Citroën DS4

goldy

xsara coupe
Makli su video sa YouTube-a,
evo originala na Vimeo-u:



:D:D:D


++++++++++++++++
"2019, for its 100-year, Citroën reborns the most legendary car of the 20th century : the DS. A 21st century vision of the DS, the automotive considered as the crazyest and most logical of the 20th century"


"2019, pour ses 100 ans, Citroën fait rennaître la plus légendaire des voiture du 20čme sičcle : la DS. Une vision du 21čme sičcle de la DS, l'automobile considérée comme la plus folle et la plus logique du 20čme sičcle"

Design & 3D animation, students project.

Ugo Spagnolo, designer.
Aurelien Petit, 3d digital designer.
Benoit Louzaouen, 3d digital designer.
Guillaume Vasseur, 3d digital designer.

ISD - Institut Superieur de Design
 

1587 VTS

New member
Ma jel on to DS4 komparira sa obrnutim wv širokom iliti gnjojlfom kupe ROFL - pa oci mu ispale, mora da je nadrogiran il ga mama ne voli :disgusted: :twisted:
 

Dalibor

Dado Tornado
je lik je malo zabrijo. izgleda kako mu je široki mjerilo.

ali kasnije ds4 uspoređuje sa mini countrymenom i kojim ono, nekim japancem...
na taj ds4 bi stavio drugačije gume, jer ne znam kako bi te trkače išle po našim cestama, bar tu di ja živim u zagrebu, i auto bi mi bil fullcool
 

goldy

xsara coupe
Re: Citroën DS4 - cijena u Italiji

Super fotke:
Drugi čin linije DS: Citroën DS4

Nakon što je najavljen, a zatim na internetu proglašen najljepšim automobilom godine i nagrađen za najbolji interijer,
Citroën DS4 je stigao na tržište. Drugi čin linije DS u prodaji je od 13. lipnja 2011. godine.
 
Posljednje uređivanje:

RI-222

Member
Evo ako netko nije znao da se na ds4 uopce ne mogu otvoriti zadnji prozori


Tekst sa neke stranice
"Prozori na zadnjim vratima su fiksni što je pomalo neobično ali u skladu sa avangardnim duhom Citroena. Kada se malo bolje pogleda oblik zadnjih vrata i prozora odmah je jasno da drugačije nije ni moglo biti."

sta se sve radi za dizajn:D
 

goldy

xsara coupe
A koliko cesto otvarate zadnje leptir prozore na svojim Xsarama Coupe :)
Dok ovo nisi napisao nisam se niti sjetio da vec 9 godina u biti nemam relano korisne zadnje prozore.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ma,sve ja tebe razmem i kužim kaj si štel reč ;) al daj reci kad otpiraš zadnje prozore :confused: ja nikad :D
 
Na vrh