C5 X7 2.0 HDi by "CiKo"

Zmix

New member
re: C5 X7 2.0 HDi by "CiKo"

Podigneš hidrauliku prilikom ulaska i izlaska Metuzalemovih starijih sestara i braće. :grin:
 

pokra89

Well-known member
re: C5 X7 2.0 HDi by "CiKo"

ma u tom momentu se nisam sjetio, cim je izasao sebi govorim :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:eek: sto ga ne spusti malo, a pri ulasku spustis sic na najnizu visinu i eto. al ko ce na sve mislit....

edit: sad mi je cenzuriralo, a nemam pojma sta sam bio napisao
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Preimenuj te i meni je drago da je autic tu.
Taman mozes da dovrsis prodaju kuke koju ako je neces koristiti!
Sa srecom!!! dobar je autic,bez obzira na sve... Odrzavao sam ga a i cuvao,nikad prugu nisam presao drugom brzinom,cak prvom na kvacilu,bez obzira sto on to i ne osjeti.
Vozis se kao na oblaku.
 

CiKo

New member
Imao sam c5 2005 prije njega, BX isto. Ostalo su bili peugeoti sve. Kuku necu dirati ne treba mi ali neka je:)

Malo je manje presao na satu vidim sad po postovima "citaj vracena kilometraza" ali drago mi je da nije milijunas. 175000 na satu.

Hidraulika je bila pretvrda jer je bilo zraka i litra vise ulja nego sto treba. Ocito neko dosipao i nije znao da ga treba spustiti do zemlje pa gledati nivo. Poslije ozracivanja duplo je meksi.
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Eee to je moj kupac a u tvom slucaju "posteni" prodavac ozrenziro tako se zove firma ako se ne varam,kad je izciganio felge od mene odma otjerao da ih postavi cim smo pazarili i tamo ga digao na dizalicu a nije digao auto u najvisi nivo i kad su spustili auto explodirala mu boca tecnosti za hidrauliku.
Ili je neko crijevo nisam ga zvao da pitam.

Ps. I moj mom autu je doticni umanjio kilometrazu za nepunih 40ooo km.
 

CiKo

New member
Ozrenzrino na piku, quattro auto salon to je taj. Uslo zraka u sistem trebalo samo ozraciti sve oni dodali ulje i jos veci problem napravili. Uglavnom sad je sve ok:) felge su odlicne upalio sam senzore i stavio Dunlop Sportmax rt gume.
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Hahha daa ja sam ih iskljucio,sve sam po iskljucivao,reko da ne brlja dok sve to ucita.
To sam stvarno skontao da je prvo i osnovno,cekati onih par trenutaka prije paljenja da pogasi lampice,koje treba i tek onda paliti.
Dobar auto bit ces zadovoljan sigurno,javljam se kad budem na toj strani,da ga vidim i kafa naravno.

Ako nisi skontao dnevna svjetla kad rade lijeva sijalica je malo slabija,tu sam namontirao neku rucnu jeftinu izradu,opisivao sam ovdje na forumu,sta i kako a predlazem ti da ove sebi narucis ali bar tri komada da ima jedna rezervr a ne kao ja samo dvje.

http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&id=281671796959&alt=web
 

CiKo

New member
Te su slabe. Narucio sam 7.5w te su idealne. Stavicu slike kad postavim. Oko 5-6 USD kosta jedna. Obavezno se javi za kafu.
 

pokra89

Well-known member
jesi zvao prodavaca i pitao je li sigurno tocna kilometraža? majko mila kako sam alergican na te svinjarije....:confused:
puno sretnih i udobnih kilometara
 

pokra89

Well-known member
takve treba javno prikazati svima. ja sam prosle godine kod prodavaca adem888, mislim da se tako zove na piku, iz zivinica inace, nasao ekstra c5 sa 135 000, zvao covjeka, bio voljan doc 400km u jednom smjeru samo da mu kaparu ostavim, on se kune u djecu da je auto uredno, bla bla. na kraju zovnem citroen pavic u tuzli, jer je kod njih napravljen zadnji servis, i veli mi sef da je to auto u 12.mjesecu 2012. (znaci 2 godine ranije) imao 230 000. znaci da sad ima minimlano 300 000,a vjerojatno i vise. :eek:
 

vborovic

C5 modifikator
Ne znam tko uopće danas vjeruje što pokazuje brojčanik ... vidiš na autu koliko je izvožen, ako znaš gdje gledat, možeš fulati u par tisuća km, ne više ...
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Uf tu si se zeznuo,kako sa njega svuku foliju sa taxi bojom i operu ociste,zamjenu sto treba i sa 500h vrati na 170ooo i ti mislis to je to jer gdje je mogao preci vise auto star npr 5 god a to je maximum do kad ga drze.

Kucaj u mobile.de auta do 5 god a dole nadji da ti samo izbaci sa taxia auta,pa malo pogledaj stanje a kakvom se bar pola njih nalazi,bar pola ih izgleda netaknuto i skoro novo a ima ih i do 700ooo na satu da naprave.
Svaki auto na taxiju tamo je ugasen samo kad je na servisu,jer na jedan auto idu bar dva vozaca a i tri pa rade po osmicu i mijenjaju se.
Evo brzinski nasao ovaj prvo pogledaj fotke pa kilometrazu.
http://m.mobile.de/auto-inserat/mercedes-benz-e-200-cdi-dpf-blueefficiency-automatik-elegance-pforzheim/208703848.html
 

vborovic

C5 modifikator
Ja sam lijepo napisao, ako znaš gdje gledat, nema šanse da te netko prevesla ... izvoženost se jednostavno ne da popraviti i zamaskirati (a da netko ne potroši toliko love koju nema šanse da bude povratio prodajom, pa da je duplo veća cijena od tržišne)
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Mislim drug da se opet varas,razlika je i preko 5h eura sve zavisi od marke auta.
Auto npr tri godine star sa 350ooo km na satu koju su vratili obicno na 140h nema sanse da prepoznaju i ljudi koji se bave preprodajom.
Sta bi ti tu gledao da prepoznas.

Kupio sam opel vektru nekad davno imala je 240h na satu a bila bukvalno potpuno nova i ja vozio jos 200ooo i u istom stanju je prodao u svom gradu.

Prao sam je kod vulkanizera i nasalio se da hocu prodati i lupio cijenu,tip koji vozi e klasu mecku,sjeo probao i odma mi pare izbrojao,kaze vadi te svoje krpe,vlazne maramice hahhaha i kablove a vulkanizeru rekao sve 4 gume da stavlja.
Tad se zeznem kupim skodu oktaviju 4 god staru,samo sam je malo jace od god i po vozio i prodao i najnezadovoljniji bio sa njom do dan danas od svih koje sam vozio.

Vidi ovo npr.

http://m.mobile.de/fahrzeuge/inserat/210543847.html?ml=400000%3A&s=Car&vc=Car&dam=false&fe=TAXI&fe%21=EXPORT&fr=1-2010%3A&od=UP&sb=p

http://m.mobile.de/fahrzeuge/inserat/208534963.html?ml=400000%3A&s=Car&vc=Car&dam=false&fe=TAXI&fe%21=EXPORT&fr=1-2009%3A&od=UP&sb=p
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh