Citroën C4 Grand Picasso 1.6BlueHDI 88kW/120KS by Rakonja!

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Taj udarac se nekad desi na EGS menjacu, jako retko, ali recimo ako se često prebacuje iz A u N i obrnuto. I mene ceka servis menjača u januaru.
Da,meni je udaralo isto na EGS-u,ali dosta jače,ovo je onako diskretno!Možda i ta upravljačka jedinca na mjenjaču malo u kvaru,nešto od elektronike!
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Jučer sjedam u auto i nešto udari,kao kugle u krajniku!Moram na dizalicu da vidim što se događa,krajnik,homokinetički,nosač......,možda zato lupi kad ubacim u brzinu prvi puta!P.S-ima li netko ideju zašto mi neke brojeve iz mobitela pokazuje,a neke ne u multimediji!Svi su na istoj lokaciji u mobitelu!
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
2017? To bi mogao biti neki NAC Wave2 (ili W1)?
Poslikaj to kad budeš u prilici i pogledaj koja je verzija softwera, da ne nagađamo s mogućim rješenjima...
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Jel ih povezuje što, možda brojevi upisani sa/bez +365
Svi su sa +385,nekad trebalo.....,ostalo mi u navici
2017? To bi mogao biti neki NAC Wave2 (ili W1)?
Poslikaj to kad budeš u prilici i pogledaj koja je verzija softwera, da ne nagađamo s mogućim rješenjima...
Evo stigle nove mape, tako da vidim da je Wave2, a verzija je zadnja, pošto vidim da novog softvera nema,... ali poslikam i to kad nadogradim mape!
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Gdje vidiš da nema novog softwera? Pretpostavljam na nekom PSA forumu?
Nekoliko njih su vrlo dobar izvor informacija, ali zašto ne probaš Citroen Update aplikaciju za PC?

Glede brojeva; pogledaj u opcijama telefona i na samom NACu je li ti uključena sinkronizacija svih kontakata ili možda samo favorita?
Ako su zadani svi kontakti, odi u opcije Bluetooth veze te isključi (za jedno povezivanje) sinkronizaciju kontakata, te ju sljedeći put kad se telefon poveže s NACom ponovno uključi.
Osim toga; koliko imaš kontakata u telefonu? Ne sjećam se ima li NAC neko ograničenja (npr. na 2000)...
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Gdje vidiš da nema novog softwera? Pretpostavljam na nekom PSA forumu?
Nekoliko njih su vrlo dobar izvor informacija, ali zašto ne probaš Citroen Update aplikaciju za PC?

Glede brojeva; pogledaj u opcijama telefona i na samom NACu je li ti uključena sinkronizacija svih kontakata ili možda samo favorita?
Ako su zadani svi kontakti, odi u opcije Bluetooth veze te isključi (za jedno povezivanje) sinkronizaciju kontakata, te ju sljedeći put kad se telefon poveže s NACom ponovno uključi.
Osim toga; koliko imaš kontakata u telefonu? Ne sjećam se ima li NAC neko ograničenja (npr. na 2000)...
Da,na Citroen Update na PC-u!Nemam ih previše 200-tinjak!Svašta sam prčkao,i nema mi logike,ali budem!HVALA

P.S-jel ovo naš,ako zatreba.....

https://www.mittns.de/thread/9-nac-wave-2-system-technische-infos/
Tek sad vidim da je na Njemačkom,ja imam automatsko prevođenje u Fitrefox-u
Evo, zadnji. More stvari za mobitel, kontakte i sl, ali ništa da je nelogično postavljeno. Ovdje pokazuje malo kontakata, a u istom trenutku za pozive na tipku nudi hrpu...
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Hmm...
Stvarno ne vidim zašto ti ne bi sinkronizirao kontakte...
BTW; koji mobitel i je li ažuriran?

Kad prvi put spajaš mobitel na NAC, onda na mobitelu moraš dozvoliti sinkronizaciju kontakata. Jesi li to dozvolio?
Možeš i kasnije provjeriti na mobitelu. Kod mene je kao na slikama u prilogu.

PS: odlična stranica s tehničkim podatcima za NAC W2!
 

