Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

Cutac

Prèkaroš
Nisi me isprovocirao, moj prvi post je bilo dobronamjerno podbadanje(možda si protumačio kao kritiku zbog nedostatka smajlija), jer kao što sam rekao, lakše je baljezgati nego izvršavati obaveze :D

Točno kako je Mirda rekao, počeli smo kenjati, očito smo obojica odabirali riječi na koje je drugi imao odgovor. :whistling:

Valjda se ne ljutiš, nisam te mislio kritizirati(niti jesam), samo mi je taj post malo upao u oko :angel:

Daljnja razglabanja možemo u živo o nekoj temi koja nas se ne dotiče :D


EDIT:
naletio na krivog, što ću mu ja
Nećeš mi dovoljno jezik povući da opet krenemo kenjati :p
 

vborovic

C5 modifikator
Točno kako je Mirda rekao, počeli smo kenjati
Polako sa množinom, ZNA SE tko je prvi počeo ... LOL

Valjda se ne ljutiš, nisam te mislio kritizirati(niti jesam)
Ja sam indiferentan prema ovim online postovima, bez obzira tko što meni napisao, tak da mi je zbilja svejedno dal jesi kritizirao, ili možda nisi ... ili su možda u šumi ...
 

Randy5

Active member
Sorry, tek sad sam pročitao Tvoj post, trenutno sam u Njemačkoj, mala stanka da pogledam novosti prije ulaska u Belgiju (zadnja prilika za spajanje na forum). Ovaj vikend sam doma, pretpostavljam, ali sa starim društvom imam primanje u pijonire pa ove subote ne mogu, a u nedjelju ću se liječiti pa opet ne mogu :D

Mislim da ću i ove godine biti kod kuće između Božića i Tri kralja (u nadi je pas) pa se možemo podružiti.
 

charllie

Active member
Super ovi datum,nema sad cile,mile ko misli bu dosel.
Jel bute meli kaj proti ce dopeljam jos tri citroenasa makar nisu clanovi.Valjda imam djoker posto na moj nagovor gone citroene.:angel:
 

Randy5

Active member
Ne mogu naći u kojoj temi su se spominjali susreti u Puli (svake srijede). Gotovo sam nagovorio suprugu četvrtog siječnja. Kako vam je bilo? Ima li koja slika s druženja?
 

ZlatkoC4

Well-known member
@vborovic ajde skupi ljude da ovaj vikend subota ili nedjelja se nađemo u Varaždinu na kavi. daj adresu nekog ok birca. :grin:

ajde ljudi dok niste istrunili iza ovih zaslona gdje tipkate :D

1. Domačin vborovic C5
2. ZlatkoC4 C4-II
3.
 

vborovic

C5 modifikator
Vidim zlatko se totalno uživio, mene po default-u proknjižio kao domaćina ... pa ne možeš radit račun bez krčmara, halo ... LOL ... imam moguću obavezu za vikend, samo ne znam još dal subota ili nedjelja (ovisi o vremenskim uvjetima), to bi probao tempirati da mi nedjelja bude slobodna (znati ću za dan-dva) ... ovisi kak ljudi žele, jest, pit, oboje ili ništa, tak da predložim gdje bi se našli ... koliko ima varaždinaca tu na forumu, ak se ne može bar 5 njih pojaviti na druženju, za ništ su ... ponavljam: za ništ ... LOL



1. vborovic - C5
2. ZlatkoC4 - C4
3. charllie - C5 ili Picasso
4.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Piši onda Nedjelju.
a vi purgeri, Varaždinci, i okolico javi te se nemojte se sad izvlaćiti nismo znali. upoznajte ljude popite kavu sa ljudima budite čovik :grin:

Ajde ljudi imam još samo par slobodnih mjesta :D

1. vborovic - C5
2. ZlatkoC4 - C4
3. charllie - C5 ili Picasso
4.

@vborovic hoče li biti uopće mjesta u Varaždinu za parkirati toliko Citroena :grin: ili ćemo morati negdje van grada :D
 
Posljednje uređivanje:

vborovic

C5 modifikator
Lako za to, ja možda sutra više ne budem vlasnik vozila (budem znao konkretno navečer), tak da mi je ovaj vikend malo izgledan za druženje
 
Na vrh