Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

ZlatkoC4

Well-known member
Zlatko,bio si u pravu.Na mobu W10 forum radi.
:cool:

Evo Petak otišao u Pulu proveo Subotu uz sunčan dan u Puli i malo se družili u Šampanj baru :D sve u svemu ugodno. Potom sam u Nedjelju u povratku išao preko Vela Učke gornjom starom cestom da i ja potrošim malo goriva na usponu, u drugoj i do 25L po bordu :grin: a prosjek na kraju bio 5L :whistling: Ali bilo je gušt voziti fali mi jedino dodatna kočnica ali to sam već dogovorio da mi naš prijatelj kojeg sam posjetio u rijeci AX-ja ugradi na suvozačevo mjesto da moja draga može kočiti paralelno kad i ja :D

Red sunca red snijega i naravno druženja. Našem AX-ja i obitelji puno hvala uvjek se jave odazovu spremni na druženje. I naravno malenom Teu najveći pozdrav koji je sve prespavao. pa evo par slikica jedna iz Pule poznatog Bara i ostale danas sa puta.

Gore kad sam se popeo na staru cestu poslije grobnika napravio par fotki sa poznatog ugla uspona krenem kad se oglasi bord greška na aku punjenja, stop service. reko neču ga sad gasiti kad je aku u pitanju auto radi kao singerica. kad pred Delnice ponovno i kaže No Fault :confused: totalno ga pukli gremlini :D došao i u VG sve ok. pa ti budi pametan važno da on nije stao.



















gifs upload

Dolaskom u Rijeku smo nabasali na saobrčajku u kojoj je sudjelovao C2 :( a drugi nisam siguran što je bilo ali bilo je grdo. s dvije hitne imam i neke slike ali nije za ovdje.
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Jučer smo se malo družili uz roštilj. Naišo je i jedan prijatelj iz Beograda koji je eto prokrstario od BG do Varaždina, Vinkovaca i nazad u Beograd. uglavnom bilo jedno ugodno i ljepo druženje kakvo i prilići ovakim susretima i druženjima. Èovjek je na svom C4 pokupio katran s bandere i neke boje od kapije pa smo to glatko i brzo jučer kod mene rješili tako da je otišao kući ka novi :cool: Inaće sam ja krivac što čovjek danas vozi C4 jer sam ga u Novom Sadu na jednom od susreta bio uvalio u moj C4 da se provoza pokazo sve bitno za C4-II i brzo iza toga čovjek kupi novi C4-II. :palac-gore:
Sad je na relaciji Beograd-Varaždin-Vinkovci-Beograd imao prosjek od 3,4L :cool: uz prosječnu brzinu 65kmh












 

Cutac

Prèkaroš
Probao, meni baca preko Broda autocestu ili gore preko Mađarske.

Sad kad si rekao hdi, sjetio sam se da sam danas vidio neki ehdi u SK, sa lijepim 17-icama :D
 
Na vrh