Prilozi

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Hmm...
Stvarno ne vidim zašto ti ne bi sinkronizirao kontakte...
BTW; koji mobitel i je li ažuriran?

Kad prvi put spajaš mobitel na NAC, onda na mobitelu moraš dozvoliti sinkronizaciju kontakata. Jesi li to dozvolio?
Možeš i kasnije provjeriti na mobitelu. Kod mene je kao na slikama u prilogu.

PS: odlična stranica s tehničkim podatcima za NAC W2!
Huawei P30 PRO sve ažurirano. Naravno da sam dozvolio, zato i imam cca 2/3!Kod mene je malo škrtije u opisu uređaja!Probat ču sutra ukloniti uređaj, pa sve iznova....
 

Prilozi

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Nešto nevezano direktnoza naša vozila(CITROEN),ali meni zanimljivo!Od prvog dana pratim Sretena i M539 kanal na YouTube-u!Tip je perfekcionista,ima OKP kao i neki od nas vjerovatno,i svaki projekt je zanimljiv,a ima ih puno!A doslovno je krenio kao što i sam kaže bez apsolutno nikakog znanja o vozilima,tj.mehanici!Sve sam doslovno progutao,i nemogu dočekati novi!Iskreno,cijelo vrijeme sam mislio da je neki amerikanac,dok mu jednom nije nešto ispalo,pa je opsovao na "našem",i ispalo da je porijeklom sa ovih prostora!Danas u najnovijem videu je instalirao novi GADGET u BMW-a kojeg preuređuje za vožnju na stazama za utrke(inače su mu sva vozila potpuno tvornička),i bilo bi odlično da tako nešto postoji za naša vozila!Tako savršeno integrirano u tablu,a opet sa more mogučnosti za pratiti u realnom vremenu,i naknadno!Čak ne i preskupo!Sve što koristi,ili ugrađuje u trenutnom videu,uvijek stavi linkove u opisu.......



https://shop.sorek.uk/products/gauge-s-for-e39-e46-middle-vent-mount-beta
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Jesu li nekom zaostale 16 cola čelićne felge 5x108!Tražim nešto povoljno za C4GP!Neznam koji ET moram gledati!Neda mi se skidati/stavljati gume sa Alu felgi!
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Kako Citroen voli ugodno iznenaditi!Danas čisto informativno,da provjerim jel ima koja greška!I eto ga "P3052" MacSlavko MacSlavko ,jel to bilo i kod tebe!FAP je standardan,zbog kilometraže.A što se tiče dizni,vjerovatno trebaju servis!Planiram ih obaviti,samo tražim/čekam broj od nekog pouzdanog u Srbiji!Pretraživač mi ih nudi 10,ali čekam preporuku za nekog!Duplo jeftinije!Što sada da očekujem oko ove "nove" greške!Nakon AdBlue aditiva,i čišćenja dizne.I navodnog več promjenjenog tanka.Zasad auto normalno,bez poruka na zaslonu!Kad baš zatreba,bit če isključeno........
 

Prilozi

ironmladen

Member
Donator foruma
Kako pali sad kad je hladno? Jesi probao očistiti grešku? Nisam stručnjak, ali kad je meni na Toyoti bio problem s diznama, na hladno je verglao, a topli motor bi odmah upalio.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Pali normalno, jedino nekad ujutro kad je hladno radi nemirnije, nekad savršeno. Dizne kad obrišem, greške se odmah vrate. A ovo za pumpu, prvi puta vidio, poništio...., moram pogledati dali se vratilo. Auto unatoč svemu uredno vozi, bez ikakvih lampica. Zasad.....! Samo kroz aplikaciju pokazuje greške
Pali normalno, jedino nekad ujutro kad je hladno radi nemirnije, nekad savršeno. Dizne kad obrišem, greške se odmah vrate. A ovo za pumpu, prvi puta vidio, poništio...., moram pogledati dali se vratilo. Auto unatoč svemu uredno vozi, bez ikakvih lampica. Zasad.....! Samo kroz aplikaciju pokazuje greške
ironmladen ironmladen ....evo provjerio,sada pokazuje "samo" tri dizne,i FAP......,nema slabog pritiska ure-e!
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh