Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

Randy5

Active member
Kak vas se puno do sad skupilo, moral bum ja sinu reći da on s jednim od naša dva citraća dojde. Znači, ja i prikolica, a možda i sin (ako zatreba za broj) ;-)
Ako budem u blizini, naravno. Ili vam pošaljem samo prikolicu :)
 

Taz86

Sanjar
Mogao bi se jedan XM pridružiti... :weeabooface:

Provjerim s Emom kako nam je raspoloživ 12.11. pa se nadopišemo i dopeljamo se ;)



I, Ema ima gažu...no, to ne znači da je XM nepokretan :grin:
Možda i kolega Luca bude od volje :)

1. vborovic - C5 Tourer
2. Saks - 306
3. ZlatkoC4 -C4
4. Luca i Taz86 - (C4 Picasso) XM
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Na žalost :(evo po prvi put moram reći da ne mogu doći zbog obaveze koja mi je evo pala na Petak 11.11 i ne bih stigao onda juriti 12.11 do Varaždina.
ako se slučajno promijeni vikend na 19 ili 26.11 ili bilo koji dan osim 11,12.11 tu sam :grin:

1. vborovic - C5 Tourer
2. Saks - 306
3. Luca i Taz86 - (C4 Picasso) XM
4.
 

vborovic

C5 modifikator
zbog obaveze koja mi je evo pala na Petak 11.11
Mogao si slobodno napisati da krstiš mošt na martinje, a ne "obaveza" ... :D ... meni je svejedno, datumski nisam vezan, ovisi o drugima, neki prijedlog sam morao dati za početak, a kak većina odluči, tak i bu
 

Saks

New member
Malo su zaspali :D Meni je u principu i svejedno, pa ako bi koji drugi vikend odgovarao drugima pa da nas se vise skupi nek se izjasne :weeabooface:
 

Taz86

Sanjar
Luca neće moći ni 12.11., niti vikend poslije iz obiteljskih razloga...pa ću vjerojatno samo ja XMom se dopeljati.

Otvoren sam za te subote...no, vborovic, 12.(subota) je u pitanju, ne 11.(petak), jel? :confused:
 

vborovic

C5 modifikator
Da, subota je bila u pitanju, 12.11., moguće moja greška negdje u tipkanju, jer cijelo vrijeme spominjemo vikende, ne i radne dane, iz logičnih razloga. Za sad nas je onda 3 ili 4 ... opća gužva bude ... :weeabooface:

Dakle, trenutna situacija:

1. vborovic - C5 Tourer
2. Saks - 306
3. Taz86 - XM

:shock:
 

markan1000

Well-known member
ja sam rekao da promatram razvoj događaja iz prikrajka pa se ovisno o konačno dogovorenom datumu priključim. kod mene se iz razno raznih razloga ni za vikende nikad ne zna pa ne bi bilo fer da drukam za neki datum, a na kraju se ne pojavim. ono što sigurno sad znam je da vikend 11./12. ne mogu jer sam na moru
 

vborovic

C5 modifikator
Otkak sam ja na forumu, na ovim okupljanjima koje je u pravilu Zlatko organizirao, nisam te primijetio ... lako se hrustiti tu na forumu ... :whistling:
 

charllie

Active member
Zagorec ne ebi,bum si još premislil,čuj celi tjedan sam v Austriji,dok dojdem doma uvek neki posel,šuma,vinograd,vrt a bogme negda treba i nekaj šrajfit ipak su na gruntu tri citraća.:angel:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Ako nismo na poslu ili posebno neodgodivom događaju dan kad je susret sve ostalo ovisi o nama samima hoćemo li ili nećemo dati si truda da se pojavimo.
 
Na vrh