Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

ZlatkoC4

Well-known member
Evo upravo kako kaže Randy forum je postao malo monoton. ali svremenom bacim oko na njega. ali i dalje se nalazim i čujem sa nekim ljudima sa foruma, koji imaju volje za družnje. oni koji me poznaju znaju to dobro. Sa Zmix-om se čujem redovno. Evo danas upravo počinje i 7 susret u BP na žalost ne mogu ići na njega jer imam od sutra goste povodom rođ supruge. ali idu naši dragi prijatelji iz Rijeke, Splita itd. svima sretan put i ljepo druženje.

da c4 i dalje je toći vozi kao i prvog dana. niti trenutka do sad nisam požalio što sam ga kupio :) sve vas pozdravljam vidimo se čujemo:) sad odoh ubaciti stvari u auto pa još malo put Vinkovaca da ne dođu gosti prije mene.:grin:
 

Randy5

Active member
Zlatko, lijepo od Tebe što si se javio, i ja s obitelji pozdravljam Zmixa i društvo koje će se opet okupiti, moguće se prisjetiti ponekog člana koji više nije među nama (Deda,Marko...)
Također imam druge obaveze zbog kojih ću sutrašnji dan provesti u Zagrebu ali želim vam dobar provod i ugodno druženje.
 

Randy5

Active member
Upoznao sam ga kod Zlatka i Zmixa. Živio je Citroene i navodno dolazio na sve susrete te bio aktivan na CFS. Bio je mojih godina (pedesetak). Više od toga ne znam jer nisam prisutan na Citroen Forumu Srbije. Bio je dojmljiva osoba.
 

Milosh

Test
Monoton jer je sučelje staro 15 godina. :) Èekamo modernizaciju ko ozebli sunce. :)
+1

Ja ove godine neću plaćati hosting. Plaćao sam ga najviše radi Tapatalk-a, ali pošto sad rjeđe koristim forum, koristiću ga povremeno samo preko kompa (jer je mobilna verzija po meni baš loša).
 

sir.Oliver

Well-known member
od petka sam u Novom Sadu ..... ako tko ima volje / želje ... pisati mail ili 0641183842

može i u nedelju na najlonu ( to nikada ne propuštam )
 

sir.Oliver

Well-known member
tražio sam da se obriše tema , jer , ako nisi primetio , ja lično sam je pokrenuo . pošto nitko nije reagirao , badava zauzima prostor na serveru .... beskorisna je .

nisam tražio da se obriše zbog toga što meni osobno nije interesantna , već zbog toga što badava zauzima prostor na serveru .
 
Na vrh