zavrsila proizvodnja 1990. u Portugalu..




Moj stari je imao 2CV6 iz 74 s izvornim okruglim svjetlima, double chevronom na haubi i neparnim brojevima na celeru :wub:


.
 

gox

New member
Re: Citroeni u oglasima

Hehe, ma ne ljutim se, sd bar znam točno :) Zato sam i išao slikat da ga stavim na forum da ga kupi neki zaljubljenik a ne da propadne :)
 

citroen xm break

New member
Re: Citroeni u oglasima

E,onda reci Pandurevićevoj kćerki da je auto u Varaždinu u rukama dva citroljubca :wub: hehehe!!!

E,o tom spačeku sam ja pisal da sam ga videl na autocesti! ;)

Sad planiram otvoriti pogrebno poduzeće.. pa ako ko treba uslugu,za početak u fušu.. nek se javi!!! ROFL ROFL
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

Star si onako kako se osjećaš,a ja se osjećam ko da mi je 18,he,he.Veliš 40 000kn? Ma di nađe tu cifru i tko mu je to napunio glavu.Taj ga sigurno neće prodat,jer ga ni ne može.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh