Citroen C4 II Medveščak + (Fiume)

Silentshoot

Active member
Prva šteta na autu:twisted: Riječka bura je učinila svoje, i razbila, tj., oštetila prednje staklo. Krug 1cm na sredini, pri dnu. E sada neznam, da li iskoristiti kasko, ili možda popraviti to kod onih koji se bave s tim. Žao mi je da mi pola auta rastave radi toga, pa bi rađe prvo probao ovu drugu soluciju. Ostalo je da pokucam u redu, malo propuhivanja po autoputu mu je dobro došlo da diše punim plućima, i lagano nabiremo kilometre...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Prva šteta na autu:twisted: Riječka bura je učinila svoje, i razbila, tj., oštetila prednje staklo. Krug 1cm na sredini, pri dnu. E sada neznam, da li iskoristiti kasko, ili možda popraviti to kod onih koji se bave s tim. Žao mi je da mi pola auta rastave radi toga, pa bi rađe prvo probao ovu drugu soluciju. Ostalo je da pokucam u redu, malo propuhivanja po autoputu mu je dobro došlo da diše punim plućima, i lagano nabiremo kilometre...
Ma dešava se nemoj kasko aktivirati za to osim ako si ugovorio posebno stakla. Ja sam svoja osigurao u običnoj polici zato što vrjedi do tri mjenjanja. dok na kasku vrjedi jednom. a imam i puni kasko.

Ako nije strašno ili čekaj istek kaska, ili na sljedečoj polici osiguraj stakla pa onda ih iskristi za popravak.
 

Silentshoot

Active member
Ne bih mijenjao staklo,ipak je ovo tvornički stavljeno i sigurniji sam da je kvalitetnije od onoga što bi mi stavili u Citroenu. Ma platiti ću 250kn popravak, ima firma koja to popuni, i kaže da se jako malo vidi.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ne bih mijenjao staklo,ipak je ovo tvornički stavljeno i sigurniji sam da je kvalitetnije od onoga što bi mi stavili u Citroenu. Ma platiti ću 250kn popravak, ima firma koja to popuni, i kaže da se jako malo vidi.
Kad astavljaš putem osiguranja stavljaju se orginal stakla-ista.
ako ih sam finaciraš onda stavljaš jeftinije i zamjensko.

Mogo bih nam to poslikati pa staviti da vidimo kako izgleda.
 

Silentshoot

Active member
Sutra ću, ma stavio bih original kao što je bilo, ništa drugo, samo mi je žao novi auto a već da pola auta moraju čupati, e to je jedini problem, puno njih mi je reklo da ne mijenjam staklo jer da se to može dosta dobro sanirati popravkom pa ćemo vidjeti, možda pred kraj kaska iskoristim da mi zamijene i stave novo...
 

ZlatkoC4

Well-known member
Sutra ću, ma stavio bih original kao što je bilo, ništa drugo, samo mi je žao novi auto a već da pola auta moraju čupati, e to je jedini problem, puno njih mi je reklo da ne mijenjam staklo jer da se to može dosta dobro sanirati popravkom pa ćemo vidjeti, možda pred kraj kaska iskoristim da mi zamijene i stave novo...
Nije promjena stakla nikakav bauk, niti komplicirano.:D
 

Silentshoot

Active member
Slikano je kod bivšeg Mercatora gore na katu iznad garaža, sada je to Konzum...

Znači da ipak iskoristim kasko pred kraj i promijenim to? Ja bi to najrađe sutra, jer me bode u oko...kvari mi savršenstvo:whistling:
 

Silentshoot

Active member
Sutra idem u Citroen malo vidjeti za izmjenu stakla, pa onda odlučiti,da li mijenjati ili popravljati, i usput naručiti drugu plastiku oko klima uređaja, odnosno onih krugova jer pucketa što me užansno živcira, a to je posljedica skidanja iste kada se mijenjao centralni ekran, i usput da mi pričveste onu zaštitu ispod auta, jer stvara vibracije prilikom zatvaranja vrata na autu...
 

Silentshoot

Active member
Citroen je dobio poklon za dobro služenje prvih 3000km :)

Kupljene čeličane i kratka antena u Citroen salonu, i još se ide u nabavku zimskih guma za sljedeću zimsku sezonu...

Autić lagano nabire km, i potrošnja je na stabilnih 6l u gradu, i ispod 5l na otvorenoj cesti...

Kupljene još zaštite od najlona za felge i gume, da su na suhom kada ih skinem, još se ide u kupovinu nekih detalja ali ima vremena...





 

Silentshoot

Active member
15" su, uzeti ću 195/65/15 gumu, manja i jeftinija od 16", a zamjenska je guma za 16" pa mi se isplati, cijena 4 nove felge i antena 1120kn...
 

Cutac

Prèkaroš
Kakav je signal?
I jel može slika auta ili bar krova da vidim kako to izgleda. :)
Već neko vrijeme pikiram neku kratku sa ebaya, a ne znam kako bi izgledalo.
 

Silentshoot

Active member
Pa imaš sliku iznas, signal je isti kao i ona velika, uzeo sam original antenu jer je smiješna cijena a makar znam da je original...
 
Na vrh