Citroen AirCross koncept 2015.

Phantom

Drajver
Točno su ono što Citroeni trebaju biti, zanimljivi, različiti od ostalih, a opet moderni.
slažem se da je citroen treba biti nekako ekstravagantan,ja mislim da je to napravio cactus, picasso ali ova dva nikako bar za mene...
recimo volio bi suv-a imati citroena ljepši mi je stari c4 aircross od ovoga novoga c5, c3...
nadam se da će cactusa napravit novu seriju ali malo većeg :cool:
 

Cutac

Prèkaroš
Ja inače ne volim SUV-ove, baš ono, ne volim, ali ovaj C3 mi je super. Jer ne izgleda kao onaj "vidi koliko love imam, je da mi je kaškaj osnovni model i da je bijel, ali je veći od tvog" crossover, već je baš vesel i moderan.

Bio sam skeptičan prema tom novom dizajnerskom putu Citroena, ali čini mi se da su pogodili. A i Citroen je, bilo bi čudno da nisu :)
Da naprave C4 karavan :wub: Ali i novi c4 ako naprave lijepim i pametno osmišljenim, ja sretan :weeabooface:
 

Phantom

Drajver
Da naprave C4 karavan Ali i novi c4 ako naprave lijepim i pametno osmišljenim, ja sretan
iskreno bolje bi bilo da naprave novi c5 karavana...
trendovski hečbek karavan verzije su užas zame počevši od astre,golfa, 308, seata itd...
još samo da bmw1, a3 postanu karavan pa smo tamo :rolleyes:....
 

Cutac

Prèkaroš
308
Meni je 308 karavan super.
Ali meni nije do karavana radi trendova, nego su počeli ih baš lijepima praviti, a praktičnost karavana je neporeciva.
Zamisli naš c4 sa više mjesta, a jednako lijep + ako pogode ima još bolju liniju. Vidio sam neki dan na autocesti crveni C5 karavan, puno ljepši nego limuzina. Ima baš dinamičnu liniju(što mene odbija od limuzina, izgledaju starački(osim ako je neka pogođena, tipa E39)).
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Jel još koga CitroenHr bombardira pozivima na Dane otvorenih vrata od 7-9. 12. povodom lansiranja C3 Aircrossa ? :whistling:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jučer vidio ovu prevaru, nemam druge riječi. U ZG Areni je izložen.

Lipo pofarbana i isplastičarena platforma i motor koji vuku korjene iz prošlog stoljeća - za 180.000kn.

Oni su bolesni u glavi. Za točnu dijagnozu bi trebalo vremena, ali u svakom slučaju nešto ne štima.

Komentari ljudi okolo su OK, mnogima se sviđa, dok ne vide ljudi cijenu... onda kreće zgražanje. Malo je reći da im je ovo antireklama...

Büdale
 

Cutac

Prèkaroš
Slažem se. Da bi netko dao 200 tisuća kuna za taj auto, morao bi imati milijune.
Za tu lovu dobiješ Mazdu 3 sa pravim motorom.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Jučer vidio ovu prevaru, nemam druge riječi. U ZG Areni je izložen.

Lipo pofarbana i isplastičarena platforma i motor koji vuku korjene iz prošlog stoljeća - za 180.000kn.

Oni su bolesni u glavi. Za točnu dijagnozu bi trebalo vremena, ali u svakom slučaju nešto ne štima.

Komentari ljudi okolo su OK, mnogima se sviđa, dok ne vide ljudi cijenu... onda kreće zgražanje. Malo je reći da im je ovo antireklama...

Büdale
C3 AirCorss?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Tako je.

Još ove godine se za tu lovu mogao kupiti C5 sa 2.0hdi 150.
Odbiti će u startu potencijalne kupce s ovakvim izvedbama... nisu trebali stavljati nikakvu cijenu na njega. Ili staviti ''Od 113.000kn...''.

PS

Platforma i familija motora sljedeće godine slave 20 rođendan :D
 

Dalibor

Dado Tornado
za 180.000kn
sa poštenim motorom i dobrom opremom i običan C3 dolazi blizu 20 000 €. provjerio sam aircross na njuškalu i cijena je bila cca 145 000 kn, i to mi se činilo previše (posebno za onakvu unutrašnjost).
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Još ove godine se za tu lovu mogao kupiti C5 sa 2.0hdi 150.
Odbiti će u startu potencijalne kupce s ovakvim izvedbama... nisu trebali stavljati nikakvu cijenu na njega. Ili staviti ''Od 113.000kn...''.
Meni se ta PSA grupi čini kao neka komunistička firma. Briga njih očito i za plasman na tržištu i za dobit. Oni se meni čine nešto ka naše komunističke firme ka šta su u nas brodogradilišta, HŽ, HEP...
Koliko god da loše posluju, uvik će iza njih stati (Francuska) država odnosno svi naivci šta pune proračun? Jesam li u pravu? Jer, privatnik nikad sebi ne može dopustit da bar u jednom segmentu nema konja za trku. Evo koji su u Europi najprodavaniji:

Volkswagen Golf je i dalje najprodavaniji automobil u Europi. Kupce je pronašlo čak 445.206 primjeraka.

Na drugom mjestu zacementirao se Clio. Renault je prodao skoro 300.000 primjeraka francuskog 'mališana' te postao drugi brend u Europi po volumenu prodaje.

Na trećem mjestu ponovno je Volkswagen s Polom. 255.370 prodanih primjeraka je čak 10,4 posto manje nego u istom periodu prošle godine.

Veći pad od 14 posto zabilježila je i Fordova Fiesta koju je udomilo 237.770 vlasnika.

Nissan Qashqai najprodavaniji je SUV. Japanci su ih isporučili čak 230.860 što je 7 postotni rast u odnosu na 2016.

Slijede još Peugeot 208 (225.198), Opel Corsa (221.497), Volkswagen Tiguan (218.238), Škoda Octavia (214.329) i Opel Astra (204.742).

Di je Citroen?
 

La Marche

Iskreni optimist
Detaljno pregledah auto u salonu. Oduševio me. Pravi prostrani auto i lako moguće da će to biti moj sljedeći Citroen. Ne smatram da je skup, naprotiv, pravi nekonfekcijski oblikovan, prostrani auto, koji ne izgleda kao dostavno vozilo, aute te klase sam gledao lani, jednako motorizirani i opremljeni su skuplji.
 

La Marche

Iskreni optimist
FIAT me uopće nije zanimao, nije ušao ni u širi izbor, sjedio sam u njemu i uopće mi se nije svidio.
Gledao sam tada Hondu, Suzukija i Mazdu, a onda i Priusa, ali to je sasvim drugi oblik auta.
Od ta tri Honda mi je bila najbolja, a ovaj joj je proporcijama vrlo sličan, no nema taj konfekcijski izgled.
Trebao je biti automatski mjenjač.
Ovaj automatik je oko 150.000, HR-V automatik je bila oko 220.000. MX3 je neusporedivo manjeg prostora, a isto oko 200.000 odgovarajuće opremljena, a SX4 je već u salonu izgledao zastarjelo, iako je bio novi model.
Ali to je sve lanjski snijeg.
 

Pavel

Lepi™
Jučer sam naletio na njega na njihovim stranicama. Malo sam se igrao konfiguratorom i uz najjači dizelski motor s automatskim mjenjačem i najjačem paketu opreme sam došao do 152.000kn.

I na to nek se zalomi nekakav popust sitni i djeluje oke. Ne kužim šta onaj od 180.000 onda ima?
 
Na vrh