• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Automatic

Well-known member
Re: Citroeni u oglasima

Automobil vrijedi onoliko koliko je netko spreman dati za njega!
Točno tak vredi onoliko za koliko se može prodati.Sentimentalna vrijednost vlasniku je neka druga priča.Da je neznam kak kultni auto ali samo je spaček.Bez uvrede vlasnicima takvih auta i ja ih volim ali sad dolazimo do onog koliko vrijedi golf.Smatram da između rariteta i auta za svoj gušt postoji velika razlika.Kad sam sređival mustanga liku iz austrije dopelal mi je istu godinu još jednoga sa kojeg sam vadil originalne šarafe samo da ne stavim kaj novijeg ili starijeg godišta.Tak da nabijanje cijena na aute koji su rađeni da bi zadovoljili potraba njihovih vlasnika nisu raritetna vozila već vozila za uživanciju.Ovaj spale sa oglasa u onakvom stanju ne vrijedi ni 500 eurića,ko da ga iz moćvare izvukel.Takvi auti i oni koji su napravljeni kak da su ih deca delala imaju samo kultno ime a ustvari nisu zavrijedili ni pol vremena koliko pišem ovaj post.Onda bi DS bil po 100 000€ i to bi bilo jeftino.
 

Automatic

Well-known member
Re: Citroeni u oglasima

Ma ne velim da nema ali večina auti koji su rađeni rađeni su iz gušta za svoje potrebe,i ne valim da ljudi nisu uložili ali ako nije sve bez jedne pikice i nije sve original to je auto koji vrijedi njegovom vlasniku ali na tržištru nema vrijednosti jer niko nebu dal neke velike novce osim onog koga to ne jj..e,ali i takvih je malo a kad kupuju gledaju svaku pikicu.A i kd smo kod cijena za oko 6000 eura si bu svaki kupil relativno dobar auto nek da da za spaćeka zaszo jer ga hoće imat.Svima je lijep i priča je kad bi imal novce biga kupil ,a da imaju te novce nebi ga ni pogledali.Takve stvari su mi poznate jer sam odnekad prodaval aute.
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

Svaka roba ima kupce,ja znam za dva Spaka koji su ove godine prodani tu kod nas, za po pet somova.U kakvom su stanju ,još su kupci dobro prešli,kak je kod nas kriza,takvi vani bi došli najmanje osam.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Citroeni u oglasima

Automobil vrijedi onoliko koliko je netko spreman dati za njega!
Točno, ali malo prodavatelja to shvaća.

Jednom čovjeku koji, sad će biti ovih dana, pune dvije godine otkako "pokušava" prodati jedan auto. Traži izvjesnu sumu i niti čuti za manje. Kaže meni meni na ponuđeno: "to što mi vi nudite je ispod vrijednosti auta". Koje vrijednosti, ako ti ga nitko neće kupiti po traženoj (ili višoj) cijeni. ;)
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

Ako stvarno želiš ili moraš prodat,onda moraš dat kolko ti netko daje,bez obzira što ti misliš da tebi vrijedi ili se isplati ili ne isplati.Sva kasnija mudrovanja te dovedu do toga da ćeš na kraju dobit još manje i još uz neka nepredviđena ulaganja,pa gubiš duplo.Kad god sam previše mudrijašio,samo sam sebe zeznuo i popušio lovu.
 

charllie

Active member
Re: Citroeni u oglasima

Deda dobro dosao u klub pusaca ,popusio s fiatom tipom i opel vectrom al imam Xm 3.0 91g razmisljam o prodaji i prestanku ,pusenja,!:confused:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Citroeni u oglasima

Zanimam se za ovaj c4 br. njuškalo Šifra oglasa: 11309984
ako mi netko može pomoči, pogotovo oni koji voze taj model c4 sa tim motorom,
na kaj sve bi trebal gledati i dali bi me trebalo zabrinjavati ovih 160tkm? ima servisnu, redovito je servisiran u ovlaštenom i SLO gdje je i kupljen novi, i napravljen je nedavno veliki servis..
mislim ga voziti 5 godina, godišnje vozim oko 25tkm to je za 5g oko 125tkm kad se doda trenutnim 160tkm izađe 285tkm, mislim da me to nebi trebalo brinuti :confused:
uspio sam cijenu navući na 68tkn
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Citroeni u oglasima

Moram reć, jer mi uvijek pogodi živac kad vidim ovakav oglas - nije ''najjači'' paket opreme. Srednji je, sa nadoplaćenom navigacijom.

