Citroen AirCross koncept 2015.

vborovic

C5 modifikator
Ti se ovako činiš mlad čovjek, što će ti c6? Neću komentirati ukuse, ali uzmi si c6 kada te bude bolila kičma, a dok možeš durati visoki G, uzmi E klasu kupe
Ili E39 M5
Danas vidio c6 na cesti. Prava jahta.
A sad rade aute za muskarce s malim pimpacem i soccer moms-e...
Odluči se ... po tvome, nitko ne bi trebao voziti C6 ... LOL
 

mamut

C5
Donator foruma
kad vidim ove nove citroene ko iz crtića da su mi izgledaju

nadam se da neće više C5 radit :D

(šalim se, kad će limuzina? :( )
 

vborovic

C5 modifikator
Prema nekim informacijama, za europski Citroen vrhunac bude C4 ... PSA će za limuzine furati Pug 508 i Opel Insigniu ... e sad, to su neke rane najave, pitaj ivana, on se razgovara sa tim auto direktorima na tjednoj bazi ... :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Sve znate... 508 se nastavlja radi imiđa, a novu Insigniju su sad tek dobili.
A za Citroen nepostoji niti jedna službena ili poluslužbena informacija koja bi najavljivala limuzinu za EU.

Ovo je za sad najbliže nasljedniku C5ice što postoji.
 

vborovic

C5 modifikator
Citroenu se dogodilo da ne znaju što sa luksuznim limuzinama ... C6 je bio vrhunac (tehnološki gledano), ali svejedno nije mogao konkurirati visokoj/luksuznoj klasi (počevši od cijene) ... onda su napravili još uvijek aktualni C5, koji su pokušali približiti njemačkom tržištu i na neki način se odrekli izvornog francuskog ... što nije nužno loše, ali vidimo da 9 godina kasnije i dalje isti auto prodaje (redizajn na razini zaobljenijh chevrona i led farova se zapravo ni ne može smatrati redizajnom - ja sam sam napravio isto na svojem ... :D) ... i očito su se putem zaigrali/zagubili sa hidro ili novim tipom ovjesa kojeg nikako da stave na cestu, i "prošo voz", jednostavno kasne za drugima, sad je PSA preuzeo Opel i najednom je Citroen postao treći igrač za limuzine unutar PSA koncerna ...
 

Cutac

Prèkaroš
Borovicu, ja i kažem da je c6 pojava, fantazija. Nove Citroenove SUVove komentiram. Em su ruzni, em sma rekao koga ja vidim za njihovim volanima.
Radije bih osobno onu e klasu koju si citirao, ali da imam love, ne znam za c6, ali bilo bi citroena. Naravno, i c6, ali prvo neki red, XM, SM, Xantia, c6, DS3,...

Na citroenima se vidi utjecaj kinezera, nemaju vise limuzine, nisu drukciji od drugih na dobar nacin. Vise nisu citroen. Radije bih sada golfa kupio, bar dobis benzinca.
Citroene su uvijek odlikovale skladne i tečne linije, sad izgledaju kao debela americka obitelj.
 

Cutac

Prèkaroš
A nisu daleko, ogromne glave, poddimenzionirane oci, kratke noge, trbusina...
Takav mi je c3 novi. Gle normalne aute, gle c4, 5, 6. Imas haubu i onda na tome "tijelo" i zatim se guzica spusta. C3 nema nista, kao buhtla s rupom za sajbu.
A ovi koncepti su kao nabrekle buhtle, nema sklada, dinamicnosti, kopirali su Q7.
Ali. On bar izgleda otmjeno i decentno.
A ovi citroeni k'o kad gastarbajter dodje pa kaze
"zidam dvorca s cetiri sprata, na ogradi beli orli, lavovi mi stite vrata"
Tak i ovo, sve nesto seljacki svjetlucavo, veliko, cetvrtasto, mercedesov volan, ...

Uglavnom, drek :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
E... jesmo spomenuli da će u Eu kasnit godinu dana? Tamo negdje dobro u 2018. stiže :D
Jer: one product by brand, by major markets per year. A pošto europljani uskoro dobivaju C3 Aircross, ništa od ovog.

Znači tek 2019. možemo očekivat nešto treće (C4?).
 

Phantom

Drajver
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IpJv-JIpDBM[/ame]

iskreno razočaran sa c3 aircros konceptni modeli su vau, prodajni :rolleyes:...slično kao sa c5 aircrossom u manjku filozofije citroena jedino mi je ds 7 vau ali skup, bojim se da ne prešaltam na švabu kada budem tražio novi, veći auto...:meh:
 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam mislio da će Citroen biti drek, ali baš mi se sviđaju i C3 i C3 Aircross. Točno su ono što Citroeni trebaju biti, zanimljivi, različiti od ostalih, a opet moderni.
Da imam love, već bih oba kupio :whistling:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=hAlTC89aJaM[/ame]
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Zaboavio sam na ovaj auto :D
A di su airbumpovi, ona kamera blesava... glavno da ovu glupost od tača ne miču :thinking:
 

Cutac

Prèkaroš
Jedino kamera fali, otkad je Citroen to stavio, doslovno svaki auto bi to trebao imati u najosnovnijoj opremi.

Al baš je štosan auto, nije kao oni mutavi crossoveri koji se trude izgledati prestižno. Ovaj je vesel, treba toga više u auto svijetu. Svi idu na minimalizam i kvazi-elitnost, a svi isti :D
 

Milosh

Test
Al baš je štosan auto, nije kao oni mutavi crossoveri koji se trude izgledati prestižno. Ovaj je vesel, treba toga više u auto svijetu. Svi idu na minimalizam i kvazi-elitnost, a svi isti :D
Jako dobro napisano!

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 

Dalibor

Dado Tornado
citro dugo nije imao ovako originalan izgled, možda još od osamdesetih. ovaj aircross isto mi ima puno stila, i možda najuspjeliji dizajn od svih novih uglatih modela. ako ima u smeđoj boji...
 
Na vrh