C5 X7 2.0 hdi 103kw exclusive 2011g

mengela

Well-known member
Donator foruma
Odradio još jedan mali servis, ulje i svi filteri. Filter od goriva nakon 15000 mrčav boshsačuvaj, tolko o gorivu u BiH..
Zamjenjeno jedno crijevo hidraulike na povratu straga, malo balilo LDSa nefali! Teramo dalje! 😀
 

pokra89

Well-known member
Di sipaš gorivo? Ja svoj filter goriva mijenjam svaki drugi servis, tj svako 30+ k km, bude on mrčav ali ništa posebno
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nisu oni mislili al ih nagovorih na sve filtere... 😂 a sipam obično gdje se zadesi.
A to ti ga je kodnas na najskupljoj u državi
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Auu atkad ništa ne napisah ovdje :D
Moram pribilježit da sam pojo govno s matador hectorom! Izobličile se već nedaju se balansirat muka na auto putu ...a DOT su 2019
Tako mi i treba
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Prijavljujem problem! Molim pomoć kod detekcije kvara! Ovako, kad vozim i želim prešaltat u manju brzinu npr. usporavam i vraćam 4te u 3ću neće, moram ponavljat kvačilo i nekako uspijem pronać brzinu al osjetim zubčanike kroz ručicu mjenjača, ne ulazi glat, nekad i zakrči! Ista stvar iz pete u četvrtu samo manje izražena! A veću kod ubrzavanja nađe dobro, ista stvar po gradu iz treće u drugu, nema boga.. dobro kreće i ubrzava, nebi reko da je lamela? 180k prevalio neki dan? Iko ideja kakva? Šta će se sasut ovo koji dan, zamašnjak, sajle, sinkroni.. 🤔
 

Cutac

Prèkaroš
Ovom forumu bi dobro došlo što "njihov" ima, da se vide nepročitane teme. Tvoje pitanje ovdje nisam niti vidio.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Zimske gume su stavljene, treća im je sezona, pa ćemo vidjet kako će se ponašat. Možda dvi nove uzmem.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Redovni servis, ulje i svi filteri promjenjeni! Kilometraža 189 320 koštalo simboličnih 210km! Vozimo lagano dalje 😊
 
Na vrh