Za sličnu lovu ima istih auti, istog motora i opreme i kod nas, ALI sa 100.000 km manje... pa se nemoraš zaje*avat sa uvozom. Naravno bez navigacije, al jeli ti to presudno?

Po meni nije baš neka prilika... eventualno da se spusti cijena za milju eura... ipak je radio 80tkm godišnje, i osim navigacije nije baš neka posebna oprema.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Citroeni u oglasima

izašel bi me komplet, sa novom regom max 75tkn
2012g je, baš gledam nema ih baš,
istina je nađe se po 75tkm sa od najmanje od 80tkm pa po 120tkm, al sa siromašnom opremom, i 2010g i 2011g stalno se tješim da to nisu tak veliki km..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Citroeni u oglasima

A razmisli si dobro... s tom kilometražom se nadam da su ga barem dobro servisirali. Svaka tri mjeseca bi trebao dobiti novo ulje... prouči malo kako su ga do sad održavali.
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

Zašto te brine oprema,odnosno ono što ima osnovni model,ćemu ti treba nešto više,što više toga ima,to je više njasra za pokvariti i više problema.Najbolji auti su sa najmanje opreme,najmanje koštaju,najmanje problema,a kod prodaje to ionak niš ne znači.Prvenstveno treba gledati da daješ što manje love,najmanje gubitka u investiciju i najjeftinija cjena kilometra.Sve đinđe minđe ti ionak ne koriste ničem.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Citroeni u oglasima

Slažem se sa tobom deda..
nema na njuškalu 2012g ispod 84tkn baš sam sve pregledal, 2010g i 2011g su od 70tkn do čak 76tkn, i jedino kaj su sa po od 60tkm do 150tkm..
al sam ih par našel kaj me tješi, i kaj imaju 250tkm :whistling:
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

Ja nebi uzmao nekog koji ima više od 120 -140 tkm,jer onda već nakon 200 i više ima previše ulaganja,pogotovo 1,6 HDI,glavni razlog prodaje i je ulaganje u servis.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Re: Citroeni u oglasima

servis me ne muči, već dijelovi, kum mi ih ugradi uz Pan, a ja mu pridržim..
kak veli Ivan ako je redovito servisiran nebi bilo problem da prođe još 150tkm
jedino je skup kuplung i turbo, sami motor vjerujem da bi trebal 500tkm napraviti uz uvjet da mu se da kaj ga ide..
 

Automatic

Well-known member
Re: Citroeni u oglasima

Danas sam videl BX sređen ko urica sa nekom divljom opremom i mogu reći da mi je autek super.Uvijek sam mislio da je to manji auto ali ovaj je stvarno bio mrak.
 

Franz

Well-known member
Re: Citroeni u oglasima

Danas sam videl BX sređen ko urica sa nekom divljom opremom i mogu reći da mi je autek super.
Pošto i može li link na oglas?

Moram reć, jer mi uvijek pogodi živac kad vidim ovakav oglas - nije ''najjači'' paket opreme. Srednji je, sa nadoplaćenom navigacijom.
To se onda zove najJAÈIJI paket opreme. :)
160tkm u malo više od godine dana. :eek: Nije to onak, puno?! :)
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

2,0hdi bu zdržal pola milje bez problema,ali 1,6 ak i do tristo dođe,već je veliki uspjeh.
 

Arsen

Member
Re: Citroeni u oglasima

Meni su na 100.000 na C4 1.6HDI počele pi*zdarije sa motorom, sve one poznate sa turbinom, injektorima, egr-om, pumpom goriva, nikad detektiranim kvarovima oko goriva i sl.
Prodao sam ga sa 105tkm, brojka od 200-300.000 sa tim motorom mi se uvijek činila science fiction.:D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh