Citroen C4 1.6 by Loeb

markoZG

New member
Srecno u kupovini, strasan auto, jos ako nadjes vts-a, pravi atmosferac sa skoro 180 ks , neces se pokajati, ugradis seqvent plin i vozis se kao u dizelu...
Hvala :). A nema šanse da uzmem taj s 180 konja. Mislim, vrlo rado ali... Nemam love. :D Osiguranje za tu kubikažu... uh. Plus startna cijena...

Pikiram na klasičnog benzinca 115 kona. Uvrh glave. Budžet određuje sve... A on mi nije bajan.

No bit će mi dosta i 115 konjića. Po Zagrebu se ionako ne namjeravam utrkivati :D
 

Marko

Well-known member
Kad vozim u Zagrebu, službena Honda uvijek okusi V-tec režim rada... hehehehe

Markan, imaš u oglasniku Xsaru VTS za 2000 €! Legenda u usporedbi s C4 VTS...
 

markoZG

New member
Aha. Pa dobro. Možda malo i stisnem onda. Ima finih dionica u metropoli :D

Našao sam dva.

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c4-1.6-16v-by-loeb-oglas-5611126

http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c4-1.6-16v-leob-oglas-5259544

E sad kad ti citrači mene fino čekali do prvog mjeseca. To bi bilo sjajno. Taman riješim svog focusa i piknem jednog od ova dva crvena stroja...

Naravno. Pošto ih prodaje auto-kuća, slijedi detaljno upoznavanje s mjestom rođenja, djetinjstvom i mamom i tatom. Šta se sve može saznati preko broja šasije? Ako, primjerice, slučajno imate prijatelja u policiji :D

Posjet ovlaštenom servisu je također u planu kao i jedan od cijenjenih mehaničara na ovom forumu kojeg bi poveo sa sobom. Uz novčanu kompenzaciju naravno i fini obrok ćevapa naravno... :D

Kad vozim u Zagrebu, službena Honda uvijek okusi V-tec režim rada... hehehehe

Markan, imaš u oglasniku Xsaru VTS za 2000 €! Legenda u usporedbi s C4 VTS...
Ma ne može me odvuć ništa od c4 ovog. Da se camaro počinje proizvodit u mom kvartu po soma eura odj... bi ga :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ma ne može me odvuć ništa od c4 ovog.
To se zove odlučnost :aplauz::stovanje:

Ova dva su ovak po slikama čist OK..e sad,jel te buju čekali do prvog meseca ? a vrag bi ga znal :hmmm:
al ak nebu njih,bu se pojavil već neki koji te zadovoljava ( na afta sem mislil,da nebi bilo nismo znali :D)

Sretno u potrazi i prikupljanju love :palacgore:
 

markoZG

New member
Hvala. Draga mi je također "nabrijana", na auto da se razumijemo :D, čak je napravila kuvertu s natpisom citroen onako ukrašeno i sve gdje ćemo stavljat pare od plaće :D.

A zanimljiva je bila njezina prva reakcija kad sam joj pokazao na njuškalu koji bi auto kupio:

"Fuuj, šta je to? odrezani auto? di mu je zadnji kraj? avion? koji k...? daj uzmi astru, focusa novijeg gledaj... ovo je užas"

To je više-manje tako bilo. A onda je jedan dan vidjela auto uživo na slavonskoj.

"U jbt... daj gas malo da vidim izbliza. U jbt... daj uzmi taj. Ajmo taj uzet" :D. Radilo se o crnom vts c4.

zapeo sam za auto ko pit bull i nema odmaka. ovo će bit moje (odnosno od banke 6 godina). nema predaje
 

ignacyus

New member
Ako te zanima detaljan opis C4 by Loeb 1.6L imas u mojoj garazi tu na forumu moj opis moga Citrusa kojeg sam kupio 2008..sa par slika.
Evo nakon skoro 4 godine voznje ne mijenjam iskaz koji sam dao tada:)
Redovni servis i svaku sedmicu pranje auta (nekad za potrebu nekad za dušu)..
LP
:)
 

markoZG

New member
Ako te zanima detaljan opis C4 by Loeb 1.6L imas u mojoj garazi tu na forumu moj opis moga Citrusa kojeg sam kupio 2008..sa par slika.
Evo nakon skoro 4 godine voznje ne mijenjam iskaz koji sam dao tada:)
Redovni servis i svaku sedmicu pranje auta (nekad za potrebu nekad za dušu)..
LP
:)
Pregledao sam i mogu reći da sam sve više zagrijan. :D
Tamo negdje 2. mjesec, kad prodam mog fokija idem po jednog crvendača.
 

shofer

New member
Bok,

ja ti imam VTS i predobar je. Ide super a ne guta puno. Ako ga voziš ko pica cak ispod 10 l a ako ga voziš normalno blizu 11 a ako ga kolješ oko 13.
Super se ponaša na cesti, dosta je bucan motor (ali fini zvuk)
 

markoZG

New member
Bok,

ja ti imam VTS i predobar je. Ide super a ne guta puno. Ako ga voziš ko pica cak ispod 10 l a ako ga voziš normalno blizu 11 a ako ga kolješ oko 13.
Super se ponaša na cesti, dosta je bucan motor (ali fini zvuk)
Uf, evo moj foki guta 13,5 a vozim ga kao penzić. Užas jedan. Jedva čekam da ga se riješim. Nisam za koljažu motora tako da mislim da ćemo se ja i moj vts sasvim dobro slagati. Samo da nađem dobar primjerak.

A kakvo je držanje auta? Ti imaš loeb edition ili ovaj običan vts?
 
Na vrh