Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

Randy5

Active member
Za članove ove male zajednice koji su se pitali kako je ZlatkoC4, osamnaestog ovog mjeseca put me je naveo do Vinkovaca, službeno - kamionom pa sam se čuo sa Zlatkom. Dovezao se do mene i ugodno smo proćaskali. On je dobrog raspoloženja, crvena munja ga služi kao i uvijek. Žao mi je što sam imao malo vremena, ali jako mi je drago jer sam ga vidio nakon toliko vremena i što je dobrog zdravlja i dobre volje pa ga i ovim putem još jednom pozdravljam.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Dovezao se do mene i ugodno smo proćaskali. On je dobrog raspoloženja, crvena munja ga služi kao i uvijek. Žao mi je što sam imao malo vremena, ali jako mi je drago jer sam ga vidio nakon toliko vremena i što je dobrog zdravlja i dobre volje pa ga i ovim putem još jednom pozdravljam.
Ko ga je uvredil na forumu kad više ni slova ni napisal?
 

Randy5

Active member
Po meni se forum promijenio od kad Dede nema više. Rasprave su krenule više u pravcu naplataka i muzike, području koje me ne zanima toliko, pa i ja više kibiciram sa strane. Zlatko se još uvijek rado javi, a razlog što nije više na forumu nije zdravstvene prirode. To je bila poanta mog posta.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
a razlog što nije više na forumu nije zdravstvene prirode
Znači Zlatko je otšel jer Dede nema više?

Pa ak su ljudi prestali pisati na forumu, treba nekaj mijenjati na fourmu?

Po meni se forum promijenio od kad Dede nema više
Hmmm, jedino kaj ja primjetim Deda je imal fantastičan nos za zakuhati neki "fajt", pa se tema znala stranicama vrteti oko tog.
 

Randy5

Active member
Prvi dio posta su moja razmišljanja a ne Zlatkova.
Gledaj, ljudi su se promijenili, došla je mlađa ekipa, forum je promijenjiv. Po meni je Deda bil fora, a znal je puno o autima i bil je autoritet čak i kad se nisam slagal s njim. Rešpektiral sam ga.
 
Na vrh