Citroen AirCross koncept 2015.

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pitajboga šta ima... ako su napravili grešku, još gore. Nemožeš se tako reklamirati :D
 

Pavel

Lepi™
Stvarno sam ga nakrkao svime i svačime i iznenadio se da je cijena 150.000kn.

Početni je oko 112.000 i ima dosta dobru opremu. Èak je i simpatičan auto, šteta samo što je 2WD, ako se već išlo na prezentaciju nekakvog kvazi SUV-a i one fore iz Land Rovera sa AllTerrain kombinatorikom.

Ali ovaj za 180.000 ne shvaćam šta bi morao imati za te novce. Jedino što nije bilo u ponudi kod ovoga je panorama, ali nema šanse da panorama košta gotovo 30.000kn, toliko ne košta ni za Maserati. :grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A gle, stavi kožu, panoru, veću felgu i dvobojnu karoseriju... skupi se. Makar nemam volje po nepreglednom konfiguratoru klikati.

A platforma nije nikada bila dizajnirana za pogon na 4... trebala je veći u mirovini biti, al jbga
 

Dalibor

Dado Tornado
evo jednog za 193 000 kn

[ame]https://youtu.be/fN5ExFSi5FU[/ame]


i drugog za 183 000 kn

[ame]https://youtu.be/AsdZyCL1swY[/ame]
 

Dalibor

Dado Tornado
tko hoće aircrossa sa ručicom mjenjača koja ne djelujem kao da ima već 500 000 km morat će kupiti ovog sa 6-brzincem. za skoro 200 000 kn

[ame]https://youtu.be/WLD3CioERBA[/ame]
 

marko69

New member
Ja inače ne volim SUV-ove, baš ono, ne volim, ali ovaj C3 mi je super. Jer ne izgleda kao onaj "vidi koliko love imam, je da mi je kaškaj osnovni model i da je bijel, ali je veći od tvog" crossover, već je baš vesel i moderan.
Otprilike tako zbori moja drugarica... osim dijela s kaškajem.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Puno bolji dojam ostavlja od Cactusa, materijali, završna obrada... prostorno su tu negdje. Cactus ima sheban otvor gepeka, dok je kod C3A pravilan i u razini. Svakako kompletniji auto.
Jedino mi ide na jetra da samo vozački sic ima naslon za ruku. WTF?

Ako i mora biti samo jedan, on mora bit na suvozačkom sicu... što znaju mnogi vlasnici Citraća :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ako i mora biti samo jedan, on mora bit na suvozačkom sicu... što znaju mnogi vlasnici Citraća [emoji3]

Amen!
 

markan1000

Well-known member
da sad moram birati s čim iz Citroenove ponude da zamijenim C4 (a da to nije redizajnirani c4), bio bi u problemima:
- c3 aircross i cactus stanu u taj cjenovni rang, ali realno su to ipak skoro za broj manji auti, dolaze s manje platforme
- c elysee - sve korektno, ali mi se ne sviđa
- c4 picasso mi je malo preskup
- c5 neću ni spominjati zbog cijene, a ni gospođi se baš ne sviđa osim u nekim napucanim verzijama (btw valjda sam prpustio informaciju da se više ni ne može naručiti novi, bar ga na Citroenovim stranicama nema na popisu vozila)
- Berlingo - opet gospođa :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa iskreno, od ponuđenih, mislim da je C3 A najbliže tome... jest manji auto, manja platforma, ali iznenadit će te prostranost. Vjerujem da će kabina i gepek zadovoljiti svakog vlasnika C4
 
Na vrh