Citroën DS4

Cutac

Prèkaroš
Ovako bez razmišljanja DS4 ima ljepša zadnja svjetla, kožu na kokpitu, ali mu se ne daju spustiti zadnji prozori, izgleda, što kažeš, debeljuškasto, nekako je previsok i skuplji je.

Osobno mi se iz DS serije baš baš sviđa samo DS3. DS5 mi je super iznutra, izvana isto nekako debelo izgleda sa boka, isto kao i DS4 izgleda kao da ima grbu i debelu guzicu.
Ova slika koju sam samo ja stavio već 10 puta, c4 izgleda elegantnije i izduženije. DS4 izgleda grbavo i debelo.
 

track

Active member
Dobro, nisam jedini znaci.
DS3 mi je pun pogodak, metak u punom smislu.
DS5 ima najbolji interijer koji sam ikad vidio, izvanka izgleda lipo al mi je nekako nedefiniran.

DS4, ocekiva sam cilo vrime da je to super opremljen i nabrijan C4 mozda, ocekivanja su pala u vodu kad sam skuzio da je visi od C4. Dio koji smatram totalnim apsurdom, visok sam 188cm i kad podesim visinu sjedala, glava mi je doslovno 1cm od krova. Osjetim kako mi kosa dira tapiseriju i mislim si koji k je ovo dizajnirao... Kako bilo, prvo sam mislio DS4 kupit zapravo i nakon nekog vrremena sam se skroz ohladio (razocarao) zbog dosta tih detalja. Najbolje na DS4 je zapravo dizajn zadnjeg kraja.
Ne mogu dokuciti za koga ili sto je to auto napravljeno kraj C4 koji vec postoji.
 

track

Active member
Cutac nikome ni rici!!! :D

Je li moguce da je uzor za DS4 WRC auto neko? Jedino to moze objasnit zasto su ga dodatno podigli...

Je li velika razlika u odrzavanju i popravljanju DS4 u odnosu na C4? Oba motora 2.0 HDI. Djelovi su svi isti ili?
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Cutac brate mili ni blizu nisi :D

DS4 je podignut radi SUV trenda, ali i da se još diferencira od običnog. No održavanje mora biti isto u svakom slucaju
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U biti je pitanje šta misliš pod ključ, tipa doslovno ključ za otključavanje ili ključ kao ukupni način proizvodnje auta.

C4 i DS4 su doslovni isti auti, ista tvornica, dijelovi, platforma, pogon, sve... čisto razlika u estetici.
Astoni i Volvakeri s druge strane, veze jedno s drugim nemaju. Osim ''ključa'' naravno :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa koji Volvo i Aston djele platformu, motor ili bilokoji relevantni komad mehanike?
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma

Prilozi

Na vrh