• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Citroeni u oglasima (stara tema)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Citroeni u oglasima

Teško išta itko može reći o autu kojeg ne poznaje. Osobno i posve načelno govoreći, za deset (!!) godina starog kompakta, s tim motorom, ne bih izdvojio tolike novce. Možda se većina neće složiti sa mnom. ;)
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Citroeni u oglasima

meni taj oglas ne izgleda najiskreniji, možda je auto na stranim regama, a i okolina di je sniman... nema šansi da je negdje u hrvatskoj okolina ruralnog kraja tako lijepo uređena, prije da je snimano u inozemstvu :)
 

Ivan92

New member
Re: Citroeni u oglasima

otici cu pogledat auto, a mozete mi samo rec na sta bi trebo obratit pozornost, osim sto su mi svi rekli da obavezno pogledam zadnji most
 

quadrolg

Member
Re: Citroeni u oglasima

pogledaj dal brtva glave slini na lijevom ćošku, znači kad se staneš ispred haube odma tam lijevo iza servo pumpe pogledaj jel kadi od ulja, ako je to je odma 200e manja cijena :grin: i pogledaj jel kvačilo tvrdo,ako je i ako otpušta već pri kraju znači da je lamela gotova
 

damir22

New member
Re: Citroeni u oglasima

Hydro activa 3+,original ugrađen webasto,pumpu hidraulike koja se ne čuje,sekvencijski mjenjač,zračne zavjese i zračne jastuke u sjedalima ,suncobranu,regulacija hidraulike kad je auto ugašen,garancija na hidrauliku 250 000 km,proogresivni volan,sustav protiv proklizavanja mnogo napredniji ,T C ,original parkirni senzori,odvojene kočnice od ostatka hidraulike, jel trebam još kaj napisat da dokažem da je c5 bolji auto ,ne namjeravam se bakćat sa glupostima ali ako vas tješi je,je Xm je bolji od c5 a možda i od c6,ma u stvari najbolji auto kojeg je citroen napravil.Sad sam dobil volju da si i ja jednog kupim,ak niš drugo bar da ga spasim od preše.
Poštovani kolega, ne znam da li si vozio prije c5 Xm-a, ova se dva automobila ne mogu usporedit, vlasnik sam bio više cx, 4 xm (92.,97., 2x2000. još imam dva) i c5 (2007.), xm i c5 se ne mogu upoređivati jer nisu ista klasa, to što ima c5 su nove tehnologije (koje su sada jeftinije), kojih nije bilo za vrijeme xm ili su bile preskupe, ali osjećaj vožnje (u Xm je auto, neusporedivo sa c5 koji je dobar, vozim ga napravio sam snjim 100 tkm, ali Xm je baćauto). Sa citroenima sam napravio minimalno 2 miliona km, c5 je bio malo razočarenje nakon kupnje, vijerojatno jer sam prije vozio samo najveće modele, c6 sam probao, je naslijednik Xm po svemu rečenom, al mi nešto fali, vjerovatno previše elektronike. Kvaliteta interijera (pvc, tepiha,...), ležanje na cesti (kolotrazi), osjećaj vožnje u veliku korist idu Xm-a u poređenju s c5. U svakom slučaju preporuka za kupnju Xm-a, ja sam svoje Xm prodavao i odustao od namjere, čak i sin (mladi vozač), radije vozi Xm (mada je već platio kaznu zbog kw, idiotizam naših zakona), i ne želi čut da se proda.

Deda, ja bih prije stavio Ami-a prije GS/GA, ne ide mi u C3 skupinu, spaček/diana, visa, ax, saxo, c3.

Pozdrav ekipi sa foruma
 

Ivan92

New member
Re: Citroeni u oglasima

meni isto na tom linku izbaci da je oglas neaktivan, al na njuskalu pod xsare tamo je oglas normalan, vjerojatno covjek ne zna obnovit oglas pa ga stavio ponovno :grin:
uglavnom hvala na informacijama
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Citroeni u oglasima

ja bi više pretpostavio da je prevara... slike su mi max sumnjive. Javi ako ga vidiš u živo uopće :grin:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Re: Citroeni u oglasima

Vjerojatno ga nikad nije ni bilo. :cool: Pratio je forum možda, pa čim se rasprava povela, preplašio se?? :)

Općenito, sve oglase gdje su na slikama "zacrnjeni" brojevi tablica slobodno zaobiđi. Uštedit ćeš si vrijeme i živce. ;)
 

Automatic

Well-known member
Re: Citroeni u oglasima

Poštovani kolega, ne znam da li si vozio prije c5 Xm-a, ova se dva automobila ne mogu usporedit
Jesam 2.0 i nije me se previše dojmio jer mi nakon 4000 km ostao sestrični bez ulja i zablokirao motor na autoputu.Obrazloženje je da xm troši ulje.Nije mi bilo jasno kak može nakon 4000 km potrošit 4 litre ulja pa sam ih izbjegavao.Još uvijek vjerujem da je xm bio u svoje doba veća pila o d c5 ali prošlo ga vrijeme i ostali su ljubitelji ,c 5 je bolji ali nikad neće imat poslije svoje proizvodnje toliko ljubitelja jer ga gazi budučnost i brza explatacija vozila(nova vozila su ko kondomi-------po....eš i baciš)
 

Automatic

Well-known member
Spale za 4000 kunića

Eto danas malo gledao oglase i naišao na spačeka sa mnogo dijelova za 4000 kunića.Pa ako nekog zanima??'nek si pogleda
 

Automatic

Well-known member
Re: Citroeni u oglasima

Je baš sam gledel .Taj isti je bil prvi dan 4000 kuna i frajer je napisal da je to jako simbolična cijena i da neide jeftinije a drugi dan je bil 9000 kuna.A valjda je upel napumpati gume pa je i cijena otišla gore,ili bu za par dana i on oko 6000 eura.Ne razumijem takve ljude koji imaju fičeke ,spačeke i te drnde.Mislim da su opterećeni mišljenjem da imaju nešto au stvari samo uređena krama a ovaj nije ni to.Kad gleaš dok to urediš kupiš si pošteni auto za te pare .Možeš uložit i 100 000 kuna u njega ali i dalje nema nikakvu vrijednost osim po kili a kilaža mu baš i nije nešto.Pa nisu sad to neki raritetni auti kak si ljudi zamišljau da budu samo ljudi frcali sa eurima jer im se oće spaćeka.Još uvijek stojim iza svega o tim autima da bi dal za njega soma eura treba biti sređen i registriran godinu dana ,ovo su teške nebuloze.
 

deda

New member
Re: Citroeni u oglasima

Je,kak ne ,Spaček je kultni auto.Ako ga hoćeš srediti kak treba,da sam sve šljakaš,neznam jel bi ti bilo dosta 5 000€.U EU nemaš iole dobrog Spaka ispod cenera.To kaj možeš kupiti neki novi auto za te novce, nema veze stim.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh