C5 X7 2.0 HDi by "CiKo"

CiKo

New member
Kakogod ruku zavlaciti vise necu sva je izgrebana. Ruka mi je ko lopata:) mislim da je trebalo grlo odrezati i spustiti je da bi bolji odsjaj bio. Moze li se kako upaliti dnevno svjetlo da ne moram napolju po danu raditi?
 

vborovic

C5 modifikator
Evetualno preko dijagnostike, testovi pokretača, ali ne znam koliko dugo može svijetliti, a da se ne upali Economy mode ... ne vjerujem da želiš raditi 1-2 sata uz pokrenut motor (a možda i želiš) ... :D
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Moze se upaliti dnevno na kontakt da radi na rucici.
Mislim da su ove moje kineske malo bolje od tih,nikako da nadjem vremena a i volje da mi ruke budu takve hahaaha pa da ih zamjeni,da vidim.
Pokusatcu ubaciti fotku,kako izgledaju.

A ja sam mislio na tom odlikasu da u to grlo lemim traku sa diodama i uvucem u taj far ali nikako se nije naslo vremena.
Ta traka mi je u taxi tabli,ne da svijetli nego razbija.


Ovo je moja koju sam nabudzio,zamjensku u grlu i pored kineska koju sam kupio.
 

vborovic

C5 modifikator
Moze se upaliti dnevno na kontakt da radi na rucici
Èekaj da se lupim po čelu ... :D ... zaboravio na to, samo treba staviti odabir svjetala ne na auto nego na 0 (ali motor mora biti pokrenut) ... ali, ista stvar kao i testovi pokretača, ako imaš dijagnostiku ...
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Hahha daa moguce da mora biti auto upaljen,to sam zaboravio i ja.

Zna li neko gdje naci interfejs najpovoljnije,za ciKo da se ne ceka kinez,ja cu da doniram instalaciju?!
Tip koji ima lexiu staru,ja sam cupnuo njegov interfejs i ubo u moj lap top sa diagboxom i najnormalnije je sve radilo,nije trazilo nove drajvere,ja mu dam dwd sa diagboxom i on instalira,znaci postoji i ta mogucnost ako niste znali.
 

CiKo

New member
Moj led je 7.5w na stolu sijao kao sijalica od 100w kad sam ubacio lose. Moguce da je visoka pa da sjenilo ne odradi svoj posao. Na 0 je sve ugaseno samo na auto modu i ako senzor osvjetlim upale se dnevna.
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Definitivno su visoke ili nisu ka sjenilu dovoljno osvjetljene,ali su jace vjerovatno od one moje koju si zatekao unutra.
Mislim da ne bi trebalo biti tako,da nisu u meniju koji imas na radiju ugasena ili sta cackano diagboxom u podesavanjima?
Znam sigurno da su radila jer kad mi je upaljen auto a ja u sikari ahhaha on svijetli odaje me hahahaha,nije bilo nacina da sve pogasim.
 

vborovic

C5 modifikator
Ako dnevna svjetla rade na Auto, morala bi i na 0, ali samo dok je motor pokrenut ... ja sam sad provjerio na svojem, i tako radi ... ne sjećam se da postoji neka posebna opcija vezana uz rad dnevnih svjetala u dijagnostici ... ili rade ili ne rade, te se još uz njih može povezati i poziciju da svjetle kada i DRL ... i to je to
 

pokra89

Well-known member
u mene ima 0, tada nista ne radi, ima pozicija, kada radi samo poticija i ima auto, kada rade dnevna po danu kratka po noci
inace sam promijenio pozicije, pa vise nije ovako

vec ovako
 
Na vrh