Citroen CX 88' 2.5 GTi 136ks

Jovan Avramovic

Well-known member
Mali update, da odrzavam temu, jer sve ovo jako traje.
Bili kod limara, bio je dosta bolestan covek, pa se razvuklo, to nesto sto je odradjeno nisam hteo da uslikam, nema jos uvek neke poente za slikanjem. Radove na motoru i oko motora sam isplatio. Sve sto je ostalo da se uradi, osim farbanja, jesu cevi i lonci auspuha i to ce se narucivati iz nemacke, kao i sitnice poput poklopaca pozicionih svetala, novi radio i sl. Auto ce kostati, na kraju, kad sve bude gotovo, izmedju 15k i 16k evra, dakle od prvog dana do kraja radova mene je toliko kostao, pa cu ga najverovatnije prodavati u nekom trenutku nakon zavrsetka radova. Najveca njegova prednost za dalje cuvanje i prodavanje je "pedigre", tj. ko mu je bio prvi vlasnik i papiri koji to potvrdjuju, a svakako i stanje u kom ce biti auto.
Ponudjen mi je Mercedes 560SL, pa u tom slucaju bih CX-a morao da prodam, jer imao ili nemao love nemam zapravo mesta za 2 takva auta.
.
 
Posljednje uređivanje:

ExOduS442xb

Racing
Mali update, da odrzavam temu, jer sve ovo jako traje.
Bili kod limara, bio je dosta bolestan covek, pa se razvuklo, to nesto sto je odradjeno nisam hteo da uslikam, nema jos uvek neke poente za slikanjem. Radove na motoru i oko motora sam isplatio. Sve sto je ostalo da se uradi, osim farbanja, jesu cevi i lonci auspuha i to ce se narucivati iz nemacke, kao i sitnice poput poklopaca pozicionih svetala, novi radio i sl. Auto ce kostati, na kraju, kad sve bude gotovo, izmedju 15k i 16k evra, dakle od prvog dana do kraja radova mene je toliko kostao, pa cu ga najverovatnije prodavati u nekom trenutku nakon zavrsetka radova. Najveca njegova prednost za dalje cuvanje i prodavanje je "pedigre", tj. ko mu je bio prvi vlasnik i papiri koji to potvrdjuju, a svakako i stanje u kom ce biti auto.
Ponudjen mi je Mercedes 560SL, pa u tom slucaju bih CX-a morao da prodam, jer imao ili nemao love nemam zapravo mesta za 2 takva auta.
.
Znači ipak će na bubanj :(
 

Jovan Avramovic

Well-known member
ExOduS442xb ExOduS442xb Ma ne, 90% se nece prodavati, cak i kad bih imao dobru ponudu dobro bih razmislio o prodaji. Pre svega sam hteo reci da kada bi mi se stvorila za mene licno super prilika za taj Merc, voleo bih taj auto iskreno, jer mi se mnogo svidja, a u tom slucaju bi CX morao da se proda. Za sada samo razmisljam da se sto pre zavrsi i da uzivam u njemu, ne mogu vise da cekam 😁

Cutac Cutac Nove letnje gume, nove BBS felne, jedan vlasnik, fabricka boja, nema trunke korozije i trulezi, tvrdi krov u super stanju, nekakav problem sa platnenim krovom.. To je sve sto znam o njemu, generalno se nisam preterano raspitivao i sa majstorom nisam mnogo pricao o ta dva Mercedesa u garazi. Takodje, seo sam jednom prilikom u njega, prelep je osecaj i stanje enterijera vrhunsko.
 

Jovan Avramovic

Well-known member
E Citroendzije c c c 😁😁😁
Evo me na skupu trenutno, pozdrav !
 

Prilozi

Milosh

Test
Uh, ne vuci me za jezik. Prije dan dva sam vidio što je Mrki stavio popa sa kandilom u drugoj temi pa sam ga odmah htio staviti pored jelkice da izgleda kao da krsti Citroen brend. Dobro je što ostavlja slobodu za tumačenje (krštenje, opijelo, isterivanje nečistog...) :ROFLMAO:
 
Na vrh