Citroen AirCross koncept 2015.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neće.

Da se vratimo dalje na temu... Navodno bi za 5 dana trebao biti predstavljen novi Aircross. Veći Cactus ja pretpostavljam, i nadam se (uporabljivom) pogonu na 4 kotača.



Slika ne otkriva puno...osim jedne stvari. Bar mislim :confused:

Ovo ispod pozicija nisu ni halogenke ni xenoni. Izgledaju mi kao LED glavna svjetla.
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Razne novosti

evo jedna prijevremena



Od informacija, izgleda da je na Mitsubishievoj platformi Outlander/ASX, šta je dobro... a motorizacija starta od 1,6 blueHDI sa 100 konja, što meni i nije baš pohvalno
 
Posljednje uređivanje:

vborovic

C5 modifikator
Re: Razne novosti

Ako dobro vidim na slici, radi se o 3 vrata? ... :confused: ... koji bi to bio promašaj ako je stvarno tako ...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Razne novosti

Kratko mi izgledaju prva vrata, mislim da ih je 5 sveukupno, sa sakrivenim kvakama (tipa Alfa).

Nađoh informaciju da ide i HDI 120 konja, al još nisam zadovoljan. Mora bit bar jedan 4x4 automatik, sa bar 150 dizelskih kljusadi. Inače ostaje poluproizvod.
 

vborovic

C5 modifikator
Re: Razne novosti

Prva vrata, ako se prati "logična" linija iza kvake završavaju taman ispred zadnjeg blatobrana ... klasična zadnja vrata sigurno ne stanu, eventualno kao na Mazdi RX-8 ona polu-vrata, ali sumnjam da bi išli na tu varijantu ... možda bude to kao mala Suzuki Vitara ili Jimny, sa 3 vrata
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Razne novosti

Možda dobijemo swb lwb izvedbe... nebi bilo loše :D Znat ćemo za par dana. Ili prije kako je krenulo
 

vborovic

C5 modifikator
Re: Razne novosti

Bar bi bili drukčiji, konkurencija u pravilu ima 5 vratne izvedbe u ponudi ... ali, koliko bi se takvo čudo prodavalo, ne znam ...

Al umjesto da konačno naprave za europsko tržište DS9 ili Metropolis, oni se zafrkavaju sa ovim "falačecima" od vozila ... da imaš ne znam koliko love i hoćeš najbolji Citroen, ne ostaje ti ništa drugo osim C5/DS5 full oprema, a ni jedan nije "luksuzni" auto, kao što su to prije bili XM/C6 ... zašto čekaju s nasljednikom tako dugo, nemam pojma
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Razne novosti

Bemumiša. Prouči rezultate stare uprave (modela), i prouči strategiju razvoja nove uprave PSA. Valjda ti onda bude jasno.
 

vborovic

C5 modifikator
Re: Razne novosti

Sve mi to jasno, ali nek onda naprave C1-C3 za Citroen, Peugeotu da ostave 40x-60x i da konkretno znamo na čemu smo, a ne ovako, polovično
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Razne novosti

Prezentaciju će imat u Šangaju krajem mjeseca... auto očito namijenjen svjetskom tržištu. Sad, dali će prezentirati produkcijsku verziju, ili ovo neznam. Ali sam poprilično siguran da će ga još malo ''prilagodit'' dok dođe do ceste. Nadam se da ne puno :grin:

Spominje se i neka hibridna kombinacija sa preko 300 konja... Nadam se samo da će dobro popunit ponudu između osnovnih 100 ti tih 313 konja. Uglavnom veliki ekrani, veliki sicevi... tehnologije više manje kao i na Cactusu.
Postoji pet vrata ipak, sakrivene kvake za zadnji par.

Tehničke detalje, pogotovo o pogonu, ćemo još pričekat















Izgleda odlično :wub:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Re: Razne novosti

Nadam se da će ih zadržat i do produkcije... komotno je ovako bez B stupa
 
Na vrh