Citroen C4 1.6 by Loeb

Marko

Well-known member
VTS = Vitesse Tres Sportif (tak-nekak, francuski mi jedino poljubac dobro ide...)

U prijevodu - auto s sportskim karakteristikama, samo u današnje vrijeme nekome su i alu-felge/kožni volan/spušteni ovjes sportske karakteristike. Kod Citreona je to nekad bio vrh ponude po motorizaciji i opremi, da bi radi komercijalizacije razvodnili ime VTS pa tako imaš C4 1.6 16 VTS/Hleb i C4 2.0 16v / 1.6 THP također VTS/Hleb - s tima da ovaj dvanula i turbo zaista i idu sportski uz svoj "sportski" izgled. Trpaj na tržište koliko ide a mudar kupac će prepoznati razliku...
 

Konrad

New member
2.0 hdi ide ko mutav u C4, nemojte kenjat po dizelima, to je dobar motor dok 2.0 benzinac je smece, em pije benzin em neide dobro

Zato su i izbacili benzinca i stavili dizela u VTS
 

gox

New member
Šteta što nećeš dizela...što se tiče ovih drugih, provjeri uvijek kilometražu, bez obzira što je noviji auto, zna bit muljaža ohoho...a ove iz auto kuća pogotovo, za to trebaš cijeli tim za pregledat..
 

markoZG

New member
Ne bih nikako dizela... Da, obavezno ću provjeriti kilometražu iz svih mogućih izvora. Da ne bi bilo... Tu na forumu sigurno ima dobrih poznavaoca citroena pa ću možda i unajmiti neke :).
 

markoZG

New member
Evo mi je od frenda C4
http://www.njuskalo.hr/auti/citroen-c4-2.0-hdi-16v-vts-oglas-3853794

Svaka preporuka za auto, vjerojatno jedini C4 u HR koji bi kupio.



Vjeruj mi, pozaliti ces vrlo brzo, ovaj 2.0hdi je fantazija ;)
Predivan je auto... Èudo :p

Odmah bi ga uzeo, samo da nema toliko km... Moj Foki ima 200.000, htio bi neki do 70.000. Jer nakon 150.000 je polako lutrija. Auto je auto. Moraš ulagati sve više, bliži se generalka... a na dizelu se to najviše osjeti u novčaniku....

Ali ovaj izgleda kao da je iz salona odvezen jbt :p
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Marko,ja da tražim auto,nebi dvojio ni trenutka..nego bi uzeo pare i trk po ovog VTS dizla što ti je Ciki dao link :whistling:
145tkm za dizla je ništa..tek se razradio pošteno ;)..
O ovom autu sam ti i govorio u prvom postu..imaš još slika i podataka u podforumu "kupoprodaja"
 

Hrvoje Marin

Active member
Moj frend pak ima 2.0 benz i sve štima, 7 godina i akumulator. No ne vozi se puno, pa onda može, ako misliš više od 20tkm onda HDI.
 

markoZG

New member
Marko,ja da tražim auto,nebi dvojio ni trenutka..nego bi uzeo pare i trk po ovog VTS dizla što ti je Ciki dao link :whistling:
145tkm za dizla je ništa..tek se razradio pošteno ;)..
O ovom autu sam ti i govorio u prvom postu..imaš još slika i podataka u podforumu "kupoprodaja"
Sad sam pročitao njegov oglas ovdje na forumu. To je oglas koji privlači :D

Ali ja sam mutav ko mazga, kad nešto želim, nema druge. Benzin i benzin i da ga hebeš nemre niš drugo proć. 1.6 i gotovo :p

Stvarno me iznenadilo koliko malo vts-ova ima u oglasima. Kad se usporedi s focusima, meganima, astrama... ovih ima ko pljeve...

Bit ću strpljiv, čekat ću pravog vts-a, benzinca do 70 000 kilometara pa kad uleti uleti... Probat ću sredit financije, po kredu otić i službeno postati vlasnik jednog citroena..

Hvala svima na savjetima. Stvarno ste ok. Novi sam pa na dosta drugih foruma to krene prvo sprdnja i to... Inicijacija i te spike. Ali evo, baš ste mi pomogli već na početku. Nemojte se raznježit odmah :p
 

markoZG

New member
Slike su kao da je fotkano kaloriferom :p

Još ima i panoramski krov. Motor je i jači od onog kojeg sam htio. Nije ni cijena loša... A kako je neaktivan, vjerojatno je prodan. Ma nekako si mislim da će naletit onaj pravi.

Nekidan vidio crnog na vukovarskoj. Stvarno oduzima dah.
 

RI-222

Member
pa sta je 90tkm ako je normalno vozen,nemoj toliko gledat kilometre,bitno je da je odrzavan i ocuvan,i ja sam za 2.0 hdi;)
 

kruki

New member
Predivan je auto... Èudo :p

Odmah bi ga uzeo, samo da nema toliko km... Moj Foki ima 200.000, htio bi neki do 70.000. Jer nakon 150.000 je polako lutrija. Auto je auto. Moraš ulagati sve više, bliži se generalka... a na dizelu se to najviše osjeti u novčaniku....

Ali ovaj izgleda kao da je iz salona odvezen jbt :p
Taj ti je moj, i toplo bih ti preporučio da odeš pogledati i probati voziti sve te benzinske cečetvorke koje su po oglasima (pričam o ovima od 70000km), pregledaš ih detaljno, i onda svratiš kod mene na kavu, i pogledaš malo kaj ti moj dizelski VTS nudi; bez ikakve obveze ili prisile. Ne bih htio da zvuči nerealno, jer izvana auto ima vidljive znakove da se stvarno vozio, ali po pitanju unutrašnjosti imam neke opsesivno-manijakalne nagone koji me tjeraju da pazim aute koliko god je to moguće...
 

markoZG

New member
Taj ti je moj, i toplo bih ti preporučio da odeš pogledati i probati voziti sve te benzinske cečetvorke koje su po oglasima (pričam o ovima od 70000km), pregledaš ih detaljno, i onda svratiš kod mene na kavu, i pogledaš malo kaj ti moj dizelski VTS nudi; bez ikakve obveze ili prisile. Ne bih htio da zvuči nerealno, jer izvana auto ima vidljive znakove da se stvarno vozio, ali po pitanju unutrašnjosti imam neke opsesivno-manijakalne nagone koji me tjeraju da pazim aute koliko god je to moguće...
Hvala ti, dogovor vrijedi ;). Èim pare sjednu krećem u razgledavanje i isprobavanje. VTS-a ću uzet ziher, samo je pitanje kojeg. Fala puno
 

dellas

New member
Srecno u kupovini, strasan auto, jos ako nadjes vts-a, pravi atmosferac sa skoro 180 ks , neces se pokajati, ugradis seqvent plin i vozis se kao u dizelu...
 
Na vrh