Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

sir.Oliver

Well-known member
ok. ako vama ne smetaju nepotrebni postovi ... nek stoje . meni je sve jedno . ja ujutru idem za NS ..... imam neke obaveze tamo . mislio sam iskoristiti priliku i upoznati se i lično sa nekim od članova foruma , koji žive u NS. ali ..... nitko nije zainteresiran ...... :(.... tako da ću , umjesto planiranih tjedan dana , ostati max tri ( za dva sam skratio u polasku a dva ću u povratku . to vreme sam planirao na eventualne susrete sa ljudima koji voze elysée .... popričati , popiti .... pogledati ...... ovako ništa od toga .

P.S.

to Brruno , mea culpa , mislio sam post a ne cijelu temu . pogrešno sam se izrazio . sorry
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
niti sam ljut , niti uvrijedjen . apsolutno mi je sve jedno ..... ja sam izrazio svoju želju , prijedlog .... a sad , što ljudi nisu reagovali , to nije moja stvar . mogli su nešto vidjeti , čuti , pregledati , snimiti .... i eventualno uraditi i na svom vozilu .....
 

charllie

Active member
Kolega sir Oliver ne se ljuti,odi u kavanu i pocni razgovor s nepoznatima.Tak delam ja i stvarno za par minuta otkrijes kak su ljudi susretljivi i zanimljivi.Sretno ti u Novom Sadu pogotovu zgodne i razgovorljive konobarice.

ps. jos da imas lepoga bijeloga psa ko ja(sibirski samojed)lele..:D
 

sir.Oliver

Well-known member
ajme judi , pa ja sam u NS-u rodjen , više od 40 godina sam tamo živio , grad poznajem ( ne kao nekada ), ali izgubiti se ne mogu .... imam neka posla sa PU Novi Sad .... a tamo su redovi .... pa sam mislio .... skoknuti kod Toše na ćoše ..... i s nekim malo ćakulat ... o svemu a u biti o ničemu ....
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Par puta sam se našao s jednim forumašem koji, nažalost, više nije među nama. To je ispalo posve slučajno. Zapravo smo se znali otprije i mimo foruma. Ispalo je baš vrlo ugodno druženje i susret za pamćenje.

Nekako mi je, u najmanju ruku, neobično dogovarati susrete s drugim nepoznatim muškarcima preko interneta. LOL
 
Na vrh