Citroen C4 1,6 HDi 16V VTR

tekken

Summum ius, summa iniuria
Meni prikazuje prazan post.
evo ga sad :whistling:
išli zaručnica i ja u Kaufland pa sam joj pokazao ovu stranu Kupe, inače uvijek ima pogled iz kafića onih uz Kupu i pita kako doći preko i što tamo ima tako da sam ju sada malo provozao. Jedino što sam skoro karter otkinuo na onoj strani između Starog i Novog mosta u ulici uz Pogorelac, prenizak sam za onu grbavu cestu :gaah::cenzura:
 

Cutac

Prèkaroš
sam skoro karter otkinuo na onoj strani tam između Starog i Novog mosta u ulici uz Pogorelac, prenizak sam za onu grbavu cestu
Vidim, bome si ga zakucao u pod.

Ali Lađarska je fino mjesto za burnoute :D

Btw., Ivane, ovo je most koji mažu Ferostopom :D
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Vidim, bome si ga zakucao u pod.

Ali Lađarska je fino mjesto za burnoute

Btw., Ivane, ovo je most koji mažu Ferostopom
haha, to ne radim nikad iskreno. Samo se pod ručnom nekad okrećem i isto tako katkad ganjam VW po zavojima, pod ganjam čitaj teroriziram :grin: Iako, moram priznati da se zadnjih godinu, dvije, vozim više manje mirno i po propisu, valjda me prošla mladost-ludost LOL

A nez, meni izgleda taman. Oko 10 cm od poda je
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
A ma, meni samo smeta što nema više konjića. Kaj se opreme tiče, što manje imaju, to bolje, nema se kaj pokvarit haha Jedino bi xenone htio, ali nez jel bi radili uopće farovi lijevo/desno ako bi ih i našao negdje :thinking:

Moram i stakla opet zatamnit, ali nikako foliju nać, a preko neta nikako naručit sve što je u košarici već neko vrijeme :grin:
 

Cutac

Prèkaroš
Ma 90 konja je sasvim dosta. Optimum je oko 130 za c4 klasu. Uzmi da je meni grdo ganjati VTS-a jer ga ne mogu kroz brzine voziti. U 2. blokada na 115 i eto ti prekrsaja, a do 3. nisam ni dosao.
VTS-a mogu iskoristiti samo u GK i u Dalmaciji/od Korenice na jug. Iskreno, veci mi je gust voziti c4 po SMŽ nego VTS-a.
Tak da, ne moras zaliti za jacim motorom :)

Za opremu se slazem. Xenon, aux, dobro ozvucenje, grijanje sjedala(ali moze i bez toga), tempomat i to je to.

Farovi ti ne bi radili ja mislim, za zakretanje imas bas posebni ECU sa posebnim konektorima. Ali ti farovi nisu neka fora, bar ne na ovoj generaciji c4. Meni su dobri na otvorenoj sa blagim, dugim zavojima, na ostalima me smeta sto mi non stop cuttoff ide vamo tamo. To drzim ugaseno mjesecima i onda upalim na kratko, isto kao parking senzore :)

Probaj zatamniti stakla kod Èambera, navodno je dosta dobar.

Nego, gewinde, koliko su kostale i jel valjaju?
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Stakla si ja zatamnim sam, zadnji put su držale folije oko 4 godine i to bez igdje ikakvih mjehurića i sl. Jedino ne mogu ovu zadnju dolje sa brisačem izvuć, a mjehurići i seljo tuning me ne zanimaju heh Tako da eventualno tu budem dao nekome, nakon što ove sam riješim :D Možemo i tvoje, bude bolje izgledao :grin:

Što se gewindi tiče, prezadovoljan sam, ja sam ih uzeo najviše zbog izgleda, ali i puno je stabilniji i u zavojima tako da win-win. Kupio sam ih rabljene za 1200kn, a išao bi možda uskoro i na neki jači brend, pa kao kupim KW ću prodat ove za cirka 1000kn, koja kuna gore dolje :whistling:

A gle, smeta me jer npr. jednom me neki Golf bijeli, imao je neko R veliko na sebi obletio i odmah skretao kud i ja, i dionica je bila nekih 4-5 km i nije me se mogao riješit od zavoja tj. čak sam imao osjećaj da imam više snage da bi ga mogao obići, ali čim je došla ravnica samo je odletio i to je to.. Ja bi nekih 150ks htio izvuć iz njega :wub:
 

Cutac

Prèkaroš
Slazem se, pasalo bi da zatamnim bocna stakla, ali mi se ne da :D

Ja sam gewinde nasao samo od Eibacha i to dodju 1000€, a imaju samo podesavanje po visini...

Ma nije garant bio pravi R, ili mu je vozac kilavac :angel:
Pogon na sve kotace i dobar raspored mase i taj Golf leti po cesti. Pogotovo ako je DSG. Ni VTS ne moze prismrditi 6-ici R, tezak auto, tezak nos, prednji pogon...
Koliko god da su je civilni dio VAG grupe sterilan i dosadan, Golf R je perverzija i predmet mokrih snova :wub:
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Nemam pojma stvarno, ne razumijem se u Golfove bas osim da su mi ruzni tj. nisu mi po ukusu. Znam samo da je bio benzinac, cuo se dosta, imao iza 4 cjevcice i slovo R. To ti je Cutac ona cesta za Dubicu, držao sam ga skoro pa sve do Dubice do one ravnice od kojih km mozda kaj ide kao gore-dolje. Tu je samo nestao bio, ja dok sam do 140 dosao vec je on usao u zavoj, a ja ni na pola nisam bio.

Ove moje imaju za tvrdocu i visinu. Budem ti prodao ako ces htjet po nekoj povlastenoj cijeni pa probaj, ako ti se svidi lako uzmes nekaj novo. Ja mislim od KW uzet ganc nove🙂
 

Cutac

Prèkaroš
imao iza 4 cjevcice i slovo R
Aha, sedmica?

skoro pa sve do Dubice
Ne znam tu cestu, jako rijetko idem tamo.

Ovo je fora dionica za nagaziti auto. Odavdje do Delnica :)
https://www.google.com/maps/@45.3775005,14.5424608,3a,75y,36.1h,85.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1sO7VGrpLHGxPYD7juqAW8Fg!2e0!7i13312!8i6656

Ove moje imaju za tvrdocu i visinu. Budem ti prodao ako ces htjet po nekoj povlastenoj cijeni pa probaj
Koliko su vožene?

Ja mislim od KW uzet ganc nove
Pošto su?
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
Nemam pojma, svi su mi nakon cetvorke isti 😂 Vozene su godinu dana prije mene i meni ce biti godina dana u cetvrtom mjesecu. Ja sam ih bio uzeo jer su po ok cijeni bile i znam sa ih uvijek mogu dalje prodat 🙂 KW su oko 8000kn. Jel to onaj spust di je rupava cesta? Tu sam spalio kocnice kad smo za Rijeku isli u coporu, ali aj bile su na izmaku tak i tak 😂
 

tekken

Summum ius, summa iniuria
A nez, ja mislim na onaj dio kad se spušta taman dolje u Rijeku, oštecen je kolnik tamo dosta, zavoj na zavoju i ostra nizbrdica. Budemo se dog heh Prvo moramo nabavit foliju i stakla nam zatamnit 😉
 
Na vrh