Citroën DS4

lovorem

New member
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VRt1o7di_AI"]http://www.youtube.com/watch?v=VRt1o7di_AI[/ame]

probajte reći ne ds4-u :D
 

Dalibor

Dado Tornado
test autoexpressa - četiri kompakta koji su alternativa uobičajenom izboru.

citroen ds4, alfa giulieta, mini countrymen, nissan juke.

zanimljiv usporedni test onog engleza.


 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nakon šminkanja C4, na red je došao i brat u skupom odijelu. Što se estetike tiče, nove su samo boje, tj. sad se može izabrati čak dvije odjednom. Krov i spojler se mogu dobit sa crnom, virtual plavom i whisper bojom. Za posljednju neznam točno što bi bila... bubnut ću neka siva ili bež možda.

Dva nova motora, benz 1.2 sa 130 konja i blueHDI 120. Šest brzinski ručni za oba motora, prosječna potrošnja 5l benza i 3,7l dizela. Još je dobio ponešto električnih igračkica, ali ništa dovoljno zanimljivo da zapamtim.

 

ZlatkoC4

Well-known member
Èovjek ne razlikuje abdomen od kralježnice lumbalno:D
I nekako mi čudno stoji zadnji kotač puno lufta od blatobrana što mi i nije baš uobičajno za DS:grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uz lagani redizajn DS4 modela, stiže i povišena, plastikom obložena Crossback verzija. Èini mi se da je običan model malo spušten naspram prethodnog.
Euro 6 motore poznajete, skida se chevron sa maske, i umjesto xenona dolaze LED farovi.







CROSSBACK:





 

Cutac

Prèkaroš
Bilo bi lijepo da dash i panele na vratima oblože u kožu kao na slikama. I prije su na tim promo slikama bili obloženi, ali nije bilo u ponudi. Nije da ću si to priuštiti, ali lijepo je za vidjeti i dodirnuti, a kad bih i izdvajao toliku paru za auto tog stila, što više kože :D
Naravno, ako je prava, skaj je smeće

P.S. Danas sam vidio smeđeg na autocesti i izgleda mrak :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Za Frakfurt su pripremili model ukrašen pravim granitom... navodno bi to i u produkciju stavili. Granit je samo na vanjštini (felge, retrovizori, difuzorm krovni nosač...)







 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Nešto mi nije atraktivan prednji kraj i maska, niti mi općenito prednji kraj odiše premium dizajnom. :hm:
 

vborovic

C5 modifikator
nema premium osjećaja s ovom novom maskom
Mislim da je to nama Citroenašima teško odvojiti, jer DS odmah ide pod chevron, a ne sam za sebe ... a sad kad dodaš da npr. DS5 ima pod Citroenom, kao prva pojava, a tek kasnije su odlučili izdvojiti kao samo DS, imamo neku averziju prema tome ... da se kroz koju godinu pd DS-om pojavi npr Metropolis, ili DS9, mislim da me uopće ne bi zamaralo kakvu "ploču" naprijed ima ... :D
 

markan1000

Well-known member
u pravu si, ali ja ds5 baš zato i uspoređujem s razdobljem citroena, jer sam ga vidio takvog, i znam kako je dobro izgledao sa starom maskom, a kako izgleda sad. s vremenom će taj filing proći, vjerojatno čim izađe prvi samostalni ds model
 
Na vrh